Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 1 Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 2 Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 3 Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 4 Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 5 Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.9] 6

Giant Rush Reklamsız Hileli MOD APK [1.4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Engel parkurunda koşun ve maceracı Dev'i muhteşem bir renk yolculuğuna çıkarın!


Giant Rush 1.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam görmeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Oyunun en başından itibaren, Giant Rush oyununun iki farklı bölümü olduğunu fark edeceksiniz. Bunlar, oyunun temel temelini oluşturur. Bu iki bölümü net bir şekilde anladıktan sonra, kısa sürede profesyonel bir oyuncuya dönüşeceksiniz. Olduğu söyleniyor, burada sizi daha fazlası için heyecanlandıracak bir seviyenin iki farklı kısmı var.


Giant Rush v1.4.9 MOD APK


Giant Rush Android oyununun ilk bölümü koşu bölümüdür. Burada, tek bir amacı olan renkli bir adamı kontrol edeceksiniz - seviyeyi geçin ve büyümeye devam edin. Karakterinizi büyütmenin ana yolu, aynı renkten daha küçük insanları toplamaktır. Örneğin, portakal iseniz, büyümeye devam etmek için portakal insanları toplamanız gerekir.


Giant Rush apk Android Oyun CLUB


Bu notta, farklı bir renk topladığınızda boyut olarak küçülürsünüz. Farklı renkleri toplamanın tek yolu renginizi değiştirmek için kapılardan geçmektir. Ayrıca, aynı anda herhangi bir rengi toplamanıza izin verecek bir gökkuşağı güçlendirmesi var. Ek olarak, duvarlar gibi, parçalamak için boyutunuzun birazını feda etmeniz gereken engeller olacaktır.


Giant Rush Para Hilesi


Seviyenin sonunda, Giant Vs'de bir rakiple karşılaşacaksınız. Dev savaş. Sağlığınız, daha küçük insanları toplamaktan ne kadar büyük olduğunuza göre belirlenir. Giant Rush oyununun bu kısmı oldukça basittir. Ekrana sürekli dokunmak hasar verecektir. Buna karşılık, siz de biraz hasar alacaksınız. Zaferi talep etmek için önce rakibinizin sağlığını tükettiğinizden emin olun. Aksi takdirde, seviyenin yeniden başlatılması gerekecektir.


Giant Rush APK Dayı


Koşunuz sırasında mücevher toplamak sizi para birimi ile ödüllendirecektir. Bu para birimini marketteki kozmetik ürünler (şapkalar) için harcayabilirsiniz. Bu, koşunuz sırasında biraz daha fazla eğlence için size biraz daha kişilik kazandırır. Aşağıda, Giant Rush Mod APK Son Sürümü için indirme bağlantısına sahibiz. Bu, oyunu anında bir ek avantajla oynamanıza izin verecektir.


Giant Rush apk hile


Bu, oyunda bulunan tüm farklı şapkalara anında erişmenizi sağlayacaktır. Öyleyse, şimdi Giant Rush Mod APK indirme bağlantısına başvurarak dışarı çıkın ve oyunu yükleyin. Seviyeyi geçin ve büyümek için mümkün olduğunca çok sayıda aynı renkli insanı toplayın. Yeterince büyük bir tehdit haline geldiğinde, gürleme zamanı! Bu eğlenceli ve komik oyun deneyimini yaşamak için Android için Giant Rush'ı indirin!


Giant Rush Elmas Hilesi


Oyuncunun engelli bir parkurda renkli bir adamı kontrol edeceği basit grafiklere sahip gündelik aksiyon oyunu. Her seviyede, kahramanın parkur boyunca koşarken aynı renkteki karakterleri toplaması gerekir. Toplanan tüm küçük adamlar, koşucunun daha büyük ve daha güçlü olmasına yardımcı olacak ve yolun sonunda onu büyük bir patron bekleyecek. Toplanan aynı sayıda kahraman, düşmanı yenme şansını artırmaya yardımcı olacak; ayrıca, çeşitli aksesuarlara erişim sağlayan bonusları biriktirmelidir.


Giant Rush Apk indir


Kendilerine verilen engelleri aşarak hedefe koşan devler arasındaki destansı bir savaş oyunudur. Bu oyun, devlerin engelleri görmeleri ve birbirlerinin yollarında kesinti olmadan yolu tamamlamanın yollarını bulmaları gereken çeşitli senaryolardan oluşur. Size yolunuzun belirleneceği renk seçeneği verilecektir. Ulaşılan son kişi, bu oyunun galibini belirleyecek olan sonuncuyla nihai bir mücadele vermek zorundadır. Bu oyun aile dostudur ve arkadaşlarınızla birlikte sağlıklı bir rekabet içinde oynayabilirsiniz. Ayrıca ilerlemenizi kaydederek oyunu kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz.


Giant Rush indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Tomb of the Mask APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar