FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0]

Puan: 4.85 (Oylar: 13)
FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0] 1 FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0] 2 FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0] 3 FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0] 4 FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0] 5 FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [v3.6.0] 6

FRAG Pro Shooter Para \ Elmas Hileli MOD APK [3.6.0] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Atış, strateji, yarış, bulmaca oyunu severlere harika bir oyun.


FRAG Pro Shooter 3.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi harcadıkça artar.
  2. Elmas hilesi harcadıkça artar.


Tüm platformlar için oyun pazarında, atış, strateji, yarış, bulmaca ve daha fazlası gibi çok çeşitli klasiklerden birçok farklı oyuna sahiptir. Ancak atış aksiyon türü, oyuncuları eğlendirmek için sürekli olarak sayısız varyasyona dönüşerek hala en sıcak konulardan biridir. Tabii ki, daha zengin bir oyun için diğer birçok faktörle birleşiyorlar ve oyunların sınırlarını aşarak oyunculara sayısız yeni şey getirmeyi vaat ediyorlar. FRAG Pro Shooter olduğunu veya FRAG olarak anıldığını gösteren bir oyun, tamamen yeni bir oyun oluşturmak için MOBA öğeleriyle birleştirilmiş bir aksiyon atış oyunudur. Sadece bu da değil, oyun aynı zamanda rekabetçi, herkesin kazanmak için takım arkadaşlarıyla birlikte çalışması gerekiyor.


FRAG Pro Shooter v3.6.0 MOD APK


Çoğu atış aksiyon oyunu, aksiyon dolu bir oyun sunar, bu nedenle her maçın hızı hızlıdır ve oyuncu en iyi sonuçları elde etmek için esnek olmalıdır. Ancak "FRAG" farklıdır çünkü oyuncunun takım arkadaşlarıyla koordineli çalışmasını, dikkatli davranmasını ve hatta araziyi, haritaları, karakterleri vb. Bilmesini gerektirir. Bu nedenle, MOBA unsuru vurgulanır, oyuncular bile çeşitli oyunlardan keyif alacaklardır. Takım dövüşü, rekabet, bayrak yakalama, vb. gibi modlar FRAG'ın oynanışındaki çeşitlilik, oyuncular arkadaşlarıyla oynayabildiğinden ve hatta sayısız heyecan verici etkinliğe katılmak için profesyonel takımlar oluşturabildiğinden, öne çıkan özelliktir. Oyun ayrıca oyunculara birinci şahıs nişancı aksiyon türünde birçok heyecan verici deneyim sunan canlı bir 3D grafikler sunuyor.


FRAG Pro Shooter 3.6.0 Yetenek Hileli Apk


FRAG'ın oynanışı çeşitli ve zengindir; Hatta temposu aniden değişecek ve oyuncunun takım arkadaşlarına veya düşmanlarına ayak uyduramaması. Bununla birlikte, oyuncunun en rahat kontrol deneyimine sahip olması için birçok destek işleviyle bile mükemmel bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Her karakter, bir beceri seti ve bireysel istatistikler gibi kendi özelliklerine sahip olacaktır, bu nedenle kontrol mekanizmaları farklıdır, hatta beceri sisteminden etkilenir. Oyun ayrıca mükemmel, kullanıcı dostu bir kontrol arayüzüne sahiptir ve hatta her oyuncunun tarzına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Yalnızca esnek kontroller değil, oyun aynı zamanda oyuncuların düşmanı yenmesi için otomatik ateşleme ve otomatik nişan alma gibi birçok kullanışlı özelliği de destekliyor.


FRAG Pro Shooter 3.6.0 Para Hileli Apk


Atış aksiyon türünün oyun mekaniği, kontroller, özellikler vb. Gibi birçok benzerliği vardır. Ancak, "FRAG" oyuncuları eğlendirmek için birçok farklı moda sahip olduğundan, oyun modlarının çeşitliliği onları öne çıkaran şeydir. Sadece bu da değil, oyuncular 5 kişiye kadar bir takım oluşturabilir ve arkadaşlarını veya klan arkadaşını savaşmaya davet edebilir. Her oyun modunun, her maç için kurallar, goller ve zaman sınırları gibi kendine has özellikleri vardır. Oyuncular beceri savaşları aramak isterlerse, rekabetçi moda katılabilir ve daha fazla ödül kazanabilirler.


FRAG Pro Shooter 3.6.0 Elmas Hileli Apk


FRAG'ın oynanışını diğer oyunlardan daha çekici hale getirmek için devasa, çeşitli ve zengin bir karakter sistemi eklendi. Oyuncular, becerilerden silahlara kadar oyunlarına uygun karakterleri bulmak için daha fazla seçeneğe sahip olacak. Evet, her karakter ayrı bir beceri setine sahip yalnızca bir silah kullanır ve kendilerini maçın odak noktası yapar. Beceriler değişiklik gösterecek ve karakterin sınıfına bağlı olacaktır, bu nedenle etkileri ve performansları farklılık gösterecektir. Tabii ki, oyuncular daha yüksek bir kazanma oranına sahip olmak için takım arkadaşlarıyla çalışabilir ve hatta oyuncular bile seçilen karakterlerle mükemmel performans göstermek zorundadır.


FRAG Pro Shooter Hile Apk


Şu anda, FRAG'ın dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncusu var ve her maçta kimin usta veya güvenilir yetenek olduğunu tespit etmek zor olacak. Bu nedenle oyun, dövüş becerileri sayesinde oyuncuların ünlü olmalarını kolaylaştıracak bir sistem sunacak. Oyuncular etkinliklere veya maçlara katılırsa ve her maçta MVP statüsüne ulaşırsa, bireysel başarı büyük ölçüde artacaktır. Toplam başarı puanı ne kadar yüksekse, oyuncunun itibarı o kadar fazla olur ve hatta her sunucudaki büyük klanlar tarafından davet edilir. Elbette, oyunun daha iyi oyun deneyimi için kostümler, efektler ve diğer şeyler gibi oyuncunun başarı puanına karşılık gelen ayrı bir ödül sistemi olacaktır.


FRAG Pro Shooter Karakter Hileli Apk


FRAG Pro Shooter ayrıca oyuncuların keşfedeceği birçok yeni şeye sahiptir ve etkileyici bir oyun, birçok gelişmiş özelliğe sahiptir ve oyuncunun deneyiminin her zaman en iyi olmasını sağlar. Aynı zamanda insanların dövüş becerilerini kolayca sergileyebilecekleri veya en sevdikleri karakterlerden herhangi biriyle popüler olabilecekleri bir yer.


FRAG Pro Shooter İndir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bu oyundan bir önceki oyun Trial Xtreme 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 13 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Frag"

Nurullah. 4949

1 yıl önce

Bu. Oyun. Çok. Güzel. Ama. Elmas. Alamıyoruz

"frag"

samet

2 yıl önce

çokiyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar