BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

BattleTime Ultimate Para Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.


BattleTime Ultimate 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Sınırsız Para Hilesi

BattleTime Ultimate – Büyük ölçekte savaşların gerçekleştiği bir oyun arıyorsanız, zahmetsizdir. War Hammer gibi bu tür oyunlar, bugün en sevilen sekiz indirilen oyunun hepsinde çokça yayınlanıyor. Ancak bu oyunların genellikle çok oyunculu moda göre tasarlanmış olması gibi bir dezavantaj var. Bu, oyunu oynarken birden fazla oyuncuya karşı maçları bulmak için sabit bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.


BattleTime Ultimate v1.6.2 MOD APK


Bu, birçok oyuncunun oyunlarını sorunsuz bir şekilde deneyimlememesine neden olur. 3G bağlantısı veya wi-fi bağlantısı olana kadar özgürce oynayabilirler. BattleTime bu sorunu tamamen çözer. Herhangi bir internet bağlantısı olmadan sofistike ve ilgi çekici bir savaş alanı deneyimi sağlayacaktır.


BattleTime Ultimate Para Hilesi


Oyunla ilgili bazı bilgiler, Google Play platformu tarafından aile dostu oyunlar olarak sınıflandırılmış olmasıdır. Ancak çekiciliğimin azalması bu nedenle değil. Bu platformda bir milyondan fazla indirme ile, sürekli sıcaklığını kanıtlamıştır. Oyun, deneyimi artırmak için sürekli olarak birçok yeni sürümü güncelliyor. 100'den fazla hızlı mola savaşı sizi bekliyor.


BattleTime Ultimate Hile Apk


BattleTime Ultimate” oyununu tarif etmek gerekirse, taktiksel bir rol yapma deneyimi yaratmak için ilgi çekici unsurlarla dolu bir oyundur. Oyuncular gerçek zamanlı olarak savaşlara katılmak ve gerçek rakiplerle savaşmak zorunda kalacaklar. İlk olarak, bir savaşa girerken, general olmak için güçlü karakteri kendiniz seçmeniz gerekecek. Bu insanlar genellikle ordularını savaş alanına saldırmak ve bütün bir ordunun savaş tarzını şekillendirmek için yöneteceklerdir. Diğer birçok rol yapma strateji oyunu gibi, bu generaller de savaşta daha güçlü ve daha kullanışlı olacak şekilde yükseltilebilir. Ayrıca savaşın gidişatını değiştirebilecek birçok beceriye sahipler. Oyuncular bunları iyice öğrenmeli ve yaklaşan oyun ekranı için gerekli öğeleri yükseltmelidir.


BattleTime Ultimate apk indir


Gerçek bir savaşa girdiğinizde, birçok farklı alana bölüneceği haritanın bir haritasına götürülecektir. Her bölge, ordunun orada konuşlandırıldığını göstermek için renklerle işaretlenecek. Bu alanlardan belirli bir döngüde hızla birçok asker üretecek. Binanın seviyesine bağlı olarak, hızlı veya yavaş bir üretim döngüsüne sahip olacaktır.


BattleTime Ultimate Son Sürüm apk


Tüm düşman yapılarını yok ettiğinizde oyun sona erecektir. Bu oyundaki bir maç, üç taraf bir savaşta savaşabildiğinde, muhtemelen aynı türdeki ürünlerden daha karmaşık olacaktır. Bir rakibe çok fazla odaklanmayın ve diğerine geçmeyin. Ancak, her şey çok hızlı bir şekilde kontrol edilecek ve askerleri yönlendirmek için ekrana dokunmak veya generalin becerilerini kullanmak gibi bazı manipülasyonlara sahip olacak. “BattleTime – Gerçek Zamanlı Strateji Çevrimdışı Oyunu” birçok farklı harita sağlayacaktır. Ordunuzu kişiselleştirmeniz için her haritanın farklı arazi türleri olacaktır. Nihai hedefin düşman yapılarıyla savaşmak yerine onları yok etmek olduğunu unutmayın.


BattleTime Ultimate indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Rope Hero 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar