Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3]

Puan: 4.25 (Oylar: 4)
Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3] 1 Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3] 2 Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3] 3 Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3] 4 Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3] 5 Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [v1.15.3] 6

Cargo Transport Simulator Para Hilesi MOD APK [1.15.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kargo taşımacalığı ve farklı bir kamyon oyunu arıyorsanız tam size göre bir oyun.


Cargo Transport Simulator 1.15.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Cargo Transport Simulator'da her oyuncunun seveceği farklı bir sürüş deneyimi sunuluyor. Oynanış, birçok insan için tamamen anlaşılabilir, ancak araçlarının kontrolüne uyum sağlamaları zaman alacak. Aynı zamanda oyun sırasında kullanabileceğiniz araç türlerini göz ardı edemezsiniz ve oyun içinde kazandığınız paralarla onlara yeni görünümler kazandıramazsınız. Elbette oyundaki gerçekçi dünya sizi cezbedecektir.


Cargo Transport Simulator v1.15.3 MOD APK


Cargo Transport Simulator'daki birçok oyuncu için anlaşılır oyun, oyuncunun doğru görevleri seçmek ve mevcut paketleri teslim etmek için zaman harcayacağıdır. Bu, oyunculara aynı özelliklerin çoğuna sahip bir araba sürmek için sürükleyici bir sürüş deneyimi sağlar. Bu nedenle, bu oyun tarzının oyuncular için çekici olduğu ve oyuncuların üstesinden gelmek zorunda kalacağı zorluklar nedeniyle oyun pazarında kabul gördüğü söylenebilir.


Cargo Transport Simulator Para Hilesi


Kontroller tamamen oyuncu bazlıdır ve kullanabileceğiniz herhangi bir mekanik unsur bulunmamaktadır. Aynı zamanda bir sürüş simülasyon oyunu söz konusu olduğunda, oyuncunun kontrol ettiği arabaya bakış açısını da göz ardı etmeyeceğiz. Spesifik olarak, üçüncü şahıs bakış açısıyla gözlemleyebilir ve yukarıda veya sürücü pozisyonunda olduğu gibi farklı görüş açılarına geçebilirsiniz. Yukarıdaki faktörler, oyuncular için sürükleyici bir deneyim yaratan tamamen gerçekçi bir ortama katkıda bulunur.


Cargo Transport Simulator para hilesi APK Dayı


Görevi kabul etmeyi bitirdikten sonra, arabanızı belirlenmiş bir alana süreceksiniz. Cargo Transport Simulator'da hızlı bir şekilde fark edebileceğiniz bir özellik, yolu gözlemleyebileceğiniz bir HUD olmaması ancak sürüşünüz sırasında size zorluk çıkarmayacak olmasıdır. Özellikle ekranın sol tarafında bulunan sayaçta kaç kilometre yol kat ettiğinizi bileceksiniz. Aynı zamanda her zaman yolda dikkat etmeniz gereken yön faktörleri olacaktır.


Cargo Transport Simulator apk indir


Bu itici faktörler, çevrenin geri kalanından öne çıkıyor. İşiniz oldukça basit, bir dönüş gördüğünüzde yavaş yavaş hızınızı azaltacak ve hassas bir şekilde dönmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, bu faktörler mutlaktır ve buna uymak zorundasınız çünkü hala önünüzde bir yol olduğunu görürseniz, ancak sizi dönerken yakalarlarsa, bölümü tamamlamak için dönmek zorunda kalacaksınız. Ancak yolda ilerlemek sizi sıkılmış hissettirmeyecek.


Cargo Transport Simulator Apk Oyun İndir Club


Sıkılmamanızı sağlayan faktör, çevreden gelen meydan okuma ve dürüstlüktür. Araç sürme simülasyon oyunlarının özelliği, oyunun getirebileceği ortamdaki gerçekçiliktir. Özellikle aracınızı tamamen ihmalkar kullanmayacaksınız ve trafik yasalarına uymayacaksınız ancak eşyaların ulaşmasını sağlamak için dikkat etmeniz gerekiyor. Başka bir deyişle, yaptığınız şeye her zaman dikkat etmeniz gerekecek ve her şeyin dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor.


Cargo Transport Simulator apk hile


Cargo Transport Simulator'a başlarken oyuncular yeteneklerine göre gerçekleştirebilecekleri görevleri seçecekler. Gidecekleri kilometre sayısı ve oyunda alabilecekleri para miktarı gibi ilgili bilgileri içeren bir görev tablosu görünecektir. Aynı zamanda, bu öğe oyuncuların düşük ila büyük zorluktaki görevleri gerçekleştirmelerine ve yavaş yavaş becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyundaki bazı şeyleri satın almak için herkes biraz paraya sahip olmak ister.


Cargo Transport Simulator Apk Son Sürüm


Para kazanmak her zaman bu oyunda denemeniz için bir motivasyondur ve her zaman dikkat etmeniz gereken önemli bir faktördür. Oyunda çeşitli araçlar satın almanıza ve arzularınızı yerine getirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca belirli bir miktarda para biriktirmek için çok zaman harcamanız gerekecek ve bu oyunun uzun mesafelere gittiğinizde gerçekçi olduğunu unutmayın; belirli noktalarda yakıt ikmali yapmalısınız.


Cargo Transport Simulator Kamyon Hilesi


Herhangi bir oyuncuya hitap edebilecek bir sonraki nokta, satın almayı seçebileceğiniz çok sayıda araç. Oyun bir kamyon aldığınızda başlasa da, deneyiminiz sadece kamyon sürmekle sınırlı kalmayacak. Özellikle kargo arabaları bulabileceğiniz birçok farklı araç türü olacak. Gerçekten de bu araçların tamamen farklı sürüş deneyimlerine sahip olduğunu göreceksiniz.


Cargo Transport Simulator APK


Cargo Transport Simulator'da oyuncular, kullandıkları araç türüne ve her araç türü için dikkat edilmesi gereken faktörlere bağlı olarak deneyimlerini değiştirebilecekler. Kamyonlar genellikle daha hacimlidir ve dikkatli olunması gerekir. Arabalara gelince, onları hızlı sürebilirsiniz, ancak bazen dikkat etmezseniz kazalar olabilir. Ayrıca yeni bir araç açtığınızda onun parçalarına da özen göstermeli ve gerekli yükseltmeleri veya süslemeleri yapmalısınız.


Cargo Transport Simulator İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun ZWar1 The Great War of the Dead APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar