Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77]

Puan: 5.00 (Oylar: 9)
Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77] 1 Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77] 2 Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77] 3 Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77] 4 Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77] 5 Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [v11.77] 6

Critical Strike CS Mermi Hileli MOD APK [11.77] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sınırsız mermi ve şarjör değiştirme yok.


Critical Strike CS 11.77 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız mermi hilesi
  2. Şarjör değiştirme yok.

Counter-Strike, dünya çapındaki oyuncuların aklındaki oyunlardan biri. FPS shooter türünün en başarılı ürünlerinden biri olduğu söylenebilir. Counter Strike mobile android telefonlar için. Bir zamanlar bu oyun hatırı sayılır miktarda çevrimiçi aldı ve aktif bir topluluk her zaman onları destekledi. Teknoloji daha modern hale gelmeye başladıkça ve takip edilecek birçok başka oyun olduğundan, bu oyun biraz geri döndü. Bununla birlikte, bu model daha sonra birçok üreticinin ana fikri olmuştur.


Critical Strike CS v11.77 MOD APK


Critical Strike CS Counter-Strike (PC'de adı) mükemmel bir simülasyon versiyonu oyunudur. Oyuncular benzerliği birçok yönden hızla göreceklerdir. Öncelikle grafiklerden bahsetmek gerekirse, buradaki karakterin neredeyse tüm görsel tasarımlarının fikirlerinin popüler bir PC oyunundan bir yansıması var. Çocukluğunuz boyunca deneyimlediğiniz tanıdık geçmişler tamamen yeniden üretilecektir. Daha fazla oyuncunun, hareket hakkında fazla düşünmeden oyuna adım atma seviyesini reddetmeye alışkındır. Oyuna katılmaya devam ediyor ve yeteneklerinizi on yıl önce deneyimlediğiniz gibi gösteriyorsunuz. Ayrıca, oyun da oldukça eksiksiz bir dönüşüme sahip. Ancak, oyuncuların yeni özellikleri keşfetmesine olanak tanıyan olumlu değişiklikler olacaktır. VERTIGO GAMES'in avantajlarından biri, birçok farklı silah yaratmalarıdır. Silahlardaki çeşitlilik, dünyanın her yerinden oyuncular için heyecan verici taktikler getiriyor. Bu nedenle, 10 milyondan fazla indirme aldı ve kısa süre içinde güncellenmeye devam ediyor. Sınırsız cephane ve şarjör hileli apk linkten indirebilirsiniz.


Critical Strike CS 11.77 Mermi Hile Apk


Etki, "Critical Strike CS", oyuncuların her zamankinden daha çekici özellikleri deneyimlemelerine olanak tanıyan birçok yeni ve farklı iyileştirmeye sahiptir. En göze çarpan özellik, topluluk oluşturmalarıdır. Oyuncular artık yeteneklerini ve eğlencelerini birlikte göstermek için arkadaşlarını rahatça aynı maça davet edebilirler. Birlikte oynayan yeni takım arkadaşları için, arkadaş edinmek için profillerini de bulabilirsiniz. Bu işlemler basit ve hızlıdır.


Critical Strike CS apk para hilesi


Oyun içi özelleştirme, tüm kontroller oyuna uyacak şekilde özelleştirildiğinde daha da geliştirilir. Oyuncular, parmağınızı sığdırmak için ekrandaki bu düğmelerin konumunu serbestçe ayarlayabilir. Ayrıca boyutlarını da ayarlayabilirsiniz. Bu değişiklikler küçük görünüyor ancak oyun sürecini önemli ölçüde destekleyecek.


Critical Strike Hile Apk 2023


Critical Strike CS hala sadece bir atış oyunudur, bu nedenle oyuncular herkesin hayatlarını silahlara emanet ettiği savaş alanlarına katılacaklar. Yeterli dövüş ve zeka becerileriniz varsa, kesinlikle kazanma şansı çok daha yüksektir. 25 farklı silahın gücünden ve çeşitliliğinden yararlanın: silahlar, tabancalar, keskin nişancılar, otomatik tüfekler ... farklı savaş efektleri getirecek. Bununla birlikte, arazi, savaşın sonucunu belirleyen önemli bir faktördür. Oyun, oyuncuların farklı taktikleri denemeleri için 6 adede kadar harita sunacak.


Critical Strike CS indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun olan Shadow Fight 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 9 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Ciritical strike"

Mehmet

1 yıl önce

Hile nasıl yapılır

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar