Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [v1.0.1] 5

Tank Stars 2 Para Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir kolordu komutanı olarak, tankı taktiklerinize göre hareket edecek, karmaşık arazileri geçecek, düşmanları silahlarını size doğrultmadan önce takip edip öldürecek şekilde kontrol edeceksiniz.


Tank Stars 2 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Savaş alanında tanklar ağır savaş makineleri olarak bilinir. Bu zırhlı araca savaş alanında göründüğünde ateşli bombardıman eşlik ediyor. Piyade birimleri ve diğer savaş silahlarıyla çatışan tanklar zaten çok fazla avantaj sağlıyor. Tank tankla çarpıştığında nasıl olacağını hayal edebiliyor musunuz? Bir dizi savaşa hazır tank etrafında dönen en sert durumların tümü, Tank Stars 2 oyununda mevcut olacak.


Tank Stars 2 v1.0.1 MOD APK


Tank Stars 2, tank birlikleri arasındaki şiddetli savaşları simüle eder. Bir kolordu komutanı olarak, tankı taktiklerinize göre hareket edecek, karmaşık arazileri geçecek, düşmanları silahlarını size doğrultmadan önce takip edip öldürecek şekilde kontrol edeceksiniz. Tank Stars 2, aynı adlı oyunun ikinci versiyonudur. Bir önceki bölüme kıyasla en büyük gelişme, çekim açısında yatıyor. Bu ikinci bölümde tank dizisinin atış açısı daha hızlı olmuş, füze hattı mekanizması da daha isabetli ve mantıklı. Bu iyileştirmeler daha taktiksel bir deneyimle sonuçlandı. Aynı zamanda, eğlence ve taktikler arasında denge kurar, oyunculara yeteneklerini sergilemek, rekabet etmek ve dövüş becerilerini artırmak için birçok fırsat verir.


Tank Stars 2 Para Hilesi


Bazı dövüş oyunlarında veya dünya savaşında, tanklar neredeyse yalnızca vurgulama rolüyle dağınık görünüyorsa, o zaman Tank Stars 2'de tanklar ana savaş silahıdır. Her savaş için tank seçebilirsiniz. Arazide (dağ, tepe, orman…) hareket etmeleri için onları kontrol edin, hedefleri belirleyin, her yerde düşmanları bombalayın ve yok edin. Oyunda her yerde, her renkten, şekilden, boyuttan ve birçok farklı güç türünden tanklar görüyorsunuz.


Tank Stars 2 Tank Hilesi


Kazanılan her savaş için altın alacaksınız. Bu altın, silahları yükseltmek, tankları güçlendirmek veya yeni tanklar satın almak, roket kartları toplamak, füzeleri yükseltmek için kullanılır… Yeterince tank kartı veya füze ile ilgili kart topladığınızda, sağlık artırma gibi geliştirmelerini artırmaya geçebileceksiniz. aracın direncini artırmak veya bir rakibe çarparken hasar miktarını artırmak.


Tank Stars 2 Hile Apk


Tank Stars 2, toplamda 15'ten fazla ağır tank modeline sahiptir. Her aracın farklı bir görünümü, nitelik istatistikleri ve farklı bir silahı var. Örneğin, düşman araçlarına bir dizi M.I.R.V füzesi atabilen açısal, kaslı görünümüyle Buratino tankını ele alalım. Bu füze türü toplu hasar yayabilir ve aynı anda birçok düşmanı öldürebilir. Veya Abrams'ın ilk başta zayıf olduğunu düşündüğü gibi, ama onu kullandığınızda, yıkıcı gücünün de çok korkunç olduğunu anlayacaksınız.


Tank Stars 2 Apk indir


Bu oyun aynı zamanda diğer birçok strateji oyunundan farklıdır, akılda ağırdır ve şık birlik dizisinin ekranlarıdır. Tank Stars 2'deki strateji oldukça basittir. Temelde silah seçiminde farklı, doğru zamanda ateşlenecek şekilde hesaplandı. 


Tank Stars 2 Apk Son Sürüm


Tank Stars 2'de dövüşmek de çok zaman alıyor. Tanklar özel bombardıman araçlarıdır. Yani Tank Stars 2'de ateş etmek için çok zamanınız olacak. Çok fazla hesaplamaya gerek kalmadan düşmanları vurduğunuzda, zihin çok hafif olacaktır. Ayrıca karmaşık bir şey yapmak zorunda kalmadan stresi etkili bir şekilde azaltır.


Tank Stars 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Pocket Farming Tycoon Idle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar