City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 7)
City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4] 1 City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4] 2 City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4] 3 City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4] 4 City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4] 5 City Island 5 Para ve Altın Hileli MOD APK [v3.35.4] 6

City Island 5 Mega Hileli MOD APK [3.35.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehir kurma, inşa etme oyunları meraklısı iseniz tam size göre bir oyun.


City Island 5 3.35.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
  3. Harcadıkça çoğalır.

City Island serisi, oyunlarının her birinde birden fazla adaya sahip olacak ve 5. oyun da istisna olmayacak. Her adanın özellikleri farklıdır, hatta iklim, çevre, hava durumu ve topografya açısından çeşitlilik gösterir. Mevcut ada türüne bağlı olarak, oyuncular uygun binalar inşa edecek ve hatta her ada otomatik olarak ayrı binaları sınıflandıracak. Oyuncu, özel bir araç sayesinde her ada arasında serbestçe hareket edebiliyor ve yokluğunda yeni yapılar inşa edebiliyor. Tabii ki, her ada oyunculara genel hizmetini sağlayacak ve oyuncular onlardan etkili bir şekilde faydalanabilir ve adaların gelişmesini sağlayabilir.


City Island 5 v3.35.4 MOD APK 


Önceki oyunlarla karşılaştırıldığında, City Island 5 iyi geliştirilmiş grafiklere ve hatta oyuncuların eğlenmesi için önemli iyileştirmelere sahip olacak. Oyun, oyuncunun şehrinin daha çeşitli olması için birçok farklı kültürle daha fazla yeni bina türünü güncelleyecektir. Oyun, grafik efektlerini iyileştirecek ve hatta oyunu ses sistemi ile aynı şekilde daha eğlenceli hale getirecek. Ayrıca içerik tüm detaylarıyla titizlikle tasarlandı ve hatta NPC'ler bile daha özgün hale gelecek ve oyunu önceki oyunlardan daha farklı ve büyüleyici kılacak.


City Island 5 Para Hilesi


City Island 5 adalarının çoğu terk edilmiş ve hiçbir uygarlık belirtisi göstermiyor, bu nedenle oyun, oyuncuların bulması için sırlar ve hazine ekleyerek onları daha ilginç hale getirecek. Her şehir, hazinelerini rastgele konumlarda saklar ve oyuncu, her seviyeden sonra şehrin büyüklüğü genişlerse onları bulabilir. Bu hazine parçaları, oyunculara şehirler için inşa edilecek antik yapılar da dahil olmak üzere birçok çekici ödül verecek.


City Island 5 3.35.4 Altın Hile APK


City Island 5, serinin en yüksek puan alan oyunu ve aynı zamanda iyi ayarlanmış grafikleriyle birlikte geliştirilmiş oynanışı sayesinde en eğlenceli oyundur. Oyun sürekli olarak birçok yeni binayı güncelleyecek, hatta dünyaca ünlü binaları simüle edecek ve oyuncunun şehrini sürekli değiştirecek, hatta şehri yeni bir seviyeye taşıyacak. Bu oyun, bina simülasyonu veya şehir yönetimi oyununu sevenler için mükemmel bir seçim olacak.


City Island 5 İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki MOD APK oyunumuz Real Steel Boxing Champions apk indirmek için tıklayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar