Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

Metal Slug Commander Mega Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son uzay işgalci savaşından bu yana uzun yıllar geçti ve savaşın dünyaya getirdiği yaralar yavaş yavaş iyileşti.


Metal Slug Commander 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mod Menüsü
  2. Hasar Çarpanı
  3. Savunma Çarpanı
Metal Slug Commander, oyuncuların çocukluk oyunlarından ilham alan karakterler bulduğu ve güçlü düşmanları savuşturduğu bir kart strateji oyunudur. Farklı etkileyici becerilere sahip tamamen birbirine bağlı karakterler bulabilirsiniz. Aynı zamanda ekibinizi güçlendirmek ve oyun sırasında diğer düşmanlara karşı savaşmak için ilginç karakterler de çağırabilirsiniz. Hiç şüphesiz, karakterinizi geliştirmek için savaşta eşya toplamak için zaman harcayacaksınız.


Metal Slug Commander v1.1.1 MOD APK


Metal Slug ismi artık pek çok kişi için yabancı bir isim değil ve artık Android cihazlarda Metal Slug Commander oyununda tanıdık unsurlar karşımıza çıkıyor. Çeşitli güçlerle düşmanlara karşı savaşlara katılacaksınız. Aynı zamanda oynanışı da karakterin taktik ve otomatik saldırı unsurlarına odaklandığında daha önce deneyimlediğiniz oyundan tamamen farklı. Oyuncular, karakterlerinin düşmanı kazanmasını sağlamalıdır.


Metal Slug Commander Silah Hilesi


Savaş, karakterinizin sağda görüneceği ve düşmanın solda görüneceği bir 2.5D ortamında gerçekleşir. İki taraf otomatik olarak birbirine saldıracak ve karakterin becerilerini uygun şekilde kullanmanız gerekiyor. Aynı zamanda, oyun ekranı birden fazla kulvara bölünecek, böylece oyuncu karakterin pozisyonunu düşünebilecek; bir şeridin düşmanı yenildiğinde, hayatta kalan karakterler diğerlerini destekleyecektir. Bu nedenle yer seçimi önemlidir.


Metal Slug Commander Hasar Hilesi


Metal Slug: Commander'da bir seviyeye başladığınızda, oyuncu seviyenin düşmanlarla olan arayüzünü bulacaktır. Ne tür düşmanlarla karşılaşacağınızı, kaç şeritte görüneceğinizi bileceksiniz ve karakterinizin yerini seçeceksiniz. Takım kurulumu başarılı olduktan sonra karakterin hareket ettiğini ve düşmana saldırdığını göreceksiniz. Her şey otomatik olarak çalışır ve her karakterin kartını gözlemlemeniz gerekir.


Metal Slug Commander Hile Apk


Farklı renklerde iki çubuk olacak; yeşil, HP'yi temsil eder ve sarı, becerileri kullanmak için enerjiyi temsil eder. Sarı çubuk dolduğunda, oyuncunun beceriyi kullanması için uyarı enerjisi kartın etrafında görünecektir. Sahada birden fazla hedefe saldırabildiğinizde veya yalnızca gözünüzde görünen düşmanlara saldırabildiğinizde her karakterin becerileri oldukça çeşitlidir. Bu nedenle, karakter için uygun konumu seçmenizin nedeni de budur.


Metal Slug Commander Apk indir


Metal Slug: Commander'da temel bir karakter alacaksınız ve tabii ki tüm bölümleri geçemeyeceksiniz. Yani zamanla birçok farklı karakteri çağırarak manganın gücünü artırabileceksiniz. Bu karakteri çağırmak için kullanılan malzeme, görev boyunca elde edebileceğiniz kırmızı bir elmastır. Sahip olduğunuz malzemelere uygun çağırma yöntemini seçebilirsiniz.Her karakter, yükseltmeyi ve kilidini açmayı öğreneceğiniz etkileyici sayıda beceriye sahiptir. Seviye atlama sistemi, bölümlerden geçtiğiniz eşyalar üzerinden yapılıyor ve daha hızlı bir şekilde bölüme geçmenize yardımcı oluyor. Ek olarak, elde ettiğiniz karakterler insanlardan makinelere kadar tamamen çeşitlidir. Bu nedenle, ekibiniz zamanla oldukça çeşitli olacak ve düşmanı hızla yok etmek için etkileyici kombinasyonlar oluşturabilir.


Metal Slug Commander indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Movie Empire Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar