Pepi Hospital Mega Hileli MOD APK [v1.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pepi Hospital Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 1 Pepi Hospital Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 2 Pepi Hospital Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 3 Pepi Hospital Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 4

Pepi Hospital Mega Hileli MOD APK [1.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirebilirsiniz. Size akıllı bir doktor olma veya hastanedeki hayatı deneyimlemek için diğer birçok karakterin rolünü oynama hissini verecek bir oyundur.


Pepi Hospital 1.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. Tam sürüm olarak kilitsiz oynayabilirsiniz.

Pepi Hospital oyununda burada birçok özel karakterle tanışacak ve tanışacaksınız. Üstelik bu ortamda mutlu bir hayat yaşayacaksınız. Hastanede her gün birçok tehlike ve karmaşık zorluklarla karşılaşacaksınız. Görevlerinizi tamamlamak ve en iyi şekilde çalışmak için cesaretiniz ve azminiz varsa yardımcı olacaktır.


Pepi Hospital v1.4.1 MOD APK


Pepi Hospital'a gelen oyuncular, hastanedeki yoğun günlük hayatlarını deneyimleme fırsatı bulacaklar. Her gün bir çok hasta kadroya giriyor. Senin görevin onları muayene edip tedavi etmek ve en kısa sürede iyileşmeleri ve hastaneden taburcu olmaları için onlara en iyi bakımı vermek. Boş vaktiniz olmayacak çünkü kadın doğumdan pediatriye kadar her şey sizin elinizde. Hevesli ve özverili bir doktorsunuz, bu nedenle birçok kişi tarafından sevilecek ve hayran kalacaksınız.


Pepi Hospital Para Hilesi


Oyuncular, çok sayıda sevimli ve görmesi kolay çizgi film karakterinin yanı sıra harika grafiklerin keyfini çıkaracaklar. Bu oyunun yapımcısı, her karakterin portresini çizmek ve göstermek konusunda çok hevesli. Çok keskin gösteriliyorlar, yüzden vücuda çok güzeller ve çalışma biçimleri de oldukça çevik ve esnek.


Pepi Hospital Kilitsiz APK


Dahası, onların içsel benlikleri ve kişilikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve iletişime geçebilirsiniz. Pepi Hospital'da ortaya çıkan her karakterin belirli bir rolü vardır ve en yakın ve en samimi çalışma ortamını oluşturur. Bir doktor olarak, yeni doğmuş minik bir bebeği karşılama hissini hissedeceksiniz.


Pepi Hospital apk Android oyun Club


Bu duygu olağanüstü derecede kutsal ve değerlidir. Bebeğinize ve annenize en iyi şekilde bakmanız gerekiyor. Ayrıca hastalara ihtiyaç duydukları şeyi her zaman, her yerde sağlar. Hastanızı tanıyın ve onunla dostça konuşun ve çocuklara en iyi nasıl bakılacağını paylaşın. Sıkı çalışmanız ve sosyalliğiniz sayesinde birçok hasta sizi sevdi ve size beklenmedik hediyeler verdi.


Pepi Hospital apk hile


Bu oyunda insanların en güzel dişlere sahip olmalarına yardımcı olmak için yetenekli bir diş hekimi olarak da oynayabilirsiniz. Hastalar her gün diş hekimine çokça gelirler ve diş hekimine her zaman çok güvenir ve inanırlar. Herkese en güçlü ve en parlak dişleri getirmek için uygulama deneyiminizden yararlanın.


Pepi Hospital Apk Dayı


Bir doktor olarak hastalarınıza karşı kayıtsız ve kayıtsız kalmamalısınız. En uygun ve zamanında tedavi önlemlerini vermek için her gün sağlıklarını ziyaret etmeli, tansiyonlarını ölçmeli ve mevcut durumlarını kontrol etmelisiniz. Hiçbir şey herkese olan sevginizden ve samimiyetinizden daha değerli değildir ve birçok hasta, her zaman dikkatli bir şekilde tavsiye vererek, coşkunuz için çok minnettar olacaktır.


Pepi Hospital Apk indir


Pepi Hastanesi, herkesin katılabileceği ve deneyimleyebileceği bir oyundur. Aileniz ile işbirliği yapmanız ve en iyi şekilde birlikte oynamanız size yardımcı olacaktır. Ya da küçük çocuğunuzun başkalarına nasıl bakılacağını ve onlarla nasıl ilgilenileceğini öğrenmesi için oynamasına izin verebilirsiniz. Bu aynı zamanda herkesin kolayca ücretsiz olarak indirebileceği ücretsiz bir oyundur.


Pepi Hospital Apk Son Sürüm


Birçok hasta ile yoğun hastane hayatını eğlenceli bir şekilde yaşayın. Mükemmel bir doktor olun ve hastalarla her zaman düşünceli bir şekilde ilgilenin. Yeni doğan bebeklerle ilgilenme fırsatına sahip olun. Güzel ve canlı grafiklerin ve çok sayıda güzel çizgi film karakteri görüntüsünün keyfini çıkarın. İşbirliği içinde oynamak ve görevi hızlı bir şekilde tamamlamak için ailenize ve arkadaşlarınıza katılın.


Pepi Hospital indir (MOD, Kilitsiz)


Bir önceki android oyun Summoners Greed APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar