Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 1 Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 2 Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 3 Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 4 Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 5 Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [v1.2.1] 6

Botworld Adventure Para Hileli MOD APK [1.2.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Nadir hurda toplamak ve yeni botlar keşfetmek için dışarı çıkarken keşfedebileceğiniz devasa, güzel ve çeşitli bir dünyadır.


Botworld Adventure 1.2.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz satın alma hilesi
Botworld Adventure dünyasında, çeşitli güçlere ve hayranlık uyandıran biçimlere sahip bot varlıklar yaşıyor. Oyunu deneyimlerken, oyuncular içeride dolaşarak ve birçok vahşi robotla yüzleşerek zaman geçirecekler. Maça katılmasanız bile, takım arkadaşlarınızı desteklemek için hala bir yolunuz var. Böylece oyuncular, maçlar boyunca botların gücünü artırmak ve farklı nadirlikte birçok bot bulmak için motive olacaklar.


Botworld Adventure v1.2.1 MOD APK


Hikaye, bot ustası olmak isteyen bir karakter etrafında dönüyor. Botworld Adventure'daki botlar, farklı şekillerde robotlara benzetilebilir ve benzersiz bir statüye sahiptir. Bu nedenle, botların gücünü bulmak ve geliştirmek bir bot yöneticisi olarak sizin sorumluluğunuzdadır. Ancak bu basit bir yolculuk değil, ancak oyuncuların keşfetmesi için birçok heyecan verici şey olacak. 


Botworld Adventure Para Hilesi


Oyunun başında, karakterinizi sıfırdan oluşturabilir ve güzel bir görünüm için öğeleri özelleştirebilirsiniz. Tamamlandığında, bu dünyaya girme amacınızı öğrenecek ve oyundaki ilk işe bir bot almak için başlayacaksınız. Size nasıl taşınacağınız ve babamın evine nasıl gideceğiniz konusunda talimatlar verilecek. Oradan, seçeceğiniz üç farklı bot türü hakkında size üç seçenek sunacak ve her bot bir sınıfa ait olacak.


Botworld Adventure Altın Hilesi


Botunuzu aldıktan sonra, vahşi botu yenmek ve seviyeyi kazanmak için kesinlikle bir antrenman maçına katılacaksınız. Oyuncu, stratejisine bağlı olarak, oyun alanında herhangi bir yerde botun yerini seçecektir. Aynı zamanda botun sahaya girmesine izin verdikten sonra yapmanız gereken iş botunuzun düşmana saldırmasını izlemek ve sonuçları almaktır. Otomatik olarak saldıracak ve botunuz üzerinde herhangi bir etkiniz olmayacak.


Botworld Adventure Hile Apk


Botu kontrol edemeseniz de yapabileceğiniz bir şey var, savaşı bot paketinden alınan becerilerle desteklemek. Desteklerin altında yeşil bir çubuk göreceksiniz. Spesifik olarak, bu çubuk, savaşta artan otomatik bir enerji çubuğu olarak kabul edilir; beceride görünen sayı, kullanmak için gereken enerji çubuklarının sayısıdır. Bu nedenle, geniş alan hasarı vermek için roket atmak gibi bu beceriden tam ve zamanında yararlanın. 


Botworld Adventure Apk Son Sürüm


Herhangi bir oyuncunun keyif alacağı bir unsur, kadroya yeni botlar toplamaktır. Ödüller almak, kutuları açmak ve savaş yoluyla botlarla tanışmak gibi yeni botlar toplamanın birçok yolu vardır. Aynı zamanda, ilgilenmeniz gereken bir faktör, tarama botlarının bazen düşündüğünüz kadar kolay olmadığıdır. Bazen botları açmak için belirli bir miktarda kaynağı karşılamanız gerekir çünkü bunlar bir araya getirilecek bir makineye benzer şekilde inşa edilmesi gereken bir formdadır.


Botworld Adventure apk indir


Botları başarıyla çağırdıktan sonra, güçlerini yükseltmek için zaman ayırmaya ve birçok farklı maç boyunca onlarla savaşmaya başlayacaksınız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ortamda çeşitli wild botlarla karşılaşacaksınız bu yüzden botunuzu belli bir seviyede bırakmamalısınız. Yine çevreden toplama, geri dönüşüm veya sandık açma gibi birçok başka kaynaktan malzeme bulmaya çalışıyorsunuz. Her bot belirli bir miktarda kaynak tüketecek ve siz onları toplamak için zaman harcayacaksınız.


Botworld Adventure indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun People and The City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar