Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4] 1 Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4] 2 Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4] 3 Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4] 4 Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4] 5 Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.0.4] 6

Law Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [2.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mahkemeye gittiğinizde sizi bekleyen başka bir avukat olacak ve bu kişi sizin rakibiniz olacak.


Law Empire Tycoon 2.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi (Harcadıkça artar)
Law Empire Tycoon – Idle Game Justice Simulator'da oyuncuların gözlerinin önünde daha etkileyici ve yeni bir deneyim yaşanıyor . Avukat olacaklar ve müvekkillerinin belirli davaları araştırmasına yardımcı olmaya çalışacaklar. Oyun, bulabileceğiniz ve vakayla ilgili temel unsurları toplamaya devam edebileceğiniz birçok araç sunuyor. Bundan sonra, her şey, akıl yürütme becerilerinizi göstereceğiniz mahkemeye getirilir.


Law Empire Tycoon v2.0.4 MOD APK


Birçok farklı alanda mütevazı bir ofis alanı aldığınızda gözlerinizin önünde heyecan verici yeni bir deneyim ortaya çıkıyor. Daha fazla para kazanabilmeniz için birçok müşteri alacak bir hukuk bürosudur. Yani oyunun başında aldığınız belli bir miktar parayı kullanarak bu yeri yönetmeniz gerekecek denilebilir. Oyuncuların bu oyunda üstesinden gelmeleri gereken özel bir zorluk haline geliyor ve oyuncuları keşfetmeye teşvik edecek. Ofisinize üçüncü şahıs bakış açısıyla bakacaksınız ve bu bakış açısıyla içeride neler olup bittiğini görebilirsiniz. Çalışan personel veya hangi alanlarda sorun yaşayan oyuncular vakayı araştırmaya başlayabilir. Aynı zamanda, bu oyundaki herhangi bir öğe, harcamalarınızı belirlediği için kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz belirli bilgiler içerir. Bu nedenle, oyuncular o ofisin içinde ne olduğunu öğrenmek için zaman alacaklar.


Law Empire Tycoon Para Hilesi


Law Empire Tycoon'daki çalışmanız tamamen anlaşılabilir, ancak bu oyunun içindeki mekaniği kavramanız uzun zaman alacak. Tamamen boşta para kazanabilmeniz için bazı durumları onaylayan bir avukat olacaksınız. Fakat bu oyun içerisinde birçok faktöre dikkat etmeniz gerekecek birçok adımda yapılan bir işlemdir. Ardından, davanızı almaya başladığınızda, kazandığınızda ne kadar para alacağınızı göreceksiniz. Bir dava aldıktan sonra, bir sonraki işiniz ipucu toplama sürecinize başlamaktır. Gözünüzün önünde beliren bir liste olacak ve davanın türü, araştırdığınız bilgilerin nerede olduğuna dair kanıtlar ve soruşturma sürecini başlatmanıza yardımcı olacak araştır düğmesi gibi görebileceğiniz birçok şey var. Aynı zamanda bilgi toplamak için herhangi bir karakteri kontrol etmeniz gerekmeyecek; araştır düğmesine basmanız ve birkaç dakika beklemeniz gerekir.


Law Empire Tycoon Elmas Hilesi


Sekme kanıtında farklı soru işaretli dairesel kutular olacak ve bu sayıya karşılık gelen vakayı araştırmak için kaç kez gitmeniz gerekecek. Her seferinde biraz zaman alır; elemanlar birbiri ardına görünecektir. Davayla ilgili tüm bilgileri aldıktan sonra, bir sonraki işiniz bu davayı çözmek için mahkemeye gitmek olacaktır ve mümkün olduğunca doğru bir şekilde üstesinden gelmek için dikkatli olmanız gereken birçok zorluk olacaktır.


Law Empire Tycoon Hile Apk


Mahkemeye gittiğinizde sizi bekleyen başka bir avukat olacak ve bu kişi sizin rakibiniz olacak. Başka bir deyişle, ikisi davayı kazanmak için argümanlarını öne sürerek birbirleriyle yüzleşmeye çalışacaklar. Bu nedenle, çoğu durumda, kanıt bölümünde sağlam argümanlar seçmek için rakibinizin ne dediğini net bir şekilde gözlemlemeniz ve okumanız gerekecektir. Ardından, denemenin başından sonuna kadar, rakibinizle yüzleşmek için çeşitli fikirler arasından seçim yapabilirsiniz.


Law Empire Tycoon apk indir


Bu argümanların sizin isteğiniz olarak seçilmesine gerek yoktur çünkü seçiminizi rakibinizin söyleyeceklerine dayandırmanız gerekecektir. Tüm görüşler kanıt olarak görünür ve cevap vermeden önce, rakibin argümanını çürütmek için en yararlı bilgileri okumanız ve seçmeniz gerekir. Aynı zamanda, tartışmanın sonucu suçlu ve beraat çubuklarıyla gösterilecektir. Kaydırıcı beraat etme eğilimindeyse, bu, argümanlarınızın etkili hale geldiği anlamına gelir.


Law Empire Tycoon hile nasıl indirilir?


Kaydırıcının hangi öğeye işaret ettiğini göreceksiniz ve birçok tartışmadan sonra tamamen aklanırsa, kazanç tamamen sizindir. Böylece anında, davayı kazandığınız için ödülünüzü alacaksınız. Parayı aldıktan sonra, oyun içinde istediğiniz bazı şeyleri yapmak için kullanabilir veya itibarınızı artırmak için yapmaya devam edip diğer karmaşık vakaları çözebilirsiniz.


Law Empire Tycoon Son Sürüm apk


İşi daha sorunsuz ve daha kolay büyütmek için para harcamanız gereken birçok faktör olacaktır. Özellikle, dava yoluyla alabilecekleri maaşı artırmak için avukatınızın bazı yönlerini yükseltebilirsiniz. Ayrıca, ofisiniz bazen alan olarak oldukça sınırlıdır ve işinizi daha rahat hale getirmek için belirli alanları yükseltmek için paranızı kullanabilirsiniz.


Law Empire Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Granny 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar