Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [v3.9.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [v3.9.7] 1 Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [v3.9.7] 2 Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [v3.9.7] 3 Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [v3.9.7] 4 Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [v3.9.7] 5

Mobfish Hunter Para Hileli MOD APK [3.9.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Amacınız, bu devasa balıklarla savaşmak için ortaya çıkan yeni bir savaşçı türü olan Mobfish Avcılarının saflarında ilerlemektir.


Mobfish Hunter 3.9.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Balık Tutma Setinizde El Bombası Var mı? Balık tutma oyunu Mobfish Hunter APK, bağımlılık için yüksek bir eğilime sahiptir. %50 Bulldog, %50 Piranha, %100 Bağımlılık Yapıcı!! 2020'de, bir zamanlar güzel olan okyanuslarımız, Otokrasi Dünya'nın tüm kıt kaynaklarını tükettiğinden, atmosfere salınan büyük miktarda kirlilik nedeniyle tamamen yok edildi. 


Mobfish Hunter v3.9.7 MOD APK


Mobfish Hunter oyununda Mobfish olarak bilinen yeni ve potansiyel olarak zararlı balık türleri, dünya çapındaki sularda bulundu. Amacınız, bu devasa balıklarla savaşmak için ortaya çıkan yeni bir savaşçı türü olan Mobfish Avcılarının saflarında ilerlemektir. 


Mobfish Hunter Para Hilesi


Usta bir Avcı olmak ve okyanusu Mobfish'ten kurtarmak için balıkçılık yemlerinizi çok çeşitli mermi ve yakın dövüş silahlarıyla donatmanız gerekecek. Ancak o zaman okyanusu temizleyebileceksiniz.


Mobfish Hunter Altın Hilesi


Mobfish Hunter dünyasının her bölgesi, kendine özgü Mobfish'e ve tehlikeli engellere sahiptir. Karantina alanında halihazırda 110'dan fazla seviye var ve daha fazlası da yolda. Balıklarınızdan topladığınız parayı, dönen bıçaklar, yayılmış atış füzeleri ve ısıyı algılama kapasitesi gibi özelliklere sahip yeni Sea-Mine yemleri satın almak için kullanabilirsiniz. 


Mobfish Hunter Apk Hile


60 benzersiz Power-Chip türüyle 50.000'den fazla benzersiz oyun kombinasyonu mümkündür. Bu üç yükseltmeyle, Sea-Mine'ınız daha hızlı seyahat edebilir, daha derine dalabilir ve bulanık suları aydınlatarak daha önce erişilemeyen derinlikleri keşfetmenizi sağlar. 


Mobfish Hunter Apk indir


Mobfish'i ortadan kaldırma ve servet biriktirme görevinizde size yardımcı olacak bir canavarla iyi geçinmeyi öğrenin. İşte en iyi altı liste: yerel, bölgesel ve küresel olarak diğer Mobfish Avcılarına karşı nasıl bir yığın oluşturduğunuzu görün. 


Mobfish Hunter Balık Hilesi


30 Başarılar Bu eğlenceli ve ödüllendirici görevleri tamamlamaya çalışırken avlanma becerileriniz test edilecek ve nadir Mobfish koleksiyonunuz genişleyecektir. Facebook'u dahil ederek, kullanıcılar arkadaşlarını davet edebilir ve yüksek puanlar için onlarla rekabet edebilir. Tüm ilerlemeniz tüm cihazlarınızda senkronize edilebilir.


Mobfish Hunter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gentlemen's Club APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar