Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13] 1 Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13] 2 Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13] 3 Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13] 4 Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13] 5 Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [v1.0.13] 6

Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hileli MOD APK [1.0.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular dünyanın dört bir yanından oyuncularla ve birçok yetenekli rakiple karşılaşacak.


Dobre Dunk 1.0.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Otomatik Kazanma hilesi
  2. Skin hilesi (Kilitler açık)
Her uluslararası sporda, her zaman karmaşık bir beceri vardır, ancak bu, maçı kurtarır veya herhangi biri için bir durum ortaya çıkarır. Daha tatmin edici olan şey, beceri mükemmel bir şekilde yapılırsa, izleyicilere maçın en iyi anını vermesidir. Basketbolda ise Dunk denen bir yetenek var ve icra etmesi çok zor. Ve şaşırtıcı olan şey, Dunk becerisinin BroadbandTV Corp için Dobre Dunk adıyla simüle edilmesi için sıcak bir konu haline gelmesi.


Dobre Dunk v1.0.13 MOD APK


Dobre Dunk oyununda, oyuncu rakiple rekabet edecek ve sadece puan kazanmak için Dunk becerilerini kullanacaktır. Diğer becerilerin çoğu oyun sırasında görünmez ve kullanılamaz. Oynanış çok basit görünüyor; ancak ustalaşmak zordur çünkü rakip her zaman oyuncuyu bloke eder. Oyunun tüm arayüzü, ortasında bir basketbol sepeti ile 2D tarzda tasarlanmış ve oyuncular iki taraftan gelecek. Oyuncular rakibin topunu almaya öncelik vermeli ve bir şans verildiğinde, hemen smaç yaparak maçı yönetmelidir.


Dobre Dunk Para Hilesi


Oynanış basittir ve işten sonra eğlenmek veya stresi azaltmak için çok uygundur. Bununla birlikte, oyunun zamanlayıcı veya kazanmak için gereken puan sayısı gibi bazı sınırlamaları olacaktır. Kısacası, oyuncular oyun bitmeden önce rakiplerinden daha fazla puan alırsa, bu bir zafer olarak sayılır. Oyun, oyunu normal moddan daha ilginç hale getirmek için başka modlar da ekleyecektir.


Dobre Dunk Otomatik Kazanma Hilesi


Bu yeni modlar, oynama şeklinizi tamamen değiştirecek ve kontrolü daha da zorlaştıracaktır. Üstelik kontrollerin değiştirilmesi oyuncuyu daha rahatsız etmeyecek, aynı zamanda oyunu daha keyifli hale getirecektir. Ayrıca oyunun oynanışını daha ilginç hale getirmek için ragdoll fiziği de bu oyuna eklendi. Bu mekanizma, karakteri garip hareketlerle veya Smaç becerisini yaparken bile daha eğlenceli hale getirecek.


Dobre Dunk Skin Hilesi


Oyuncuları daha heyecanlı kılmak için kontrol ettikleri karakterler de önemli bir rol oynar. Oyuncular ayrıca görünüşlerini ve görünüşlerini değiştirmek için karakterin kostümlerini değiştirebilirler. Kostümler, maçlardan kazanılan parayla veya görev tamamlandıktan sonra özel ödüllerden satın alınabilir. Kostümler sadece karakterin tarzını değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda bazı benzersiz kostümler karakteri başka bir seviyeye taşıyabilir.


Dobre Dunk Karakter Hilesi


Oyunun oynanışını değiştirebilen benzersiz bir özelliktir. Birçok farklı etkiye sahiptir ve oyunculara zararlı veya yardımcı olabilir. Örneğin, Anti-Gravity yerçekimini tersine çevirecek ve Dunk'ı daha hatalı hale getirecek ve her iki taraf için de zor zamanlar yaratacaktır. Bu Oyun Değiştiriciler rastgele farklı bir işlevle görünecektir. Bununla birlikte, bir maç yalnızca 3 tür Game Changer olarak görünür ve oyuncunun seçtiği Dobre Tour'a göre değişebilir. Dobre Tour, dünyanın dört bir yanından oyuncuları alacak ve birçok yetenekli rakiple karşılaşacak. Oyuncuların seyahat edebileceği birçok farklı yer var. Her yer, oyuncular için rastgele üç tür Oyun Değiştirici seçecek ve bu, oyunu daha ilginç hale getirecek.


Dobre Dunk'ı İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık / Otomatik Kazan)


Bir önceki android oyun Lilys Garden APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar