Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05] 1 Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05] 2 Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05] 3 Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05] 4 Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05] 5 Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [v1.05] 6

Real Driving 2 Para Hileli MOD APK [1.05] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın en iyi spor arabaları ile şehirlerde dolaşın hız yapın ve trafik kurallarını ihlal edin. Hepsi bu oyunda mevcut.


Real Driving 2 1.05 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Motor sporları yarışmalarının tüm ateşli hayranlarına en ilk dakikalara hitap edecek Android platformları için keyifli bir yarış simülatörü. Real Driving 2 dünyanın en iyi spor arabalarıyla büyük bir metropolün sokaklarında dolaşabilir, drift becerilerinizi test edebilir, aracınızı kendi sürüş tarzınıza göre özelleştirebilir ve arabaların gerçekçi davranışlarının tadını çıkarabilirsiniz.


Real Driving 2 v1.05 MOD APK


Eğitim ve eğitim yarışları, zorluklar ve heyecan verici görevler - tüm bunlar, becerilerinizi inanılmaz yüksekliklere çıkarmanıza izin verecektir. Bu oyun projesinin en önemli ayırt edici özelliklerinden biri, size konsol oyunlarına kıyasla inanılmaz bir oyun deneyimi yaşatacak bir fizik motorudur.


Real Driving 2 Para Hilesi


Aynı zamanda sadece zorlu yarış yarışlarına katılamaz, aynı zamanda sürüş ve trafik kurallarını da öğrenebilirsiniz. Unreal Engine 4 motorunda yapılmış modern 3D grafikler, gerçekçi hasar, uygun kontroller, çok sayıda ayar ve ayar seçeneği - bunların hepsini Real Driving 2'da bulacaksınız.


Real Driving 2 Araba Hilesi


Oyuncuların gerçek bir sürüş deneyimi yaşaması için Real Driving'in bir sonraki sürümüdür. Bu sefer yayıncı size daha da ilginç zorluklar getiriyor. Direksiyon simidini tutarak kokpite oturun ve ardından arabayı sinyale göre kontrol edin. Yolda çarpışmamalısın yoksa tekrar oynamak zorunda kalırsın. Ayrıca, bu oyunda polis görünümü yoktur. Her kaza olduğunda, para cezası ödemek yerine arabayı tamir etmek için bir miktar paraya ihtiyacınız var. Araba kullanırken yapılan hatalar için bir öğrenim ücreti gibidir. Emniyet kemeri ile başlayın ve yola çıkın ve yuvarlanın.


Real Driving 2 Hile Apk


Renkli grafikler, yükseltme hakkında konuşurken oyuncuların hemen görebildikleri şeydir Real Driving 2 sürüş sırasında, ekran yerine direksiyon simidini çevirerek sürmelisiniz ve sürüş becerilerini daha doğru bir şekilde takdir edecektir. Bu araba yaarışı oyunu, gerçekçi sürüş hislerini seven insanlar içindir.


Real Driving 2 Apk indir


En iyi sonuçlarla gerçekleştirmeniz gereken 6 tür görev vardır. Meslekler, Araç Laboratuarları, En İyi Biniciler, Turnuvalar, Taksiler ve Şampiyonaların her birinde birçok bölüm vardır. Ve her bölümün farklı oyun turları var. Oyunun ortaya koyduğu talimatları takip etmek son derece önemlidir. Bazı durumlarda hızlı frenlemeniz veya yavaşlamanız gerekiyor ya da ceza ödeyip oyunu durdurmak zorunda kalacaksınız. Önceki versiyonda sadece trafik kurallarına uymanız yeterli, burada bundan daha fazlasını yapmanız gerekiyor. Otoparklar, bozuk frenler, sis, yoğun saat, … kendi yol tutuşunuza sahip olmanız için son derece gerçekçi durumlar.


Real Driving 2 Altın Hilesi


Her arabanın belirli bir seviye sınırı vardır. Aracınızı da yükseltmeniz gerekecek. Ayrıca her araç aynı genel yapısal özelliklere sahip olup, parça üretip yükseltmeniz için. Motor, Türbin, Direksiyon, Şanzıman, Lastik ve Cımbız. Bu 6 parçayı kurmaya hak kazanmak için sadece altın hazırlamanız gerekiyor.


Real Driving 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Kurbağa APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar