Merge Dragons v10.6.3 MOD APK

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Merge Dragons v10.6.3 MOD APK 1 Merge Dragons v10.6.3 MOD APK 2 Merge Dragons v10.6.3 MOD APK 3 Merge Dragons v10.6.3 MOD APK 4 Merge Dragons v10.6.3 MOD APK 5 Merge Dragons v10.6.3 MOD APK 6

Mistik toprakları iyileştirmek ve büyülü ejderhalar yetiştirmek için bitkileri ve yumurtaları birleştirmek için Android için Merge Dragons mod APK - son sürüm - indirin.

Merge Dragons AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Elmas hilesi. Yetersiz veya miktar 0 olsa bile, Madeni Paralar ve elmaslar ile her şeyi satın alın!

Daha da iyi şeyler yapmak için öğeleri bir araya getirin. Verimsiz araziyi geri kazanmak ve onu yumurtadan çıkarıp ejderha yetiştirebileceğiniz mistik sihirli bahçelere dönüştürmek için Merge Dragons mod APK'sini indirin.

Son yıllarda piyasaya sürülen en güzel ve eleştirmenlerce beğenilen Android oyunlarından birinde, geliştiriciler Gram Games Limited, büyüleyici derecede güzel ve oynamak için sakinleştirici bir şey yaratmak için huzur ve hayal gücünün güçlerini ortaya çıkardılar.


Merge Dragons APK özünde basit bir oyundur. Göreviniz, bahçenizde aynı görünen nesneleri evrimleştirmek için birleştirmektir. Bunu yaptıkça, daha fazla para kazanırsınız ve daha sonra hemşireye yumurta satın alabilir ve sonunda ejderhalar oluşturmak için birleştirebilir ve daha sonra bunları evrimleştirmek için birleştirebilirsiniz.Merge Dragons para hilesi


Yeni şeyler yapmak için şeyleri birleştirmenin basit bir oyunudur ve çok güzel çalışır. Oyunun amacı, çorak araziyi büyülü bir manzaraya dönüştürmek için ejderhaların sihirli güçlerini kullanmaktır. Bunu yaparken, heykelleri çözmek ve kampınıza geri getirmek için zorlu bulmacalarla karşılaşacaksınız. Tüm heykellere sahip olduğunuzda, onları mistik nesnelerle birleştirebilir ve araziyi eski haline getirebilirsiniz.


Merge Dragons Elmas HilesiYemyeşil ormanlar, efsanevi yaratıklar ve tomurcuklanan çiçeklerle karşılaşacaksınız ve onları evrimleştirmek ve daha iyi bir kamp yapmak için hepsini birleştirebilirsiniz. Oyun aynı zamanda size bulmacaları da fırlatır ve her seviyeyi tamamlamak için bunları da çözmeniz gerekir.Merge Dragons APK hile nasıl indirilir?Oyunu oynarken her zaman mümkün olan en iyi puanı aldığınızdan emin olmak için bazı ipuçlarına ve püf noktalarına dikkat etmek isteyeceksiniz. Android için Merge Dragons APK oynamak için en yararlı ipuçlarımızdan ve püf noktalarından bazıları.Merge Dragons Oyunu nasıl oynanır5, 3 eşleşmesi: Oyunda aynı şeyin üçünü eşleştirmek onu geliştirecek, ancak aynı şeyin beşini eşleştirmek daha da iyi bir etkiye sahip olacak. Eşyalarınızı ellerinden gelen en iyi şekilde geliştirmenin bir yolunu arıyorsanız, o zaman mümkün olan her zaman beş şeyi eşleştirmeye çalışın.

Yaşam özünü eşleştirin: Yaşam özüne dokunarak onu toplayabilirsiniz - ya da onu eşleştirebilir ve kendi başına yaşam özünden daha etkili olan iyileştirici güç yaratabilirsiniz. Mümkünse iyileştirici güç oluşturmak için her zaman yaşam özünü eşleştirmeye çalışın - ve yukarıda bahsedilen 5'e 3 kuralını hatırlayın!

Ölü topraklardaki nesnelerle eşleştirin: Ölü toprağı hızla iyileştirmek istiyorsanız, anında iyileştirmek için üzerindeki nesnelerle eşleştirebilirsiniz. Bu, kampınızdaki yemyeşil bahçeye daha fazla arazi açmanın harika bir yoludur. Tüm o arazileri dönüştürmek için daha kolay bir zaman geçirmek için deneyin.

Ejderhalarınızı kullanın: Ejderhaları kullanmak veya yok etmek için nesnelerin üzerine taşıyabilirsiniz. Bir yaşam çiçeğinin üzerine bir ejderha koyarsanız, ondan yaşam özünü çıkarır - onları oyundaki mağaraları ve diğer kötü şeyleri yok etmek için de kullanabilirsiniz.

Yüksek seviyeli meyve ağaçları iyidir: Yüksek seviyeli meyve ağaçları sadece meyve vermekten fazlasını yapar - aynı zamanda hayat çiçeği filizleri de üretirler! Daha sonra bunların canlı çiçeklere dönüşmesini izleyebilir ve ejderhalarınızla onlardan yaşam özünü hasat edebilirsiniz.

Merge Dragons elmas nasıl kazanılır? 


Merge Dragons Mod APK - Madeni paralarla ücretsiz satın al
Oyunu araziyi restore etmek için daha fazla mücevherle oynamak ister misiniz? Merge Dragons için, hırslarınızı ilerletmek için harcayabileceğiniz birçok oyunun premium para birimine sahip olmak için jetonlu ücretsiz satın alma modunu indirin!
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar