Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15] 1 Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15] 2 Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15] 3 Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15] 4 Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15] 5 Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [v2.15.15] 6

Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hileli MOD APK [2.15.15] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tap Empire, diğerlerinden farklı olarak boşta bir tıklama oyunudur.


Tap Empire Idle Tycoon Tapper 2.15.15 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi. Harcama sırasında elmaslar artar
İş manyağısınız ama hem eğlenmek hem de cesur bir iş oyunuyla eğlenmek mi istiyorsunuz? Tap Empire Idle Tycoon Tapper cevaptır. Flaregames'in yakın zamanda piyasaya sürülmesine rağmen, önceki oyunlardan elde edilen başarılar Tap Empire: Idle Clicker'ın gelişmesi ve yayılması için bir basamak taşı oldu. Idle Clicker'ın getirdiği şey, başından beri Flaregames'in birçok beklentisini karşıladı. Oyunculardan gelen çok iyi incelemeler ve olumlu yorumlar, sürekli olarak bu yeni ürüne odaklanmak için büyük bir teşviktir.


Tap Empire Idle Tycoon Tapper v2.15.15 MOD APK


Dünya büyüyor ve teknoloji daha modern. 4.0 çağının ortasında, işleri otomasyona geçirmek bir trend. Tap Empire dünyasında, iş bir istisna değildir. Piggy B'nin garson olduğu biliniyor, ancak hırsı Piggy B'yi milyarder olmak için umutsuz hale getirdi. Bosworth'un açgözlülüğü ve açgözlülüğünden önce, gelişen bir iş kurmak, zengin olmak için hızla kar biriktirmek, kötü güçleri devirmek gerekiyor.


Tap Empire Idle Tycoon Tapper Para Hilesi


Tap Empire Idle Tycoon Tapper, hazineleri toplamak, güçlü bir imparatorluk inşa etmek için görevleri tamamlayarak bir Piggy B olacaksın. Aldığınız tüm para kumbaraya gönderilecek… Her seviye farklı görevler gerektirecek; asıl işiniz dokunun, dokunun ve dokunun. Bunların çoğu kaldırma görevleridir. Kurumsal düzeyde ve üretkenlik, dokunduğunuzda her şey otomatik hale getirilecek. 


Tap Empire Idle Tycoon Tapper apk indir


Üretim sürecine çok fazla dahil olmanıza gerek yok, onları kurduğunuz sürece her şey otomatik olacak. İkincisi için büyük miktarda para alacaksınız. Oyunun seviyesine bağlı olarak, bazı ekranlardan herhangi bir atölyenin kilidini açacaksınız. Onları yükseltin, böylece daha fazla para kazanmanıza yardımcı olurlar. Her seviyede 3 fabrikadan herhangi birine yükseltmeniz gerekecek, sadece dokunun ve bekleyin, görevi tamamlayacaksınız.


Tap Empire Idle Tycoon Tapper Elmas Hilesi


Grafikler oldukça güzel ve eğlenceli. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında, Tap Empire: Idle Clicker, King's Candy Crush'a benzer bir oyun arayüzüne sahiptir. Biraz farklı ama oynanış farklı, bu yüzden oyunun grafiklerine dikkat etmek de oyuncu için Tap Empire'a sürüklenme faktörü. Efektler ve görüntüler özenle detaylandırılmıştır. Ses iyi eğlenceli ve oyun için oldukça uygun. Arayüz basit, anlaşılması kolay ve sezgiseldir.


Tap Empire Idle Tycoon Tapper Apk Hile


Grafikler kapsamlı, anlaşılması kolay oynanışa özen gösterir; gerçekten Taps Empire: Idle Clicker, boş zaman ile ilgili işleri tercih eden ve sabırlı olanlar için uygundur. Tap Empire: Idle Clicker'ın getirdiği şey, keşfetmenize ve fethetmenize izin vermek için çeşitli ekranlardan mahrum kalmanıza neden olmaz. Oyun boyutu da büyük değil, en çok oyunculu deneyimi getirmeyi vaat eden çoğu orta sınıf cihaz için uygun.


Tap Empire Idle Tycoon Tapper indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Mighty Party Magic Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar