Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 1 Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 2 Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 3 Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 4 Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 5 Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [v2.0.2] 6

Denizde Hayatta Kalma Para Hileli MOD APK [2.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Ocean Survival olan hayatta kalma oyununu mutlaka deneyin.


Denizde Hayatta Kalma 2.0.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Bir ölüm kalım treninde mücadeleyi deneyimlemek ve keşfetmek istiyorsanız, Denizde Hayatta Kalma sizin için yanlış bir seçim değil. Bu aksiyon oyunu, birçok çekici ve heyecan verici durumu bir araya getirerek oyunculara bu duyguyu diğer duyguları değiştirerek verir. Oyunun getirdiği benzersiz ve yeni oyunun tadını çıkarmak ve tadını çıkarmak için acele edin ve şimdi katılın.


Denizde Hayatta Kalma v2.0.2 MOD APK


Bu oyuna katıldığınızda, bu ölüm kalım trenine katılabilecek ve deneyimleyebileceksiniz. Denizin ortasındayken aniden bir fırtına çıktı ve gemiyi denize batırdı. Şansınıza, bir cankurtaran sandalında uyandırılan tek kurtulan sizsiniz. Ancak denizi geçmek ve canınızı korumak için ileride sizi bekleyen binlerce zorluk ve zorluk var. Bu nedenle, oyuncular hayatta kalabilmek için tüm vakaları ele almak için akıllı ve hızlı olmalıdır.


Denizde Hayatta Kalma Para Hilesi


Kendinizi zor bir durumda bulduğunuzda, sizi durumu kurtarmak için elinizden geleni yapmaya zorlayan birçok zorlukla karşılaşırsınız. İlk olarak, doğal kaynakları toplarsınız, mayınlı değerli malzemeleri kullanarak insanların gerekli ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmet etmek için birçok farklı işleve sahip benzersiz silahlar yaratır ve tasarlarsınız. Örneğin avda yiyecek almak için kullanacaksınız. Mutlu bir son için macerayı mümkün kılan özel ve net stratejiler geliştirmek için sahip olduğunuz her şeyi kullanın.


Denizde Hayatta Kalma Altın Hilesi


Denizde Hayatta Kalma oyununda daha büyük bir barınak ve dinlenmeye sahip olmanıza yardımcı olmak için teknenin alanını genişletme ve artırma hakkına sahipsiniz. Kendinizi nasıl yenileyeceğinizi ve daha iyi ve daha modern bir tekneye nasıl yükselteceğinizi bilmelisiniz çünkü konaklama yeriniz diyelim. Ayrıca gece gündüz üssünüze sızan yabancılarla da yüzleşmek zorundasınız. Onlara kesin bir uyarı vermeli veya onları göndermelisiniz.


Denizde Hayatta Kalma Apk Hile


Üretici, canlı ve sofistike bir arayüz alanı tasarladı ve yarattı. Bu alan deniz ve okyanus sahnesini, trendeki insan sahnesini net bir şekilde göstererek oyuncuyu ilgilendirir ve çeker. Ayrıca, görüntü yapısı da olağanüstü; yeni bir şekilde tasarlanmış ve yaratılmıştır. Karakterlerin hepsi benzersiz bir şekle sahiptir ve içinde farklı bir işlev taşır. Ayrıca fon müziği de heyecanı artırmış ve bu oyunun başarısına önemli katkı sağlamıştır.


Denizde Hayatta Kalma apk indir


Bu oyunu oynarken, uçsuz bucaksız okyanus manzaralarını keşfedeceksiniz. Birçok zengin ve çeşitli bitki ve hayvanla olağanüstü şiirsel ve yumuşak bir okyanus manzarası getirdi. Böyle huzurlu ve rahat bir atmosferin tadını çıkarmak için şımartılacaksınız. Özel olan şey, nefesi kullanabilmek için hayatta kalmanın yollarını aramanız gerektiğidir. Buna ek olarak, oyuncular yeni tariflere sahip bir sürü lezzetli yemekle işçiliği ve zengin tedariki nasıl kullanacaklarını bilmelidir.


Denizde Hayatta Kalma İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Chaos Battle League APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar