Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0] 1 Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0] 2 Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0] 3 Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0] 4 Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0] 5 Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [v5.7.0] 6

Truck Simulator USA Para - Altın Hileli MOD APK [5.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, ünlü Amerikan markaları ile çok çeşitli güçlü kamyon markaları sunuyor.


Truck Simulator USA 5.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi

New York, Chicago, Charleston, San Francisco veya Las Vegas, ABD'deki büyük şehirlerdir. Bu şehirler sadece ekonomi ve teknoloji alanlarında değil, aynı zamanda harika manzaralara sahip şehirlerde de gelişiyor. Bilmiyorum, hiç bu şehirleri gezmek ve keşfetmek istediniz mi? Ekonomik olarak kalifiye değilseniz veya buraya gelme zamanınız varsa , kamyona oturmak ve ABD'nin her yerine seyahat etmek için Truck Simulator USA oyununu seçebilirsiniz . Bu, Ovilex yazılımı ve simülasyon oyunlarında uzmanlaşmış bir şirket olan Ovidiu Pop tarafından yayınlanan bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Ve yakında Truck Simulator USA'yı nasıl oynayacağımızı öğreneceğiz. 


Truck Simulator USA v5.7.0 MOD APK


Truck Simulator USA'ya katılın; ABD'nin her yerine mal taşımak için bir kamyon sürmekle görevlendirilmiş sağlıklı bir şoför olacaksınız. Başlangıçta, size varsayılan bir kamyon verildi ve Meksika'daki birkaç şirketle bir sözleşme imzaladı. Bu şirketler ürünlerini ABD'nin her yerine dağıtıyorlar ve onları göndermeniz ve dağıtmanız için para ödüyorlar. Her yolculukta, eşyalar bagajınıza yerleştirilir ve belirlenen bir yere gitmeniz gerekir. Vites kolu, direksiyon simidi, ışık, dönüş sinyali gibi bir kamyonun tam kontrol parçalarının bulunduğu kokpite götürüleceksiniz. Lütfen motoru çalıştırın ve aracı çalıştırmak için sürücüyü çevirin. Çalıştırın, ardından aracın hareket yönünü ayarlamak için direksiyon simidini kullanın.


Truck Simulator USA Para Hilesi


Elbette Truck Simulator USA gibi gerçekçi bir simülasyon oyunu ile kırmızı ışıkta arabayı durdurmak, doğru hızda koşmak, yön aktarırken dönüş sinyallerini kullanmak gibi trafik kurallarına uymanız gerekecek ... Yapmazsanız bu kurallara uyarsanız, para cezasına çarptırılabilirsiniz, hatta gereksiz kazalara neden olabilirsiniz. Ve daha iyi bir görüşe sahip olmanıza yardımcı olmak için, sistem size ayrıca bir "Görüntüle" işlevi de sağlar. Ekranda görüntülenen ilgili işleve tıklamanız yeterlidir; hemen kokpitten çıkarılacak, yolu izleyecek ve çevredeki engin, güzel manzarayı seyredeceksiniz.


Truck Simulator USA Altın Hilesi


Yolculuk bittikten sonra şirketten bir maaş alacaksınız. Bu parayı Garaj'da yeni kamyonlar satın almak için kullanabilirsiniz. Oyun, ünlü Amerikan markaları ile çok çeşitli güçlü traktör markaları sunuyor. Truck Simulator USA Evolution, inanılmaz derecede gerçekçi ve etkileyici bir 3D grafikler kullanıyor. Kamyon modelleri özenle detaylandırılarak tasarlanır ve uygun renklerle süslenir. Manzara ayrıca büyük şehirler, çöl, çayırlar ve yoğun ormanlar dahil olmak üzere çarpıcıdır. Ayrıca yağmur, rüzgar, güneş ve gündüz ve gece gibi hava efektleri de dahil edilerek özgünlük ve canlılığın artmasına katkıda bulunuyor. Bu sürüş simülasyon oyununu indirin, bir kamyon şoförü olun ve ABD'deki güzel yerleri hemen keşfedin.


Truck Simulator USA Hile Apk


Birden fazla şehri gezmek zorunda olan gerçek bir kamyoncu olabileceğiniz bir simülatör. Biriktirdiğiniz fonlar için gelecekte yeni kamyonlar alacağınız sermayenizi biriktirebileceksiniz. Ödeme alacağınız malların nakliyesi ile meşgul olacaksınız. Truck Simulator USA hileli mod apk'nın sizi kazanacak sezgisel kontrollerini ve güzel gerçekçi grafiklerini çok beğeneceksiniz.


Truck Simulator USA Evolution indir (MOD, Para / Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Dr. Driving APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar