Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [v0.7.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [v0.7.2] 1 Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [v0.7.2] 2 Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [v0.7.2] 3 Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [v0.7.2] 4 Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [v0.7.2] 5

Abandoned City Survival Para Hileli MOD APK [0.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehrin hayatta kalanlarına yardım edin! Malzemeleri topla, aletler yap ve bir ev inşa et!


Abandoned City Survival 0.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş hilesi

Abandoned City Survival oyununda, büyük bir felaketle harap olmuş ve sadece dağınık insanlık topluluklarının hayatta kaldığı bir gezegene hoş geldiniz demek istiyoruz. Bu kıyamet sonrası hayatta kalma oyununda hayatta kalmak için gereken her şeyi yapmalısın. Hayatta kalanlara dikkat edin, son güvenli sığınağı inşa edin ve ıssız şehirden kaçabilmeniz için büyük aracı tamir edin.


Abandoned City Survival v0.7.2 MOD APK


Abandoned City Survival oyununun oyuncusu olarak, varlığınızı sürdürebilmeniz için yiyecek, yakıt ve yapı bileşenleri gibi yararlı öğeleri aramak için tüm araziyi taramak size kalmış. İnşaat veya zanaat işlerinizde faydalı olabilecek her şeyi ele geçirmek için çöplükte bulunun, terk edilmiş evleri ve otomobilleri sokun ve diğer binalara girin.


Abandoned City Survival Para Hilesi


Kendi güvenli sığınağınızı inşa etmek için hayatta kalan diğer insanlarla işbirliği yapın. Yiyecek ve malzeme gibi malzemeler için geniş bir depolama alanı inşa edin, yurt odasını diğer hayatta kalanların orada yaşaması için ladin yapın ve yiyecek bulabilmeleri için bir bahçe kurun. Sen ve sadece sen hayatta kalanları güvende tutabilirsin!


Abandoned City Survival Altın Hilesi


Ne kadar fazla kaynağa sahip olursanız, o kadar yenilikçi araçlar geliştirebilirsiniz. Hayatta kalanları tedavi etmek ve onları daha çevik ve sağlam kılmak için bir tıbbi tesis inşa etme ihtiyacını göz ardı etmeyin. Kenti yaşamak için daha arzu edilir bir yer haline getirmek için yapılabilecek yüzlerce ek iyileştirme var.


Abandoned City Survival Hile Apk


Hayatta kalmayı simüle eden oyunları oynamayı seviyorsanız, büyük olasılıkla hayalet şehri gizli işçilik malzemeleri için aramak ve keşfetmek için iyi zaman geçireceksiniz. Daha arzu edilen malları aramak için uzak diyarlara keşif gezileri gönderme seçeneğiniz de var.


Abandoned City Survival Apk indir


Sarf malzemeleri toplayın, gereçler yapın ve ana kampı inşa edin! Hayatı ıssız metropole geri getirmek için yardımınıza ihtiyaç var. Boşta kalan el sanatlarına ve hayatta kalmaya odaklanan en eğlenceli oyunlardan birine katılın.


Abandoned City Survival indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Thief Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar