Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44] 1 Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44] 2 Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44] 3 Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44] 4 Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44] 5 Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [v1.44] 6

Zaptiye Osmanlı Mermi Hileli MOD APK [1.44] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İstanbul'da asayişi sağlamayla görevli bir polis memurusunuz.


Zaptiye Osmanlı 1.44 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mermi Hilesi
Zaptiye Osmanlı, oyuncuları 19. yüzyılda kovboyların amansız savaşına itiyor. Bu, dünya tarihinin gerçekten çalkantılı bir dönemidir; kovboyların, silahların ve şiddetin tahtını ele geçirdiği bu çağdaki insanları huzurlu bir hayat yaşayamaz hale getirir. Tek seçenek kovboy olmak ya da sonsuza kadar güvencesiz bir hayat yaşamak. Bu oyun, oyuncuları hayatta kalmak için savaşmaları ve savaşmaları gereken bir yere götürür. Henüz tabancanı doldurmadın mı?


Zaptiye Osmanlı v1.44 MOD APK


Zaptiye Osmanlı 19. yüzyılda istanbul şehri, büyük hiziplerle bir suç cenneti olarak hükümete anında kaos getirebilir. Ne yazık ki, suç işlemek için akıllarını kullanmayı asla bilmeyen kaba insanlardır. Bu nedenle, birçok fraksiyon sürekli olarak birbirleriyle savaşır, her iki tarafa da yaslanmadan bir halat çekme oyunu yaratır. Bu da insanlara kısa süreli barışçıl bir yaşam vererek geçici bir barış yaratabilecekleri için polis için büyük bir fırsat sunuyor.


Zaptiye Osmanlı para hilesi


Oyuncular, işine tutkuyla bağlı bir polis memurunun rolünü üstlenecek. Bu kişi her zaman suç tasfiyelerinin ön saflarında yer almıştır ve bölgedeki tüm azgın kötülüğü yok etmeye kararlıdır. Elbette herkes bunun boş bir hayal olduğunu biliyor, ancak bu genç polis tarafından her gün yapıldı ve yapılıyor. Hırsızlar ve suçlular olduğu sürece, hemen orada olacak ve yasayı uygulayacaksınız.


Zaptiye Osmanlı APK Android oyun club


Burası gerçekten de çoğu insan için karmaşık bir yer. Kaynaklar sınırlı, insanlar agresif ve ekonomi pek iyi durumda değil. Aktif bir polis memurusunuz, pek çok görev, yaya, suçlu, at ve müttefik var. Bir süreliğine bu yere gelerek buradaki zorlu yaşama uyum sağlayabilecek ve kötülerle yüz yüze savaşabileceksiniz.


Zaptiye Osmanlı apk oyun İndir club


Aslında bu oyunda ana kötü adam olan tek bir kötü adam yok. Bu sadece herkesin kendi çıkarını düşündüğü, etraflarında ne olursa olsun sadece kendilerine fayda sağlamak istediği bir dünyayı simüle etmek. Bazen, büyük zarara neden olan kötü şöhretli bir patronu yenmek için birkaç haydutla da koordine olmanız gerekir. 


Zaptiye Osmanlı Hile Apk


Kimseye güvenmenize izin verilmeyen bir macera. Onlarda hiç insanlık yok. İstanbul'daki hırsızlık, tarikatlar, çeteler ve suikastçılar… 19. yüzyıl kaotik toplumunun şeytani yüzünü oluşturmak için bir araya geliyorlar.


Zaptiye Osmanlı para ve tecrübe hilesi


Bu, oyuncuların isteklerine göre bir karakter yaratabilmeleri için RPG yönünde inşa edilmiş bir oyundur. Her görev tamamlanır, altın para ve EXP dahil birçok kaynak elde edebilirsiniz. Altın paralar, güçlü silahları ve karakter istatistiklerini yükseltmek gibi faydalı şeyler yapmak için kullanılabilir. Sonuç olarak, yaratıcılık vazgeçilmez bir unsurdur.


Zaptiye Osmanlı Hile APK dayı


Bir polis memurunun görevleri ile Osmanlı İmparatorluğu'ndaki önemli karakterlerin yaşamlarını sağlamalısınız. Hükümette önemli bir rol oynarlar, insanları güvende tutacak politikalar yapabilir veya belirli bir çetenin yok edilmesini emredebilirler. Her şey gerçekten çekişme içinde; onları korumak için dikkatli olmaya çalışın.


Zaptiye Osmanlı indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Striker Zone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar