Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 6

Dead Hunter Real Mega Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Korkunç zombilerle yüzleşmek için tüm silahları kullanmanıza izin verir.


Dead Hunter Real 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tek vuruşta öldürme hilesi
  2. Tanrı Modu
Zombiler, en önemli nükleer patlamadan sonra yükselmeye başladı ve şimdi Dead Hunter Real'de gelişiyorlar. Bu dramatik aksiyon oyunu, birinci sınıf savaşın yanı sıra heyecan verici yükseltme seviyeleri yaratıyor. Oyuncular, saldırmak için silahları, özellikle büyük silahları kullanabilirler. Büyük saldırılar şehri biraz kaotik hale getirecek, bu yüzden acil bir durumda desteklemek için ek bir ordu da bulmanız gerekiyor.


Dead Hunter Real v1.0.4 MOD APK


Dead Hunter Real oyununda oyuncu, neler olup bittiğini görebilen ve bunu yapmak için bir plan yapabilen kişidir. Zombiler sizi köşeye sıkıştırırsa yardım etmek için bir destek ordusu oluşturmalısınız. Güçlü ve büyüyen bir orduya liderlik edebilecek olan herkesten çok sizsiniz ve hesaplarınız gerçekten doğru. Ayrıca zombilerin büyümesini de görüyorsunuz ve onlar da şehri ele geçirmek için açlar.


Dead Hunter Real Para Hilesi


Oyun size çeşitli benzersiz silahlar, özellikle de farklı silah türleri sunar. Oyuncular bir tür seçecek ve birçok farklı seviyede nişan alacaklar. Ayrıca zombiler ve ordular arasında ayrım yapmalısınız çünkü yeni virüs bulaşırsa zombiler hiçbir şeyi değiştirmez. 


Dead Hunter Real Hile Apk


Zombiler de günden güne gelişiyor, bu yüzden onları tüm cephelerde yenebilmek için helikopterler ve büyük tank sistemleri de kullanmanız gerekiyor. Zombilerin büyümesi bizim saldırılarımıza eşit değil, bu yüzden bu yolculuğa devam etmek için sabit bir silaha da ihtiyacınız var. 


Dead Hunter Real Apk indir


Oyuncular her zaman ordunun bu zombileri çok farklı şekillerde yakalayabilmesini ve savaşı çabucak bitirmesini isterler. Ayrıca şehri eskisinden daha iyi olacak şekilde inşa etmeli ve yenilemelisiniz çünkü savaş şehri dramatik bir şekilde harap etti. Oyuncuların ayrıca diğer komşu şehirlerin savaşlarını desteklemek için silah sistemlerini ve araçlarını yükseltmeleri gerekiyor.


Dead Hunter Real indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Blue Ninja APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar