Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0]

Puan: 4.60 (Oylar: 10)
Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 1 Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 2 Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 3 Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 4 Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 5 Squid Game Para Hileli MOD APK [v1.1.0] 6

Squid Game Para Hileli MOD APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Squid Game dizisinden hoşlananlar, oyunu indirmeli ve bir ölüm kalım oyunu deneyimlemelidir.


Squid Game 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Çok para kazanmak için ilk bölümü tamamlamalısınız.
Squid Game Challenge, Squid Labs tarafından yapılmış ve kullanıcıların keyfini çıkarabileceği eğlenceli bir Android arcade oyunudur. Oyunculara ödül kazanmak için tamamlamaları gereken birden fazla görev sunar.İnternetteki popüler bir Kore web dizisine dayanan 2D Oyun, bu popüler diziden ilham alıyor. Hepsi finansal sorunlarla uğraşan 456 oyuncu arasındaki bir yarışmanın hikayesini anlatıyor. Oyuncular yarışmaya katılıyor çünkü hepsinin ödenmesi gereken çok fazla borcu var.


Squid Game v1.1.0 MOD APK


Film ve televizyon hayranıysanız sorun değil, bol bol izlemekte özgürsünüz. Netflix, Hulu ve diğerleri bugün çeşitli akış platformlarında mevcuttur, böylece onları çevrimiçi izleyebilirsiniz.Squid Game Challenge da dahil olmak üzere bugün birçok harika şov mevcut. Milyonlarca kişi son birkaç gün içinde izledi. Artık buna dayalı bir oyun oynayabilirsiniz! Oyun, serinin 'Kırmızı Işık, Yeşil Işık' oyununu oynamanıza izin veriyor. Pek çok ülkede çocuklar, seriye bir bükülme ile dahil edilen bu oyunu oynuyor.


Squid Game Challenge Para Hilesi


Yeşil ışık, bu oyunda yeşil ışık yandığında hareket etmeniz gerektiğini gösterir. Kırmızı ışıkta ilerlemeye devam ederseniz elenirsiniz! Bu eğlenceli ve heyecanlı oyunu hemen oynayarak heyecanlanabilirsiniz. Birçok ülkede popüler bir çocuk oyunudur, bu yüzden çocukken oynamış olabilirsiniz. Oyuncular bitiş çizgisine doğru yarışırken burada bir bükülme var. Sadece yeşil ışık yandığında koşabilirsin ve kırmızı ışık yandığında durman gerekir, aksi halde elenirsin. Oyunun değişen ortamına adapte olurken zorlanacaksınız.


Squid Game Challenge Hile Apk


Geçtiğimiz birkaç yıl, bugün tadını çıkarabileceğimiz çok sayıda şov gördü. Squid Game Challenge, yıllardır popüler olan bir Netflix dizisidir. Netflix dizilerini izlemeyi seviyorsanız mutlaka izlemelisiniz. Nakit sıkıntısı çeken ve ölümcül bir ölüm kalım oyununa katılmaya ikna edilen bir adamın hikayesinin tadını çıkarmak için şimdi Squid Game Challenge oynayabilirsiniz. 


Squid Game Challenge Apk indir


Yüksek bahisli oyunlardan hoşlanan biri için bundan daha iyi bir oyun olamaz. Seri boyunca toplam altı bireysel oyun oynamasına rağmen.Burada sadece bir oyun var, Green Light Red Light. Bu oyun, bitiş çizgisine ulaşmak için diğer birçok oyuncuya karşı yarışmanızı gerektirir. Bu oyunda sadece yeşil ışık yandığında hareket etmelisiniz; aksi takdirde vurulur ve elenirsiniz. Bu eğlenceli oyunla reflekslerinizi geliştirin!


Squid Game Challenge Apk nasıl indirilir?


Hepimiz küçükken oyun oynardık. Birçok çocuk, indirebilecekleri mobil oyunların bolluğu nedeniyle bugün telefonlarında veya tabletlerinde oynuyor. Ancak, birçok ülkede popüler olan bir çocuk oyunu olan Squid Game Challenge'da Green Light Red Light oynayabilirsiniz. Bu oyunda bir bükülme var, çünkü kırmızı ışık yanarken hareket etmek anında eleme anlamına gelebilir. Bitiş çizgisine ulaşmak için yeşil ışıklarda yavaş yavaş ilerlemeniz gerekiyor! Yeşil üniforma ve şovun ayarlarını içeren son derece gerçekçi grafiklerle geliştirilen Squid Game Challenge, son derece gerçekçi grafiklere sahiptir.


Squid Game Challenge Apk Son Sürüm


Bölümün ürkütücülüğüne ek olarak, ürkütücü Korece cümleleri söyleyen ürkütücü bir oyuncak bebek. 3D oyunda temsil edilen gösteriden bir dizi unsur var.  Squid Game Challenge'da sola, sağa, ileri ve geri hareket etmek mümkün! Oyundaki birkaç düğme, herhangi bir yönde özgürce hareket etmenizi sağlar. Basit kontrolleri kullanarak bu oyunu dakikalar içinde oynayabilirsiniz.


Squid Game Challenge indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Archer Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar