Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2] 1 Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2] 2 Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2] 3 Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2] 4 Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2] 5 Duolingo Full Premium MOD APK [v5.38.2] 6

Duolingo Full Premium MOD APK [5.38.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dersin kalitesi hakkında, bu uygulama günümüzün en modern ve yeni programlarından birini getiriyor.


Duolingo 5.38.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Varsayılan olarak Kilidi Açılan Diller Kursları;
  2. Varsayılan olarak Kilitli Olmayan Dersleri Başlat;
  3. Özel Teklifler özellikleri açıldı;
  4. Power-Up'lar özellikleri açıldı;
  5. Kıyafet özellikleri açıldı;
  6. Bonus özellikleri açıldı;
  7. Çevrimdışı olarak indirilebilir;
  8. Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
  9. Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı.
Duolingo - Mevcut dijital çağda, özellikle İngilizce'yi resmi dil olarak kullanmayan ülkeler için yalnızca bir dil, insanların vizyon ve güncellemelerden yoksun kalmasına neden oluyor. Bu sizi çok uzun bir süre dünyaya geri getirecek. Bu yüzden yabancı dil öğrenmek acil hale geliyor. Seçmeniz gereken en kolay şey, insanların kendilerine bilgi aktarabilmesi için bir öğretmen bulmaktır. Saygın İngilizce merkezlerine gitmek veya işte kıdemli öğretmenler bulmak muhtemelen biraz daha kolay olacaktır.


Duolingo v5.38.2 MOD APK


Ancak yukarıda da belirtildiği gibi, bu yaş insanları çok meşgul ediyor ve asıl işlerinden başka bir şey yapmaya zamanları yok. Daha yaşlı olan veya bir dil öğrenmek için çok fazla zamanı olmayan işe giden insanlar, bir merkez bulmak oldukça zordur. Bu nedenle, Duolingo ile İngilizceyi yerinde öğrenmek, evde çalışmak ve hatta boş zamanlarını geçirebilecekleri her yerde çalışmak için acil bir ihtiyaç yaratır.


Duolingo Apk Full Premium


İnsanların bir günde çoğu zaman yanlarında taşıdıkları mevcut elektronik cihazların fotoğraf gücünü uygulayarak İngilizce öğrenme uygulamaları uygulanabilir hale geliyor. Bu uygulamaları kullanacak ve oradan İngilizce öğreneceksiniz. Üreticiler, en etkili dersleri en kısa sürede alabilmeniz için telefona entegre edilebilecek en faydalı dersleri tasarlamanın yollarını bulacaklar. Duolingo için, öğrencilere bir gün içinde öğrenmeleri gereken kelime dağarcığı düzenli olarak hatırlatılacaktır. Uygulamayı etkinleştirdikten sonra, bu kelimeleri periyodik olarak bilgilendirecektir.


Duolingo puan hilesi Apk


Bunu da yapan binlerce uygulama arasında, Duolingo uygulaması öğrencilere bir şeyler öğrenmeye çalışmak yerine basit bir oyun oynadıkları hissini veriyor. Simple, kullanıcıların interaktif alıştırmalar yoluyla kolaydan zorlayıcıya doğru dil pratiği yapmaları için bir uygulamadır - bu alıştırmalar, çeşitli içeriklere ve aynı zamanda okuma ve yazma işlevlerinin entegre entegrasyonuna sahiptir. Sonuç olarak, kullanıcılar öğrendikleri dile daha hızlı yanıt verebilirler.


Duolingo Apk İndir Android oyun club


Dersin kalitesi hakkında, bu uygulama günümüzün en modern ve yeni programlarından birini getiriyor. Kullanıcılara verdiği ders planları ve seviyeleri, en güncel programlardan biri olarak tanınmayı hak ediyor. Kalitesinin bir üniversite sınıfı seviyesine ulaştığını görebilirsiniz. Demek ki, çok çalışır ve çok ve ciddi bir şekilde çalışırsanız, bir süre sonra bu okuldan mezun olursanız, bir üniversite öğrencisi seviyesine ulaşabilirsiniz. Şu anda sizin için dili kullanmak çok kolay.


Duolingo Plus Apk 2021


Bu, kullanıcıların Duolingo'yu yalnızca 34 saat kullandıktan sonra bir üniversite dönemi gibi bilgi edindikleri birçok farklı çalışmada kanıtlanmıştır. Ayrıca, mini oyunlar aracılığıyla dil öğrenimi ile eğlenceli ve ilgi çekici. Gerçek hayata bağlı, anlaşılması ve hayal edilmesi kolay ses ve kelime imgeleri ile tasarlandı. 


Duolingo Hile


Programlarının mükemmel olmadığını anladıklarında çocukları psikolojik olarak serbest bırakmak, böylece yeni dersler getirmek için yayınladıklarını sürekli güncellerler. Bunun bir dil öğrenme uygulaması olduğuna dair küçük bir not var, bu da eğer yetkin bir İngilizce kullanıcısıysanız, İspanyolca Çince Almanca Rusça Fransızca gibi diğer dilleri öğrenebileceğiniz anlamına geliyor. Bu uygulamada yazı ile ilgili her şey yapılabilir.


Duolingo İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Blocky Farm APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar