European War 4 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.4.40]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
European War 4 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.4.40] 1 European War 4 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.4.40] 2 European War 4 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.4.40] 3 European War 4 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.4.40] 4

European War 4 Napoleon Para Hileli MOD APK [1.4.40] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karmaşık bir oynanışa sahip ekonomik bir strateji oyunudur ve tüm işlevlerine alışmak zaman alır.


European War 4 Napoleon 1.4.40 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz Alışveriş
  2. Sınırsız Madalya hilesi

European War 4 Napoleon, karmaşık bir oynanışa sahip ekonomik bir strateji oyunudur ve tüm işlevlerine alışmak zaman alır. Bu nedenle, oyuncular savaştan istedikleri yönde zevk alabilecekleri için potansiyeli ve eğlencesi sonsuzdur. Ayrıca, Napolyon'un Avrupa'ya hükmettiği zamanlarda en ünlü ve ses getiren kampanyaların çoğu, alternatif faktörler ve eğlence için kapsamlı özelleştirmelerle oyunda.


European War 4 Napoleon v1.4.40 MOD APK


EW4 Napoleon'a gelirken oyuncular efsanevi general Napoleon olacak ve tüm Avrupa ülkelerini fethetme yolunda olacaklar. Bu nedenle, oyunun tamamı veya ilerlemesi, oyuncunun her şeyi fethetmesi için her mücadeleyi veya kampanyayı oluşturmak için bu savaş sürecini kullanır. Bununla birlikte, ilerleme, Avrupa'nın farklı cephe veya arazi türlerinde ordulara komuta etme yeterliliğine veya yeteneğine bağlı olarak önemli ölçüde değişecektir.


European War 4 APK-para hilesi


Her oyuncunun eylemleri, her düşman hareketini veya müttefik eğilimini yakalamak için dünya haritası ile etkileşime girmelidir. Bu sayede işgal altındaki bölgelerde bulunan tüm tesisleri kontrol edebilir, inşa edebilir ve onlarla etkileşime girebilir ve hatta cephe hatları geliştirebilir veya inşa edebilirler. 


European War 4 APK android oyun club


Bu arada, küçük çatışmalar ayrı bir arayüze taşınacak ve oyunculara tüm birlikler için tam kontrol sağlayacak. EW4 Napoleon'daki dünya haritası tüm önemli alanları veya cepheleri kapsayacak, ancak oyuncular çeşitli yeni etkileşimler için görünümü değiştirebilir. Kontrol modları, sınır konumlarında çarpışma veya savunma da dahil olmak üzere, birimleri veya orduları doğrudan komuta etmelerine izin verir. Bazı özel etkileşimler de birçok rastgele efekt verir, ancak oyuncunun kazanıp kazanmayacağına karar vermesi için her şey hala kontrol altında olacaktır.


European War 4 Napoleon Madalya Hilesi


Askeri birliklerin çeşitliliği aynı zamanda oyuncuların tüm orduların yeteneklerini yeni zirvelere çıkarma potansiyelidir. Ancak, savaş alanı ne olursa olsun, savaş performanslarını en üst düzeye çıkarmak için askerleri uygun şekilde üretmeleri veya eğitmeleri ve onları doğru pozisyonlara yerleştirmeleri gerekir. Gelecekte, oyuncular birden fazla orduyu toplu olarak kontrol edebilecek ve hepsine aynı anda saldırabilecek veya önceden ayarlanmış herhangi bir taktik planı oynayabilecekler.


European War 4 Napoleon Hile Apk


Oyuncunun daha önce fethettiği ülkeler artık tedarik noktaları veya savaş ürünleri üretmek için üretim olacak. EW4: Napolyon ayrıca derin bir ekonomik yönetim sistemi uygular ve her kampanyada oyuncunun yönetimine bağlı olarak savaş durumu üzerinde en büyük etkiye sahiptir. Bu arada, araştırma sistemi çeşitlidir ve savaş alanında birçok yeni ordu veya teknik açmak için birçok farklı alanı kapsar.


European War 4 Napoleon Apk indir


Oyuncular sistemdeki varsayılan kampanyalardan sıkılırsa, diğer muharebe cepheleri veya özel fetihler eğlence için uygun içerik olacaktır. Bu, oyuncuların savaşmaya başlamak için kendi hedeflerini veya haritalarını oluşturmalarına veya test etmek istedikleri çok sayıda taktiği uygulamasına olanak tanır. Özel sistem, bir ordu geliştirirken veya üretirken ekonomiyi veya diğer birçok sınırı değiştirmeye de izin verir.


European War 4 Napoleon Apk Son Sürüm


European War 4: Napoleon, oyuncunun muhteşem kampanyalarıyla büyük Napolyon olmasına izin verdiği için en iyi strateji oyunlarından biridir. Ek olarak, kontrol sistemleri ve diğer içerikler, gerçek zamanlı strateji türünde yeni bir deneyim sunmak için derinliğe sahiptir ve mükemmel bir şekilde geliştirilmiştir.


European War 4 Napoleon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Poppy Stickman Fighting APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar