Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8] 1 Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8] 2 Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8] 3 Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8] 4 Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8] 5 Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [v1.4.8] 6

Fire Engine Simulator Para Hileli MOD APK [1.4.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. itfaiyecinin işi hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Sadece yap.


Fire Engine Simulator 1.4.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Fire Engine Simulator oyununda sizi bekleyen çeşitli tiplerde birkaç itfaiye aracı var. Tamamen modellenmiş bir itfaiye aracının içine tırmanarak bazı alevleri söndürmeye yardımcı olun. Büyükçe açık metropolde yükleme ekranları tarafından kesintiye uğramadan dolaşmakta özgürsünüz.


Fire Engine Simulator v1.4.8 MOD APK


Fire Engine Simulator oyununda gece ve gündüz ve havanın etkileri gezegenin her yerinde değişir. Yangın söndürerek kazandığınız parayı itfaiye aracınızı geliştirmek ve kişiselleştirmek için kullanabilir ya da ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılayan bir itfaiye aracı satın almak için harcayabilirsiniz.


Fire Engine Simulator Para Hilesi


Birçok farklı türde alevin söndürülmesi gerekir. İster bir çöp yangını, ister büyük bir ofis kompleksindeki yangın olsun, söndürün. Bu turun galibi sensin. Adından da anlaşılacağı gibi Fire Engine Simulation, görevinizin bir İtfaiye Aracı sürmek ve yangını söndürmek için farklı yerlere gitmek olduğu bir simülasyon oyunudur. 


Fire Engine Simulator Apk Dayı


Bu oyun size bir İtfaiye arabası olmanın canlı ve gerçekçi bir oyun deneyimini sunuyor. Bu, tüm dünyadaki en saygın işlerden biridir ve birçok insan itfaiyeci olmak ve dünyayı kurtarmak ister. Ama göründüğü kadar kolay değil. 


Fire Engine Simulator Apk an1


Bu nedenle, bir İtfaiye Aracı sürmeyi ve itfaiyeci olmayı düşünürseniz, bu oyun gerçekçi bir deneyim elde etmenize yardımcı olabilir. Piyasada daha birçok simülasyon oyunu var ama bu sadece gerçek kahramanlar için.


Fire Engine Simulator android oyun club


Bu oyunda, gerçek dünyaya çok benzeyen bir çok İtfaiye Aracı göreceksiniz. En sevdiğiniz İtfaiye Aracını seçin ve sahip olduğunuz parayla kilidini açın. Oyun ayrıca, İtfaiye Motorunuza benzersiz bir görünüm kazandırmak için size birçok özelleştirme seçeneği sunar. İtfaiye Aracınızın rengini, ışıklarını ve çok daha fazlasını değiştirebilirsiniz.


Fire Engine Simulator Hile Apk


Bu seviye tabanlı bir oyundur ve her seviyede, bazı binalarda, arabalarda veya diğerlerinde yangın söndürme görevini alacaksınız. Yangını mümkün olan en kısa sürede söndürün ve daha güçlü ve harika bir İtfaiye Aracının kilidini açmak için kullanabileceğiniz harika ödüller ve para kazanın. Her seviye, bu oyunu daha eğlenceli ve ilginç hale getiren yeni zorluklarla birlikte gelir.


Fire Engine Simulator Apk indir


Bu oyunda keşfedilecek büyük bir şehir ve ilginç görevler yapmak için birçok farklı yer var. Bu oyunu daha gerçekçi kılmak için gece ve gündüz özelliği ve gerçek dünyada da farklı hava koşulları var. Oyundaki her şey, oyunun keyfini çıkarmanıza ve harika bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak tanır.


Fire Engine Simulator Apk 1.4.8


Oyun size bu oyuna benzersiz ve çekici bir görünüm kazandıran dengeli ve gerçekçi bir 3D grafik kalitesi sunuyor. Bu oyunun rengi çok sakinleştirici ve ateş çok gerçek görünüyor. Ayrıca değişen hava durumu, gündüz ve gece değişimi ve diğer şeyler onu daha büyüleyici kılıyor. Oyun ayrıca size bu tür oyunlarda harika bir özellik olan birden fazla kamera açısı sunuyor.


Fire Engine Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival Game Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar