MoonBox Mega Hileli MOD APK [v0.509]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
MoonBox Mega Hileli MOD APK [v0.509] 1 MoonBox Mega Hileli MOD APK [v0.509] 2 MoonBox Mega Hileli MOD APK [v0.509] 3 MoonBox Mega Hileli MOD APK [v0.509] 4

MoonBox Mega Hileli MOD APK [0.509] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, bir kasabada insanlar ve zombiler arasındaki savaşı simüle eder. Oyuncular hayallerindeki köyü inşa edecek ve onu bu barışçıl toprakları işgal eden zombi ordusundan koruyacak.


MoonBox 0.509 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm itemlerin kilitleri açık

MoonBox, zombilerle savaşmak için askerleri seçtiğiniz bir oyundur. Zombiler üsse yaklaştıkça, oyuncu onları ortadan kaldırmak için bir dizi savunma kulesi inşa edebilir. Oyun eğlencelidir ve oyunculara tanklar ve atom bombaları gibi çeşitli egzotik ürünlerin kilidini açmada yardımcı olur. Oyuncular, insanların ve zombilerin bir arada yaşadığı muhteşem bir topluluk oluşturacak.


MoonBox v0.509 MOD APK


MoonBox oyununda sol kenar çubuğunda insan seçebileceğiniz kategoriler olacak ve ekranın alt kısmında oyuncular bir insan seçebilecek. Öğe kategorisi için ağaçlar, çitler, işaretler, kayalar ve bariyerler vardır ve bunların tümü inşaat için nesneler olacaktır. Ayrıca, kasabada dolaşmak için bir araba kategorisi var.


MoonBox Para Hilesi


Korkunç zombi ordusunu yenmek ve sakin bir köy inşa etmek için kendinizi zorlu silahlar ve yeteneklerle güçlendireceksiniz. Oyuncuların oluşturabileceği çeşitli türler ve ayarlar vardır. Sonuç olarak, bu tür oyunları oynamaları yaratıcılıklarını teşvik eder.


MoonBox Altın Hilesi


MoonBox'ta zombi kategorisini seçebilirsiniz. İnsanları seven zombiler olacak ve onları koruyacaklar. Ancak, insanlığa saldırmak için geri dönecek çok kötü zombi türleri vardır. İnsanlar, onları donatmak ve o zombiyle savaşmak için silahları seçmek için silah kataloğunu kullanacak.


MoonBox Silah Hilesi


MoonBox, insan hayatını simüle eden ve görevleri yerine getiren bir tür oyun arasındaki savaş etrafında dönen bir deneyim getiriyor. Oynanış basittir çünkü ayrıntılı talimatlar vardır ve anlaşılması son derece kolaydır. Bu oyunda oyuncular, rüya gibi bir kasabaya sahip olmak için gerekli şeylerden inşa edecekler.


MoonBox Apk indir


Burada, bu kasabayı işgal etmek için saldırmak isteyen kötü zombiler olacak ve köyü vandallardan korumak zorundasın. Oyun, hafif aksiyon simülasyon savaşı türüne aittir. Bu sandbox oyun türü benzersiz ve yaratıcı olduğu için oyuncular en iyi eğlence dünyasını keşfedecekler.


MoonBox Apk Hile


Eğlenceli seslerle birleştirilmiş origami stiline sahip harika grafik arayüz, heyecan duygusu yaratır. Oyuncu, ev ve koloniyi koruyan zombiler gibi her şeyi yarattığı için oyun içeriği büyüleyicidir.


MoonBox indir (MOD, Unlocked / Kilitler açık)


Bir önceki android oyun Dubai Drift 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar