Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98] 1 Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98] 2 Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98] 3 Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98] 4 Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98] 5 Konuşan Benn Hileli MOD APK [v4.0.0.98] 6

Konuşan Benn Hileli MOD APK [4.0.0.98] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Onunla sohbet edebilir ve gizli hikayelerinizi anlatabilirsiniz. Her zaman seni dinleyecek.


Konuşan Benn 4.0.0.98 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler açık. Unlocked
Modern teknolojinin önemli ilerlemesiyle birlikte, giderek daha fazla oyun piyasaya sürüldü. Özellikle Benim Konuşan Tom'um, Benim Konuşan Angela'm gibi oyunlar… Oyunun eğlencesi ve üreticinin akıllıca gelişimi nedeniyle belki de herkese fazla tanıdık geliyor. Talking Ben The Dog diğer adı ile Konuşan Benn benzer bir oyundur. Bu sevimli bir köpek bakımı oyunudur, köpeğinizle konuşun ve oynayın. Ayrıca köpeğin hareketli jestleri ve komik ifadeleri size en eğlenceli ve rahatlatıcı anları yaşatacak. Bazı heyecan verici ve esprili kimyasal reaksiyonlar yapmak için köpeğinizle birlikte laboratuvara da gidebilirsiniz. Yoğun çalışma saatlerinin ardından stres atmak için harika bir oyun olacak.


Konuşan Benn v4.0.0.98 MOD APK


Konuşan Benn'in eğlenceli ve heyecan verici dünyasına hoş geldiniz. Ben sevimli bir köpektir ve aslında emekli bir kimya profesörüdür. Bu nedenle, bu köpek kimya hakkında bilmediğiniz birçok heyecan verici şeyi keşfetmenize izin verecektir. Bunun yanında yemek tatmak, içmek, özel alan gibi pek çok kendine has hobileri de olan bir insandır. Bu yüzden sevdiğini yemesine izin vermekten ve zaman zaman biraz şarap içmesine izin vermekten mutludur.


Konuşan Benn Para Hilesi


Onunla sohbet edebilir ve gizli hikayelerinizi anlatabilirsiniz. Her zaman seni dinleyecek ve yargılayacak. Ayrıca sizinle birlikte gülümsemesini sağlamak için onu gıdıklayabilirsiniz. Özellikle Ben ile laboratuvar büyüsünün keyfine varacaksınız; Onu laboratuvara getirirseniz çok sevinecektir. Son olarak, bu oyunda, Ben için eğlenceli olan her şeyi tutmak için oyun sırasında fotoğraf çekebilir veya video kaydedebilirsiniz.


Konuşan Benn Apk Hile


Konuşan Benn Köpek oyununun amaçladığı önemli şey, sevimli Ben köpeğini çevreleyen aktivitelerle eğlenceli ve rahatlatıcı anlar yaşatmaktır. Oyun oynanışa odaklanmıyor, ancak odak noktası Ben'in köpeğinin ana karakterini oyuna çok sevimli, benzersiz ve eğlenceli hale getirmek. Oynarken Ben'e her şeyi söyleyebilirsin ve Ben komik bir sesle senin sözlerini tekrarlayacaktır. Ben'in komik sesini ve aksiyon dolu ifadesini dinlerken çok eğleneceksiniz. Ayrıca, Ben'in yemek tatmak gibi bir hobisi var, bu yüzden lütfen ona lezzetli yiyecek ve içecekler yedirerek onunla ilgilenin; sizin tarafınızdan beslenmekten mutlu olacaktır. Bir başka heyecan verici şey ise, vücut bölgelerine dokunmaya çalışmanız ve ne kadar sevimli tepki verdiğini görmenizdir.


Konuşan Benn Apk dayı


Ben'e evcil hayvanınız gibi davranın ve onu nazikçe okşayın çünkü Ben onu seviyor. Ben'in memnun ve mutlu ifadesini görecek ve sevinci tanıyacaksınız. Bu komik ifadelere ek olarak, bazen Ben, bu oyunu oynarken oyunculara rahatlatıcı anlar yaşatan osuruk ve yaramaz eylemler gibi komik eylemlere sahip olabilir.


Konuşan Benn Apk indir


Ayrıca laboratuvar ilginç bir şey ki, eğlenceli şeyleri keşfetmek için Ben köpeğini içine koymalısınız. Ben emekli bir kimya profesörüdür ve onun hakkında birçok heyecan verici ve ilginç şey keşfetmeniz için kimya deneyleri yapacaktır. Farklı renklerde kimyasal çözeltiler seçeceksin ve sonra Ben bunları karıştıracak. Ve bekleyin ve büyük bir yangın, bir duman bulutu, hatta yüksek sesli patlamalar gibi ani bir kimyasal reaksiyonu görün.


Konuşan Benn indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Back Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar