Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 1 Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 2 Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 3 Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 4 Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 5 Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [v1.3.23] 6

Star Chef 2 Para Hileli MOD APK [1.3.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Turnuvalarda tüm şeflere meydan okumaya hazır mısınız?


Star Chef 2 1.3.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Star Chef 2 bir yemek pişirme simülasyon oyunudur. Bu, bugün piyasada bulunan yepyeni bir oyundur, bu nedenle her yerde birçok oyuncuyu kendine çekmiştir. Bu, küresel mutfak yaratıcıları tarafından tasarlanmış bir oyundur. Bu oyunun kalitesi, bu oyuna katılan herkese tamamen garanti edilir. Son derece yüksek bir mutfak mirası yaşayacaksınız ve aynı zamanda gerçek bir şef olarak hayatın tadını çıkaracaksınız. Yemek ve şef tutkusu olan biriyseniz kaçırmamanız gereken oyunlardan biridir.


Star Chef 2 v1.3.23 MOD APK


Star Chef 2, en klas yemekleri yaratan şeflerin hikayeleri etrafında dönen benzersiz ve yeni içeriğe sahip bir oyundur. Oyun geliştirme ekibimiz bu oyun platformunu oyunculara en eğlenceli ve rahatlatıcı anları yaşatmak ve mutfak tutkunlarına hizmet etmek için oluşturdu. Oyun sizi karmaşık ve çözülmesi zor bir duruma sokacak, hayalinizdeki restoran satışa çıkmak üzereyken yapacağınız şey bu. Bu, restoranı satılmak üzere olan bir şef için en zorlu ve hayati kararlardan biridir. Bu oyundaki temel göreviniz yeni bir restoran satın almak ve lüks restoranınızı yeniden inşa etmektir. Aynı zamanda, tüm oyuncuların restoranlarını şehirdeki en popüler ve en iyi bilinen mutfak noktalarından biri haline getirmeleri gerekiyor. Belki de bu oyunda, profesyonel bir şefin deneyimi, oyuncuların bu oyuna katılırken elde edecekleri en ilginç şeylerden biridir.


Star Chef 2 Para Hilesi


Çok fazla yemek pişirme deneyimi kazanacaksınız ve aynı zamanda bilginizi ve pratik pişirme becerilerinizi geliştireceksiniz. Bu son derece eğlenceli bir oyun olmasına rağmen, oyunculara değerli gerçek yaşam deneyimleri de sunuyor. Oyunun sunduğu özelliklerin yanı sıra kaliteyi de merak ediyorsanız içiniz rahat olsun çünkü ekibimiz tüm oyuncular için %100 kalite sağlamaya kendini adamıştır. Bu da artan oyuncu sayısına yansıyor. Yemek Pişirme Oyunları'nın tüm özellikleri, bu oyun deneyimine katılırken size çok fazla destek getirecek. Deneyime katıldığınızda, oyun sistemimiz tarafından 80'den fazla farklı görevle karşılaşacaksınız. 


Star Chef 2 Hile Apk


Bu oyundaki görevlerin tümü, en iyi deneyimi sunmak için şefin hayatıyla gerçek bir şekilde ilgili olacaktır. Oyuncular ayrıca sistemimizden 200'den fazla farklı uzmanlık alırlar. Bu oyundaki her yemek, şefler tarafından özenle ve güzelce dekore edilerek pişirilecek. Hamburger ve pizza gibi bazı tipik ve ünlü yemeklerden bahsedebiliriz.  Bunlar, oyuncuların pişirmesi ve deneyimlemesi gereken en tipik ve seçkin iki yemek. Ayrıca, deneyime katılabilir ve son derece ünlü pastalar pişirebilirsiniz; bunlar, oyuncuların bu oyuna katılırken öğrenmesi gereken becerilerdir. Kişilik bu oyunda kritik faktörlerden biridir. Kendi benzersiz oyun sistemi tasarımlarımızdan seçim yapmakta özgürsünüz. 


Star Chef 2 Apk indir


Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tema olacak. Duvar çıkartmaları veya zemin süslemeleri temasını seçmekte özgürsünüz ve ayrıca restoranınızı öne çıkaracak ve diğer yerlerdeki çoraplardan daha benzersiz hale getirmek için size özel araçlar sağlanacak.  Ayrıca, bu oyunda bazı sıra dışı karakterler uluslararası personeldir; tüm bu uluslararası personel olağanüstü yemek pişirme becerilerine sahiptir. Ayrıca, bu oyuna katılan tüm oyuncular birbirleriyle sohbet etmek ve işbirliği yapmak için kolayca gruplar oluşturabilir. Bu sayede dünyaca ünlü turnuvalara katılmak için diğer şeflerle kolayca işbirliği yapabilirsiniz. Bu, yeteneğinizi doğrulamanız ve şef kariyerindeki yeteneğinizi göstermeniz için mükemmel bir fırsat.


Star Chef 2 Apk Son Sürüm


Star Chef 2 oyunu deneyimine katılırken birçok ünlü ve mükemmel şefle yarışacaksınız. Katıldığınız profesyonel turnuvalar sayesinde, liderlik tablolarında üst sıralarda yer almak için becerilerinizi sergileme fırsatı bulacaksınız. Bu oyuna katıldığınızda, yemeklerle ilgili ilginç gerçekleri öğrenme fırsatınız da var; yemek ve mutfağın tarihi unsurlarının yanı sıra, yollarını da öğrenecek ve netleştireceksiniz. Tüm ürünler ve yiyecekler doğrudan kullanıcıya sunulacak ve her an evin hemen arkasında bulunabilecek.


Star Chef 2 Yemek Hilesi


Yemek Pişirme Oyunlarındaki yemekleri etkili bir şekilde takas etmek istiyorsanız, bir yemek kitabınız var. Restoranda yemek servisi, restoranınızı geliştirmenize yardımcı olacak önemli faktörlerden biridir. Turnuvalarda tüm şeflere meydan okumaya hazır mısınız? Yemek pişirme yolculuğunuza başlayın ve profesyonel şeflerin hayatını deneyimleyin.


Star Chef 2 Restoran Oyunu İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Giant Rush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar