Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49] 1 Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49] 2 Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49] 3 Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49] 4 Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49] 5 Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [v1.49] 6

Walk Master Altın - Para Hileli MOD APK [1.49] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, birçok tehlikenin bulunduğu yoğun bir ormanda geçer.


Walk Master 1.49 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi (Harcama ile artar)
  2. Sınırsız altın hilesi (Harcama ile artar)
Walk Master, Google Play'de ilk olarak Two Men and a Dog tarafından yayınlanan bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda, oyuncular ayaklıklar üzerinde yürüme ve etrafta gizlenen tehlikeleri aşma hissini yaşayacaklar. Belki, deniz kenarında veya ormanların yakınında yaşayanlar için ayaklıklar üzerindeki balıkçı imajına aşina olanlar, balık tutmak, ormanları geçmek veya tehlikeli işler yapmak için. Walk Master, fiziksel modellere dayanarak bu ayaklıkların konusunu en dürüst şekilde yeniden canlandırdı. Ayaklıklar üzerinde yürüme hissini yaşamayı ya da boş zamanlarınızda eğlenmek için bir oyun bulmayı dört gözle bekliyorsanız, bu harika bir seçimdir.


Walk Master v1.49 MOD APK


Walk Master, sahneyi birçok tehlikenin bulunduğu yoğun bir ormanda oluşturur. Bir gece önce, bu ormandaki kurtlar, ilerideki çayırlarda bir çiftçinin keçi sürüsünü kaçırmayı planladılar. Geceleri yüzlerce kurt hareket etti ve önümüzdeki kış için yiyecekleri saklamak için bentleri kaçırdı. Şanslı bir keçi kaçar ama aslında kendini yalnız hisseder çünkü ailesi ve diğer aile üyeleri kaçırılmıştır. Diğer sığırlarla birlikte plan yaptı ve aileyi bulmak için ormana doğru bir yolculuk yapmaya karar verdi, tek alet ayaklıklardı.


Walk Master Para Hilesi


Oyuna girer girmez iki sopayla bacağına bağlı bir keçi görüntüsü göreceksiniz. Senin görevin, kaçırılan aileyi bulmak için ormandan geçmek. Kontrol mekanizması oldukça basittir, sadece ekranda hareket ettirmek için kayan eylemler dahil. Ancak, oyuncunun dengesi bozulduğunda, keçinin hareket etmesi için oyuncu sürekli olarak kaymalıdır, aksi takdirde keçi düşer ve etap hemen sona erer. Bu kontrol mekanizması oldukça basit olmasına rağmen, dengeyi sağlamak için yaratıcılığa ve doğruluğa odaklanır. 


Walk Master Hile Apk


Oyuncu çok uzun veya çok kısa olan hatları kaçırırsa, düşeceklerdir. Ancak tuzaklar ve tehlikeler her yerde göründüğünde yol düz olmayacak. Göllerde Piranha etçil balıkları, hareketli yel değirmenleri, kayalar, patlayan volkanlar veya rampalar bulunur. Oyuncunun dengesini iki çubuk üzerinde tutması ve bu tehlikelerin üstesinden gelmek için yeterince akıllı olması gerekir. Raundlar zaman saymaz, bu yüzden güvende kalmak için yavaş hareket etmeye çalışın ve en zor bölümleri fethetmenin yollarını düşünün.


Walk Master İndir


Walk Master, koyun, inek, keçi ve domuz gibi hayvanlar da dahil olmak üzere zombi ve sosisler için 20'ye kadar karakter türüne sahiptir. Yüz ifadeleri ile sevgiyle şekillenirler. Kullanmak için bunların kilidini açabilir ve gelecekteki zorlukların özgüllüğünü artırabilirsiniz. Bununla birlikte, oyunun misyonları yoktur, bu nedenle yalnızca oyun sırasında görünen paraları toplayabilirsiniz. Bununla birlikte, oldukça nadirdirler ancak bu makalede indirirseniz sürümün çok parası olabilir.


Walk Master kaç bölüm


Eşsiz karakterlerin yanı sıra, oyun ayrıca karakterinizi kişiselleştirmeniz için ceketler, kasklar ve özel stilts gibi bir ekipman sistemi sunar. Kask takmış, iki tahta sopayla hareket etmeye çalışırken spor gömlek giymiş bir keçiye benziyor mu? Çok komik ve çok eğlenceli olmalı!


Walk Master Nasıl indirilir?


Son güncellemede, geliştirici, oyuncuların deneyimlemesi için zorluklar ve bazı yeni karakterler ekledi. Zorluklar her zaman sonsuz bir akış olacak şekilde güncellenir. Etçil balıklar, büyük nehirler ve hatta yel değirmenleri sürekli olarak sizi engelliyor gibi görünecektir. Keçinizin ailenizi bulmasına yardımcı olma becerinize güveniyor musunuz?


Walk Master'ı İndir (MOD, Sınırsız Altın / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hobo World - Life Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar