Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14] 1 Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14] 2 Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14] 3 Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14] 4 Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14] 5 Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [v2.2.14] 6

Tiny Room Stories Town Mystery Hileli MOD APK [2.2.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sen özel bir dedektifsin. Babanızdan yardım isteyen bir mektup aldıktan sonra, küçük Redcliff kasabasına gidiyorsunuz.


Tiny Room Stories Town Mystery 2.2.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler Açık
Hiç ünlü roman "Sherlock Holmes"u okudunuz mu? Ya da bu filmi gördünüz mü? Bu roman, tüm zamanların konuyla ilgili en iyi dedektif konularından biri olarak derecelendirildi ve okuyuculardan yüksek bir puan aldı. Hikaye, okuyucuyu, ünlü dedektif Sherlock Holmes tarafından açıklığa kavuşturulmadan önce okuyucuların kendi çıkarımlarını yapmalarına izin vermek için son derece heyecan verici vakalara ve çözülmemiş gizemlerle dolu hale getirecek. Hikayeyi daha önce okuduysanız veya bu filmi izlediyseniz, yetenekli dedektif Sherlock Holmes'un çıkarımları ve gizemli açıklamaları sizi cezbedecek. Her zaman bir dedektif olmak ve gizemi çözmek için kendinizi araştırmak istiyorsanız, hemen Tiny Room Stories Town Mystery oyununu indirin.


Tiny Room Stories Town Mystery v2.2.14 MOD APK


Bu, "Brake To Die" gibi oyunlarla ünlü bir oyun yapımcısı olan Kiary Games tarafından üretilen Bulmaca türünün bir oyunudur ... Bu oyuna gelen oyuncular, oyundaki gizemlere cevaplar bulmaktan keyif alacaklar. Öyleyse harika bir dedektif olmak istiyor musun istemiyor musun? Tiny Room Stories Town Mystery'yi şimdi indirin.


Tiny Room Stories Town Mystery Hile Apk


Şehirde yaşayan ve çalışan özel bir dedektif rolünü oynayacaksınız. Her gün olduğu gibi bir gün de ofisinizde oturuyorsunuz ve aniden başka bir şehirdeki babanızdan bir mektup alıyorsunuz. Babanızın mektubunda, yaşadığı bazı gizemleri - Redcliff kasabasını çözmek için yardımınızı istedi. Bu şehirde nedenini bilmediği gizemli bir olay oldu, bu yüzden yardımınızı istemeye karar verdi.


Tiny Room APK


Redcliff City'ye vardığınızda, burada yaşayan tüm vatandaşların gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu fark edersiniz. Evler, arabalar gibi her şey… her şey sağlam ve kitlesel bir göç belirtisi yok. Peki şehrin tüm vatandaşları nereye gitti? Tüm kasaba halkını kaçıran gizemli bir güç var mı? Ve böylece bu gizemli olayla ilgili gerçeği aramaya karar verdin. Buradaki tüm rehberlerin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasını ve özellikle de size birkaç gün önce mektup gönderen babanızın ortadan kaybolmasını aramanız gerekecek. Dedektif yeteneklerinizi takip ederek, cevabı bulmak için geride kalan izlerin izini sürün.


Tiny Room full apk


Oyunun oynanışı, kalan izler aracılığıyla cevaplar bulma etrafında dönüyor. Her şey Sandbox tarzında tasarlanmış küçük bir odada gerçekleşir. Oyuncular sadece zemini ve iki duvarı çevreleyen bir odaya alınacak. Odada, normal bir oda gibi bilgisayarlar, kağıtlar, kilitli dolaplar gibi ortak eşyalar olacak. Ancak işler sandığınız kadar basit olmayacak, arkalarında saklı birçok gizem olacaktır. Oyuncular, odadaki nesneleri hareket ettirebilmek için ekrana dokunmak için parmaklarını kullanacaklar. Dağınık kağıt yığınlarının arkasında veya başka yerlerde yatan sırlar olacaktır. Oyunun oynanışı basit geliyor ancak oyuncunun dikkatlice düşünmesini ve odadaki hiçbir ayrıntıyı kaçırmamasını gözlemlemesini gerektiriyor.


Tiny Room Para Hile Apk


Oyun, oyuncuların dikkatlice düşünmeye ve izlemeye odaklanmalarını sağlayacak harika bir bulmaca sistemine sahiptir. Odadaki her detayı çok dikkatli bir şekilde gözlemlemeniz gerekecek çünkü en küçük detaylar cevabın bir parçası olabilir. Buruşmuş ve fark edilmeyen bir köşede bırakılmış bir kağıt parçası, sizi gizli gerçeğe götürecek son derece önemli bilgiler içerebilir. Oyun sırasında oyuncular gerçeğe yakın hissedecekler. Ama hayır, oyunun her bulmacasının içinden yeni bir bulmaca açılacak, oyuncuların keşfetmesi için uzun bir süreç olacak.


Tiny Room çözüm


Sadece odalar sırları saklamakla kalmaz, aynı zamanda gizemli yer altı mezarları da vardır. Oyuncular, bu şehirde neler olup bittiğini öğrenmek için bu yeri başka yerlere keşfedecekler. Oyun, oyuncuların özgürce keşfetmeleri için canlı ve renkli bir dünya açan 2.5 grafik formatına sahiptir. Şehirler, yer altı mezarları… hepsi çok yüksek bitirme işlemlerine sahip, oyunun detayları yaratıcı ekip tarafından dikkatlice yapıldı.Oyunun etkisi çok düzgün, önemsiz dokunma, nesnelerin hareket ettirilmesi gibi efektler çok düzgün çalışıyor. Oyunun sesi çok az, oyuncuların düşünmeye odaklanmaları için özel bir alan yaratmak için sessiz bir oda.


Tiny Room Stories Town Mystery indirin (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Taxi Sim 2020 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar