Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0] 1 Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0] 2 Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0] 3 Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0] 4 Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0] 5 Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [v3.121.0] 6

Army Men Strike Enerji Hileli MOD APK [3.121.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşmanla yüzleşebilecek güçlü bir orduya sahip olmak için birçok testten geçerek asker toplamanız gerekir.


Army Men Strike 3.121.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Savaş Enerjisi Hilesi

Not : PVP modunda aşırıya kaçmayın, aksi takdirde hesabınız banlanabilir.

Army Men Strike, sarı orduyu yenerek size kule savunma görevleriyle gerçek zamanlı savaş getiriyor. Bu eşsiz dünyaya ayak bastığınızda, yeşil bir ordunun lideri olarak deneyimlersiniz. Bu, kontrolünüz altındaki en iyi, en dayanıklı askerlerin toplanmasıdır. Kanlı savaş zamanında stratejiyi desteklemek için size bir uçak, tank, silah vb. verilecek.


Army Men Strike v3.121.0 MOD APK


Hikaye, kötü adamı kötü arsalarla temsil eden sarı ordu kapınızda durduğunda gerçekleşir. Army Men Strike Beta'da ordunuzu yutmak ve oyuncunun otoritesini devirmek istiyorlar. Sağ tarafı temsil eden yeşil ordunuzdan daha fazla olan gizlenen düşmanların sayısı sizi şaşırtacak.


Army Men Strike Enerji Hilesi


Düşmanla yüzleşebilecek güçlü bir orduya sahip olmak için birçok testten geçerek asker toplamanız gerekir. Bu, kendi ateşli savaş zamanı şöhretinizin ünlü destansı ordusudur. Kontrolünüz altında, özel orduyu doğrudan eğiten ve komuta eden liderler var. Gücünüzü en üst düzeye çıkarmak, yenilmez bir yeşil ordu oluşturmak için akıllı, bilge stratejiler kullanabilirsiniz. Gücünüzün sembolü askerlere yansıyor ve hatta ellerinizde bile muazzam bir silah zenginliği var. 


Army Men Strike Silah Hilesi


Tüfeklerden makineli tüfeklere kadar silahlar da dahil olmak üzere yüksek seviyelere ulaştığınızda, normal bir silahı büyük yıkıcı güce sahip bir alev makinesine dönüştürmek için yeterli puana sahip olursunuz. Sadece bu değil, zırh bir anda ölümden kaçmanıza yardımcı olacak bir koz olarak kabul edilir. Sadece silahlar yükseltilemez, aynı zamanda çeşitli mermilere, ateşe vb. dayanabildiğinde zırh da yeni bir seviyeye taşınır.


Army Men Strike Hile Apk


Ayrıca oyuncular, bir uçak koleksiyonuyla sürükleyici deneyimlerle Army Men Strike Beta tarafından da getiriliyor. Dışarıdan dahili parametrelere kişisel bir dokunuşla özelleştirmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca tank, tüm arazilere meydan okuyabildiği, su yollarından dağ yollarına çıkabildiği, size karşı olan tüm sarı birlikleri süpürebildiği zaman da küçümsenemeyecek bir araçtır.


Army Men Strike Apk indir


Army Men Strike Beta'daki her ordu ile sağlam bir askeri üs inşa edilmesi öneriliyor. Burası müttefiklerin ve arkadaşların tartışacakları, bir strateji geliştirecekleri ve düşmanı şaşırtacakları bir yer olacak. Sadece bu değil, beklenmedik durumlarla karşılaşıldığında, üs, askerlerin gücü geri kazanmak ve silahları yükseltmek ve geliştirmek için geri döndükleri bir yerdir. Savunma, düşmanınızın hedefidir, bu nedenle, nihai keskin nişancı silah sistemi ile dışarıyı korumak için en iyi kuvveti düzenleyin.


Army Men Strike Beta Hile


Askerleri, silah sistemlerini vb. yükseltmenize izin veren Army Men Strike Beta koşulları, kanlı savaşta topladığınız kaynaklardır. Ayrıca mücbir sebep görevi, bölgenizi düşmanın acımasız saldırısına karşı korumaktır. Bu pasif bir görevdir, savaşmazsanız bölge kaybedilecek ve birlikler ölecek. Bununla birlikte, dövüş becerilerini artırmak ve birçok büyük savaşa meydan okumak için oyuncuların kaynakları toplaması ve savunma kulesine geri getirmek için onları trenle taşıması gerekir.


Army Men Strike İndir (MOD, Sınırsız Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Star Chef 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar