Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64] 1 Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64] 2 Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64] 3 Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64] 4 Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64] 5 Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [v2.55.64] 6

Earth Protect Squad Para Hileli MOD APK [2.55.64] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların savaşa hangi silahları ve ekipmanları getireceklerine karar vermek için çok sayıda farklı seçeneği vardır.


Earth Protect Squad 2.55.64 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi, sınırsız Para Birimi (normal gibi gösterilen değerlere eşit seviyelere ihtiyaç duyan ekipmanların kilidini açmak için kullanın)
  2. Ücretsiz Alışveriş
  3. Bedelsiz silah satın alma

Earth Protect Squad, inanılmaz görsel efektlere sahip süper gerçekçi 3D grafiklere sahip üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Bu oyundaki oyuncular, canavarlarla yoğun savaşların tadını çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda sayısız farklı modern silahları da kullanabilecekler. Ancak, bu oyunu ilginç kılan şeyler değil, kooperatif özellikleri ve modları. Evet, oyuncular şiddetli savaşlara katılmak için arkadaşlarıyla katılacak ve hayatta kalmak ve görevi tamamlamak için birbirlerine destek olacaklar.


Earth Protect Squad v2.55.64 MOD APK


Earth Protect Squad'ın oynanışı büyüleyici ve oyuncuların oyun sırasında deneyimlemesi gereken sayısız şey var. Oyuncular, çekici ödüller kazanmak için tekli görevlere katılabilir veya özel ödüller almak için takım savaşlarına katılabilir. Ancak, bu oyunun zorluğu, oyuncunun katıldığı görevin türüne bağlı olacaktır. Takım savaşına katılıyorlarsa, görevin zorluğu daha büyük olacak ve kaynaklar daha kıt olacaktır. Ancak ödül, insanların bu ödülleri yeni ekipmanı yükseltmek veya satın almak için kullanabildiklerinde peşinde oldukları şeydir.


Earth Protect Squad 2.55.64 Para Hile Apk


Bu oyunun kontrol mekanizması, üçüncü bakış açısına uyacak şekilde tasarlanacak ve oyunculara oyunun tadını çıkarırken sorunsuz bir kontrol sağlayacak. Oyuncular bile daha esnek hale gelmek için çömelme, eğilme ve koşma gibi eylemler gerçekleştirebilirler. Ayrıca oyun, oyuncuların silahlarla daha iyi isabet oranına sahip olmalarına yardımcı olmak için otomatik nişan alma işlevini destekleyecek. Üçüncü bakış açısı, oyuncuların daha iyi bir deneyim yaşamalarına yardımcı olacak çünkü bu bir hayatta kalma oyunu ve çevrelerinin farkında olmaları gerekiyor. Ancak, oyuncu hala farklı bir deneyim istiyorsa, ilk bakış açısına geçebilirler.


Earth Protect Squad APK DAYI


Savaş sırasında oyuncular zor durumlarla başa çıkmak için diğer destek ekipmanlarını kullanabilir. Ancak ekipman sınırlı olacak ve oyuncular bunları belirli yerlerde ikmal edebilecek. Oyuncular istedikleri her türlü ekipmanı getirebilirler ve bu, karakter sınıfını daha çeşitli hale getirir ve oyuncular daha fazla taktik türü oluşturabilir.


Earth Protect Squad apk son Sürüm


Arsenal'de, oyuncuların savaşa hangi silahları ve ekipmanları getireceklerine karar vermek için çok sayıda farklı seçeneği vardır. Silahlar, her kişinin oyun tarzına bağlı olarak farklı kategorilere ayrılmıştır. Bir manga çeşitli silahlar kullanırsa, savaş alanında büyük bir avantaj olacaktır. Ekipman ayrıca zırhlar, aksesuarlar ve araçlar gibi çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Oyuncunun dövüş tarzına bağlı olarak en uygun silah ve teçhizatı seçecekler.


Earth Protect Squad APKPure


Oyun modu, oyunu daha benzersiz kılan bir şeydir. Tekli savaş modunda, oyuncular birçok farklı hedef uygulamak zorunda kalacak, ayrıca bazı isteğe bağlı hedefler de var ve tamamlanırsa oyunculara bonus ödül verecek. Takım moduna gelince, mod hayatta kalma tarzı olacak; dört kişi, birçok farklı haritada canavarlardan gelen saldırıların acelesini savunmak için birlikte çalışacak. Takım modu iki türe ayrılmıştır, yani tüm canavar dalgalarında hayatta kalın veya mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalın. Hayatta kalmanın ödülü çok cömert olacak ve hatta güçlü silahlar veya ekipmanlar alabilecek.


Earth Protect Squad indir (MOD, Para Hilesi / Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun MARVEL Future Fight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar