Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 1 Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 2 Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 3 Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 4 Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 5 Tinker Island Para Hileli MOD APK [v1.8.18] 6

Tinker Island Para Hileli MOD APK [1.8.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Issız bir adada yapacakların sınırlı ve hayatta kalmaya çalışacaksın.


Tinker Island 1.8.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş (Yeterli para biriminiz olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz)
Tinker Island , Kongregate tarafından piyasaya sürülen Android cihazlarda bir hayatta kalma oyunudur, 8 bit grafiklere ve oyuncular için bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahiptir. Tinker Island'ın geçmişi oldukça tanıdık, oyuncular bir gemi enkazından kurtulanları canlandıracak ve ilk adada sürüklenecekler. Göreviniz, kampları ateşe vermek, yiyecek bulmak, su bulmak gibi hayatta kalma içgüdüsünü uyandıran görevler aracılığıyla hayatta kalmanın yollarını bulmaktır. 


Tinker Island v1.8.18 MOD APK


Tinker Island'ın oyun tarzı, birçok insana Don't Starve'ı hatırlatıyor - aynı tür oyun, oyuncu topluluğunda ateşe neden oluyor. Ancak aslında Tinker Island'ın bambaşka bir tarzı var, yalnızlık duygusu değil, aksine oyun parlak renklerden oluşuyor. En önemlisi, oyun oyuncuların sadece birini seçmek yerine görevleri yerine getirmek için farklı karakterler kullanmalarına izin veriyor. Özellikle, Tinker Island oynanış tarzı, oyuncuların her karakteri kara genişletme, avlanma, yiyecek toplama, su gibi çeşitli görevlerde kontrol etmelerine olanak tanıyacak. Tüm karakterler kart olarak gösterilir ve ekranda sadece bir yumuşak dokunuşla işe başlayabilirsiniz. Burada, oyunun aynı anda birçok aktiviteyi gerçekleştiren karakterleri kontrol etmede biraz Clash of Clans karışımına sahip olduğunu hissedeceksiniz, her aktivitenin farklı bekleme süreleri olacak.


Tinker Island Para Hilesi


Araziyi ne kadar çok keşfedip oyunu açarsanız, o kadar çok karakter hayatta kalacak ve her seviye farklı zorluklarla yükseltilecektir. Bunlar her zaman oyuncuyu gören ve sizi hayatta kalmak için savaşmaya zorlayan canavarlardır. Ek olarak, her karakter, keşfetme, inşa etme, diğer karakterlerden daha üstün savaşma gibi farklı görevler için farklı dizine sahip olacak, bu nedenle oyuncuların belirli işler için her karakteri yönetmesi ve dağıtması gerekecek. Genel olarak, Tinker Island nispeten yeni bir hayatta kalma oyunudur. Oyunun 8-bit grafikleri var, basit işlemle oynanışı ancak bağımlılık yaratan oyun, hoş olmayan oyuncuları fethetmek için parlak bir noktadır. Özellikle, oyun aynı zamanda oyuncuların birlikte keşfedebilmeleri, görevleri yerine getirebilmeleri için Facebook üzerinden birbirleriyle bağlantı kurmalarına da izin veriyor.


Tinker Island bilmece cevapları


Hayatta kalma Tinker Island'da , sizi tropik bir adaya bırakırlar ve bu ihmal edilmiş cennetten kurtulan kişinin lideri olurlar. Tinker Adası'nı indirin ve hayatınızın macerasına katılın. Bir üs inşa edeceksiniz, gizemi ortaya çıkaracaksınız veya unutulmuş hazineler olacaksınız. Denizde yürüyen bir grup insan bağlamında Tinker Adası arsasını oluştururlar. Gemiyi batırır. Hayatta kalanları ıssız bir tropik adada kaybediyoruz, vahşi hayvanlarla dolu ve hiçbir zaman yaşamadık. Başka yolu yok. Korkmuş gruba liderlik etmek için ayağa kalkın, onları zorluklarla dolu ama aynı derecede heyecan verici yeni bir maceraya çıkarın. Oyuncunun Tinker Adası'ndaki görevi, insanları bilinmeyen yerler inşa etmeye, çölün gizemlerini keşfetmeye, yiyecek aramaya yönlendirmektir. Ayrıca, etrafınızda dolaşan tüm tehlikelerle savaşacaksınız. Herkese nefsi müdafaa için silah yapmayı veya canavarları evcilleştirmeyi ve bulmacaları çözmeyi öğretin. Grafiksel olarak, Tinker Island güzel piksel stilinde, parlak renklerde ve eğlenceli seslerle zekice birleştirilmiş olarak mevcuttur. Yaşadığınız ada dış dünyadan ayrıdır. Sadece sizin keşfetmeniz ve hepsini kendi başınıza fethetmeniz için yaratılmış bir dünya.


Tinker Island Elmas Hilesi


Tinker Island, Kongregate tarafından hem iOS hem de Android platformlarında başlatılan yeni bir mobil oyundur. Ve hepinizin bildiği gibi, son iki yılda, baş karakterin her ne pahasına olursa olsun hayatta kalması gereken hayatta kalma türündeki oyunlar, oyun dünyasında ateşe neden oluyor. Tinker Island da benzer bir ürün olacak, 8-Bit grafikler üzerindeki çekici oyun sayesinde oyuncular için basit ama bağımlılık yaratan bir oyun olacak. Tinker Adası'nın bağlamı oldukça tanıdık. Oyuncular, bir gemi enkazından kurtulan ve bozulmamış bir adada karaya vuran yolcuların rolünü oynayacaklar. Göreviniz, kamp ateşi, yiyecek arama ve su gibi hayatta kalma içgüdülerini uyandıran görevler aracılığıyla hayatta kalmaktır. Eşlik eden, keşfin genişlemesidir. Adanın korkunç sırları, başka kayıp insanları arıyor. Tinker Island'ın oyun tarzı, birçok insanı Don't Starve'ı düşündürüyor. Oyun topluluğunda bir zamanlar ateşe neden olan aynı türde bir oyundur. Ancak Tinker Island'ın kendine özgü bir tarzı var, kendini yalnız hissetmiyor, kasvetli değil, aksine oyunu daha parlak renklere dönüştürüyorlar. Oyun, oyuncuların sadece birini seçmek yerine görevleri yerine getirmek için birçok karakteri kullanmasına izin veriyor.


Tinker Island APK 15 15


Özellikle, Tinker Island'ın oyun stili, oyuncuyu araziyi genişletme, avlanma, yiyecek toplama ve içme suyu gibi bir dizi farklı görevi yerine getirmesi için her karakterin kontrolüne koyacaktır. Tüm karakterleri kart olarak gösterir ve ekranda sadece bir kaydırmayla ön çalışmaya başlayabilirsiniz. Burada, oyunun aynı anda birçok etkinliği gerçekleştirmek için karakterinizi kontrol etmede biraz Clash of Clans karışımına sahip olduğunu hissedeceksiniz. Her faaliyetin farklı bekleme süreleri olacaktır ve işinizi dağıtma becerisi gerektirir. Tinker Island, Kongregate tarafından sunulan eğlenceli ve renkli bir 8-Bit grafik hayatta kalma mobil oyunudur ve hem iOS hem de Android platformlarında resmi olarak ücretsiz olarak piyasaya sürülmüştür. Oyuna katılın, oyuncular, batık Mary, Jenny ve Robert'ın hayatta kalmaya ve vahşi tropik adadaki gizemleri keşfetmeye çalışan hayatta kalan üyelerine liderlik eden komutan olarak oynayacaklar. Tinker Island, oyunculara ıssız bir adada hayatta kalmanın yollarını öğrenerek çeşitli etkinlikleri keşfederken yeni bir his veriyor. Hayatta kalma oyunlarına başlarken, çoğunun ilk şey kendilerini hayvanlardan veya her gün adada gizlenen diğer tehlikelerden korumak için evler inşa etmesidir.


Tinker island apk son sürüm


Hayatta kalma başyapıtı ile aynı olan oynanışa sahip olmak. Kasvetli, hayalet gibi bir atmosfer yerine, Tinker Island renkli bir grafik arka plana ve iç içe geçmiş birkaç komik, komik noktaya sahip. Her şeyden önce oyun, oyunculara duruma ve görevi yerine getirmeye bağlı olarak oldukça fazla karakter kullanma imkanı veriyor. Tinker Island'ın oynanışı da çok çeşitli, oyuncular bu adada materyal toplayarak ilkel aletleriyle hayvanları avlayacaklar. Ayrıca oyuncular, balık tutmak veya adanın çevresindeki mağaraları keşfetmek için yaptıkları tekneyi kullanarak günlük yaşam için gerekli daha fazla yiyecek veya ekipman bulabilirler.Kaynaklarınızın yönetiminin doğru olduğundan emin olun, aksi takdirde oyuncunun hiçbir varlığı veya varlığı olmadığı için oyun biter. Deneyime katıldıktan ve oyundaki kaderlerini değiştirmek için bir yolculuğa çıktıktan sonra, oyuncular kesinlikle aşırı acı anlarını ve "ıssız bir adadaki Robinson" un aşırı neşesini anlayacaklar. Daha sonra Tinker Adası'ndaki zorluk ve gereksinimler, nehri geçerken veya elmasları toplarken, vahşi köpek balıklarıyla savaşırken tekrar artacaktır. Yani seçiminiz sonuçları daha sonra etkileyecektir. Ayrıca, lütfen görevi tamamlamaya yardımcı olmak için karakterler arasındaki diyalog türü gibi en küçük ayrıntılara dikkat edin.


Tinker Island Apk : Oyun indir Club


Ne kadar çok toprak keşfederseniz, oyun, karakterlerin hayatta kalmasına yardımcı olacak daha fazla aktiviteyle gelecek ve her seviyede benzersiz zorluklarla bir yükseltme olacak. Bu, oyuncuyu her zaman takip eden ve sonra sizi hayatta kalmak için savaşmaya zorlayan vahşi canavar. Ayrıca, her karakter, diğer karakterlerden daha üstün olanı keşfetme, inşa etme ve savaşma yeteneği gibi her orijinal iş için doğru istatistiklere sahip olacak, bu nedenle oyuncuların her karakteri nasıl yöneteceklerini ve belirli işleri nasıl atayacaklarını bilmeleri gerekecek.Pek çok oyuncu için Tinker Adası'nın en zor noktası dil sorunu, oyun birden fazla dili desteklemiyor. Böylece oyundaki tüm diyaloglar ve özellikler İngilizce ve bazı dillerde mevcut olacak. Oyundaki diyalog oldukça önemli bir rol oynar ve oyuncunun her kişinin seçimine bağlı olarak birkaç görev seçmesine yol açar. Örneğin, belirli bir karakter tehlikenin gizlendiğini hissederse, oyun diğer tüm üyelere haber verip herkesi bir araya toplamak isteyip istemediğinizi sorar. Oyuncunun seçimine bağlı olarak, oyun onu bir sonraki senaryoya yönlendirecek ve yanlış seçim yapılırsa muhtemelen bedelini ödeyeceksiniz.


Tinker Island İndirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Beach Buggy Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar