Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 1 Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 2 Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 3 Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 4 Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 5 Will Hero Para Hileli MOD APK [v3.2.1] 6

Will Hero Para Hileli MOD APK [3.2.1] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Güzel prensesi kurtaran şövalye hakkında hiç bu kadar çok hikaye duydunuz mu?


Will Hero 3.2.1 APK AÇIKLAMASI


Bir gün yiğit şövalye olacağınızı hiç hayal ettiniz mi? Bu dikenli aşkı bulmak için yolda maceraya atılacak zorlu mücadelelere hazır mısınız? Will Hero - ZPLAY Games tarafından piyasaya sürülen, Mario'dan daha aşağı olmayan çekici içeriğe sahip bir oyun, size getirebileceği heyecan verici deneyim sizi büyüleyecek. Will Hero dünyasına girdiğinizde, cesur bir şövalyeyi oynayacaksınız. Yakalanan prensesi kurtarmak için, onu tutsak bulmak ve kurtarmak için yüzlerce zorluğun üstesinden gelmeniz gerekecek. Ve özellikle bir şey, şövalyemiz sıradan bir insan değil, her türlü ürkütücü ve sevimli şekle sahip bir küp. Ancak, şövalyenin hareketi görünüşü kadar sevimli değildi. İşler ilginçleşmeye başlıyor gibi görünüyor.


Will Hero v3.2.1 MOD APK


Karakterin seviyesi veya gücü, vb. Ne olursa olsun, bu görevi istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Her dönüşün başında, gözünüzün önünde muazzam bir tuzağa düşmüş tehlike yolu olacaksınız. Yolu geçtikten ve tanıştıktan sonra prenses bir sonraki ayağa giden kapıyı daha yüksek zorluklarla açmaya devam edecek. Ve her dönüş sadece kahraman öldüğünde durur. Bu, eğer şanslıysanız ve bir çift gözünüz, eliniz ve esnek bir beyniniz varsa, o zaman kapının arkasında kazanmak için ne olacağını merak ediyorsanız belki oyun sonuna kadar sürecek demektir?


Will Hero Para Hilesi


Çilenin üstesinden gelmek için savaşta silah kullanacaksınız. Silahlı 4 kare var. Başlangıçta, kullanabileceğiniz yalnızca bir tür olacaktır. Ancak yolda farklı silahları açabilen gizli sandıklarla karşılaşacaksınız, harika. Tahta bir mızrak, bir topuz, bir koni, büyük bir kılıç vb. Olabilir. Her hareketinde kahramanca bir salınım silahı olacaktır. Derinliklerden, yel değirmenlerinden, gökten düşen kayalardan uzaklaşmamaya dikkat edin… ve sadece uçan canavarlar yolunuzu kapatıyor.


Will Hero Apk 2022


Yukarı aşağı sıçrayacaklar ve yaklaşmadan ve dokunulmadan önce standardı izlemelisiniz, hatta bedeninizin altından geçerken bile. Yolda bombalar bile var ve onları tespit etmek zor ve hareket ederken dikkatli olmalısın çünkü kahramanının patlamasını istemeyeceksin değil mi? Altın paraları not edin ve toplayın, daha güzel görünümlü yeni kahramanlar satın almanız gerekecek. Bir şövalye, bir prens veya hatta bir Viking olabilir; Kediler, Köpekler, Tek Boynuzlu At, Panda, Rakun, Tavuk gibi sevimli yaratıklar da olabilir; Ejderha veya güneş gibi doğaüstü yaratıklar bile.


Will Hero APK DAYI


Oyun, sevimli kübik karakterlerle 2D grafik tasarıma sahiptir. Size keyifli bir deneyim yaşatacak birçok görselleştirme türü vardır. Silah sistemi de inanılmaz derecede çeşitli ve güzel tasarlanmış. Canlı renklerle oyun, deneyimlediğinizde kesinlikle size mümkün olan en keyifli görünümü verecektir.

Özgürseniz veya bir kahraman olma hayali kurmak istiyorsanız, Will Hero MOD sizin için harika bir seçimdir. Ve oyun, oldukça sevimli ve içerik kurtarma Prenses'i son derece tanıdık olduğu için her iki çocuk için de uygundur. Kendinizi oyuna tamamen kaptırabilir ve tüm heyecan verici zorluklarının tadını çıkarabilirsiniz.


Will Hero'yu indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun The Sims FreePlay APK

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar