TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2] 1 TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2] 2 TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2] 3 TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2] 4 TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2] 5 TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [v2.53.2] 6

TOP SEED Tennis Para Hileli MOD APK [2.53.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 3D tenis kortları, harika güçlendiriciler ve özel spor yönetimi oyunuyla tenis oyunu!


TOP SEED Tennis 2.53.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi

Not:
- Dükkana gidin ve Altın ile satın alın (altın satın aldığınızda eksi olur)
- Altın ile daha fazla Nakit satın alabilirsiniz

Tenis sporu şu anda dünya çapında çok seviliyor ve seyirciler genellikle oyuncular arasında tatmin edici, nefes kesici ve gergin maçlar alıyor. Pek çok simülasyon oyununda kullanılan sporun popülaritesi nedeniyle, sporcuların eğlenebileceği yeni şeylere bile dönüştürüyor. Böyle bir oyun, Tenisi tema olarak kullanan ve kusursuz bir oyun geliştiren bir Spor Yönetimi Simülasyon Oyunu olan TOP SEED Tennis'dir . Bu oyunda, oyuncu tenis yönetimi simülasyonunu deneyimleyecek ve oyuncu bir tenis oyuncusu için bir isim oluşturacak ve onu spor endüstrisinde yeni bir yıldız yapacak. Oyun ayrıca, oyuncuların karakterin yankılanan zaferler kazanmasını kontrol etmesine izin veren taktik unsurları da uyguluyor.


TOP SEED Tennis v2.53.2 MOD APK


TOP SEED Tennis, tenisin güçlü bir tutkusu olan 16 yaşındaki genç bir adam için bir kariyer yolu oluşturması ve ilgilenmesi için Tenis yönetimini yeniden tasarlayacak. Oyunun ana oyun modu Kariyer Modu'dur ve oyuncular, karakterlerini geliştirmek ve eğitmek için çeşitli işlevlere erişebilecekler. Oyuncular bu sayede akran oyuncularla karşı karşıya gelecek, kazanacak, dünya turnuvalarına katılacak, şöhret kazanacak ve çok sayıda büyük sponsorluk alacak. Oyunda, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi gereken birçok şey var, hatta Tennis ile en otantik yönetim hissini bile getiriyor. Oyuncu, 16 yaşındaki oyuncunun hem menajeri, hem koçu hem de arkadaşı olacak ve onu Tenis sporunda yeni bir yıldız yapacak.


TOP SEED Tennis 2.53.2 Para Hile Apk


TOP SEED Tennis'i öne çıkaran şey, oyuncuların istedikleri şekilde bir Tenis kariyeri oluşturmalarına olanak tanıyan işlevdir. Oyuncular, oyunla en iyi deneyim için karakterleri, oynanışı ve daha fazlasını özgürce özelleştirebilirler. Bu yönetim sistemi, oyuncuların karakterlerini eğitmeleri için çok eğlenecek, hatta daha güçlü rakiplerle yüzleşmek için teknik, fiziksel ve zihinsel olarak birçok yönden gelişecek. Gelecekte, oyuncuların çekici ödüllerle birçok etkinliğe katılmaları ve aynı zamanda isimlerinin dünya çapında yankılanmasını sağlamaları gerekecek. Oyuncular karakter eğitimlerinden yeterince emin değillerse, profesyonel personel işe alabilir ve oyuncuya Tenis hakkında zengin bilgi sağlayabilir. Oyuncunun inşa ettiği yıldızın ileride parlak bir geleceği var ve bu, oyuncunun yönetim yeteneklerine bağlı.


TOP SEED Tennis 2.53.2 Altın Hile Apk


Bir tenis yıldızı, hızlı bir şekilde kazanmak için her zaman yüzlerce ileri eğitimden geçmelidir. Oyuncu, eğitim sistemi sayesinde karakterin gücünü, dayanıklılığını ve doğruluğunu artırabilir ve hatta oyunu alt etmesine yardımcı olan daha büyüleyici beceriler öğrenebilir. Yetenek sistemi ayrıca iki kategoriye ayrılmıştır: saldırı ve savunma; oyuncular bu becerileri istedikleri yönde özelleştirebilir ve savaşta etkili bir şekilde uygulayabilir. Bir Tenis oyuncusu birçok beceriyi aynı anda öğrenebilir, ancak rakibin taktik yeteneği nedeniyle önemli ölçüde sınırlı olacaktır. Bu nedenle, oyuncular bu oyuna taktik unsurlar uygulamalı ve becerileri kullanmak için en makul zamanı ayarlamalıdır.


TOP SEED Tennis Hile Apk


Oyun, oyuncuların keyif alması için iki oyun modu, yani otomatik kontrol ve manuel kontrol sunacak. Otomatik mod, karakterin bir rakibi yenmek için en mantıklı beceriyi kullanmasını sağlar, ancak önceden programlanmış bir süreç geldiği için süre uzatılabilir. Manuel mod, oyuncunun karakterleri hareket ettirebileceği, becerileri kullanabileceği ve tekniklere en mantıklı şekilde karar verebileceği farklıdır. İşte o zaman oyuncunun taktik becerisi gösterilir ve becerileriyle tenis kortunu kolayca alt ederler. Oyun aynı zamanda oyuncuların bu oyun ve Tenis ile en özgün deneyimi yaşamaları için doğru Tenis kurallarına sahip gerçekçi fizik uyguluyor.


TOP SEED Tennis APK Son Sürüm indir


Herhangi bir spor dalında her zaman profesyoneller için bir oyun alanı olan, büyük ödüllerin beklediği ve büyük onurun olduğu bir turnuva konsepti olacaktır. Bununla birlikte, her turnuvanın kendine özgü özellikleri, yani boyutu, ödülleri ve rakipleri vardır. Bu, oyuncular istedikleri herhangi bir turnuvaya katılabildiğinden TOP SPEED Tenis için de geçerlidir. Oyuncular başarısız olsa veya herhangi bir turnuvayı kazansalar bile, oyun çabalarının karşılığını alacaktır.


TOP SEED Tennis APK 2021


TOP SPEED Tenis, oyuncuların 16 yaşında bir çocuk için kariyer yapacağı bir simülatör ve spor yönetimi karışımının mükemmel bir örneğidir. Dahası, oyuncu kişiselleştirebilir, kişiselleştirebilir ve kariyerine karar verebilir, böylece kendisini benzersiz bir şekilde popüler hale getirebilir. Bu oyun, oyunculara çok fazla otantik Tenis deneyimi ve bilgisi verdiği için en iyi yönetim oyunlarından biri olmayı hak ediyor.


TOP SEED Tennis'i İndirin (MOD, Ücretsiz Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun E30 Drift ve Modifiye Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar