Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88] 1 Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88] 2 Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88] 3 Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88] 4 Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88] 5 Blocky Farm Para Hileli MOD APK [v1.2.88] 6

Blocky Farm Para Hileli MOD APK [1.2.88] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftçilik yapmayı bırakmadan, çevredeki alan dahil diğer çiftçilerle tanışabilir, ilişkiler kurabilirsiniz.


Blocky Farm 1.2.88 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Oyuncular için Minecraft muhtemelen artık garip bir isim değil. Oyun blok halinde tasarlandı ve oyuncuya görseller, efektler ve his açısından yeni bir deneyim yaşatıyor. Ancak, Blocky Farm'daki tipik bir yüz olan bahçe işleri ve kutu şeklindeki grafiklerin bir kombinasyonu var . Jet Toast'ta yeni olan kısa süre önce piyasaya sürüldü, ancak oyunculardan sıcak bir karşılama aldı. Blocky Farm aynı zamanda Digital Dragons Award 2017 ile en iyi oyun olarak kabul edilen ilk üründür, ayrıca bu ilgi Jet Toast'u bu ürüne düzenli olarak bakmaya teşvik edecektir. 


Blocky Farm v1.2.88 MOD APK


Bir bahçe oyunu olarak, tabii ki, Blocky Farm sizin için çiftlik, evcil hayvan, satış, teslimat,… Ayrıca öğeleri yükseltebilir, istediğiniz gibi dekore edebilir veya değiştirebilirsiniz. Satın alabileceğiniz ve bakabileceğiniz evcil hayvanlar da onları diğer eşyalarla değiştirebilir, böylece "sıradışı" ve havalı olurlar. Bitkileri ektikten sonra, başka şeyler de yapabilirsiniz, standart süreden sonra, çevrimiçi olmak zorunda kalmadan onları hasat edebilirsiniz çünkü zaman gerçek zamanlı olarak ölçülür. Bir tüccar olarak, ürünleri hasat ederek, bölgeye sipariş göndererek ürün alışverişi yapabilirsiniz ve çiftlikleri veya moda aksesuarlarını yükseltmek için bir miktar para alırsınız. evcil hayvanlar için.


Blocky Farm 1.2.88 Para Hile Apk


Çiftliğinizin çevresinde otlar, yabani bitkiler olacak, onları kesecek ve çevrenizdeki araziyi geri kazanacak, fazladan kayalar parçalayacak, toprağı genişletecek ve daha fazla ürün yetiştirecek. , sana para getir. Çevrimiçi oynayabildiğiniz ve çevrimdışı oynayabildiğiniz zaman oyun da oldukça esnektir. Çevrimiçi olduğunuzda, dünyanın dört bir yanındaki çiftçilerle etkileşim kurma, onlarla etkileşim kurma ve rekabet etme, kimin çiftçilikte daha iyi, kimin daha iyi olduğunu görmek için birlikte büyüme fırsatına sahip olacaksınız. Her hasat için veya bir kamp inşa etmek için, daha fazla deneyime sahip olursunuz, belirli bir seviyeye ulaşmak, evcil hayvanın ve diğer bazı öğelerin kilidini açmanıza yardımcı olur. Optimum altın makbuzları için, altın miktarını ikiye katlamak için tanıtım videosunu izlemeyi de seçebilirsiniz.


Blocky Farm Hile Apk


Çiftçilik yapmayı bırakmadan, çevredeki alan dahil diğer çiftçilerle tanışabilir, ilişkiler kurabilirsiniz. Hatta film izlediğinizde veya kumarhaneye girdiğinizde oyunda eğlenebilirsiniz, sadece keyfini çıkarın. Ayrıca gerçek oyunu hissetmenize yardımcı olacak balık tutma ve tekne gezintisi hizmetleri de vardır.


Blocky Farm Apk dayi


Aynı kutulu blok grafiklere sahip oyunlarla karşılaştırıldığında, Blocky Farm, oyuncular 60 fps'de özel oyunlarla etkileşime girdiklerinde farkı göstereceğinden emin. Aslında mevcut oyunun güzel grafikleri artı yüksek fps aralığı ile oyunu deneyimlemek çok iyi. Resimler ve renkler basit ama çok güzel ve senkronize, hareketli efektler, yerleştirme vb. De çok düzgün. m eğlenceli bar, oyunun ilerleyişine uygun olarak.


Farm hile apk


Eğer bir çiftlik, bahçe hayranıysanız, Blocky Farm'ı kaçırmak zordur. Oyundaki her şey çok iyi yapılmış, sizi en küçük gereksinimleri için memnun edecek. Oyunu tamamen ücretsiz indirin, çevrimdışı deneyim için zamandan yararlanın.


Blocky Farm'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Digging Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar