Big Rig Racing Hileli MOD APK [v7.16.3.366]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Big Rig Racing Hileli MOD APK [v7.16.3.366] 1 Big Rig Racing Hileli MOD APK [v7.16.3.366] 2 Big Rig Racing Hileli MOD APK [v7.16.3.366] 3 Big Rig Racing Hileli MOD APK [v7.16.3.366] 4 Big Rig Racing Hileli MOD APK [v7.16.3.366] 5

Big Rig Racing Hileli MOD APK [7.16.3.366] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için farklı yarış modlarını keşfedin.


Big Rig Racing 7.16.3.366 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Ödül Hilesi
Big Rig Racing, süper harika kamyonlarla yarıştığınız bir drag yarışı mobil oyunudur. Kendinizi olabileceğiniz en iyi 18 tekerlekli sürücü olmak için eğitin! Bir canavar kamyonun direksiyonuna geçin, deneyimli sürücülere karşı yarışın ve cayır cayır yanan asfaltta ve kaygan yollarda rekabeti yok edin.


Big Rig Racing v7.16.3.366 MOD APK


Big Rig Racing oyununda kendinizi alanınızda bir galip olarak kurun! Çeşitli bölgelerde uzunlukları 200 ila 400 metre arasında değişen pistlerde sürüş becerilerinizi test edin. Kariyer (oyunun konusu), yarış serisi, turnuva (merdiven) ve yüksek bahisler (günlük yarış) dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında zorlu düşmanlara karşı yarışmalara katılın. 


Big Rig Racing Para Hilesi


Oyun size her biri farklı kişilik ve oyun stiline sahip birçok rakip takım sunacak. Tüm patronları fethedin ve kamyonunuzla arazideki ustalığınızı gösterin. Oyun, çeşitli farklı seviyelerde çok çeşitli farklı derecelerde araç özelleştirmesine izin verir. 


Big Rig Racing Android Oyun Club


Canavar aracınızı oluşturun ve bu süreçte kendi bireyselliğinizi ifade edin. Sınır yok! Diğer şeylerin yanı sıra boya işini, tekerlekleri, farları, aynaları, tamponları ve boruları değiştirin. En önemli parçaları alın ve mümkün olan en fazla gücü vermek için kamyonunuzu geliştirin. 


Big Rig Racing promosyon kodu


Güç, yol tutuş, vites değiştirme süresi ve ağırlık, bir aracı diğerinden ayıran dört niteliktir. Onları yükselterek ve nitro kullanarak en iyi hızınızı gösterebilirsiniz. Benzersiz araçlardan oluşan bir koleksiyon edinin. Tarzınız kamyonunuzda görülebilir! 


Big Rig Racing Kamyon Hilesi


İster zamansız klasikler ister yarış versiyonları olsun, koleksiyonunuzda ne tür öğelerin olacağına siz karar verirsiniz. Araç satın almak ve istatistiklerini geliştirmek için sonsuz bir bütçeniz var. Atölyeyi veya garajı kullanın.


Big Rig Racing Hile Apk


Mobil oyuncuların başka hiçbir şeye benzemeyen heyecan verici drag yarışı oyununun keyfini gerçekten çıkarma şansına sahip olacakları Big Rig Racing'de büyük çocuklara katılmaya hazır olun. Burada oyuncular, inanılmaz 18 tekerlekli arabalarıyla bağımlılık yaratan drag yarış oyununu oynarken eğlenebilir ve en sevdiğiniz canavar kamyonlarla hız sınırlarını aşmanın keyfini çıkarabilirler.


Big Rig Racing Apk indir


Bir dizi farklı hikaye ve oyun içi zorluklarla deneyimli bir büyük teçhizat yarışçısı olmayı öğreneceğiniz heyecan verici oyun içi maceraların tadını çıkarın. Kendinizi ülkenin dört bir yanından zorlu sürücülere karşı mücadele ederken bulun ve size verilen birçok mücadeleyi ve görevi tamamlayarak zirvede yer almak için savaşın, her biri zevk almanız için kendine özgü oyun içi deneyimler sunuyor.


Big Rig Racing Apk Son Sürüm


Oyunun tadını sonuna kadar çıkarmak için farklı yarış modlarını keşfedin. Sizi ülkeler arasında götürecek birden fazla yarış pistine erişin. Aracınızın görünümünü özgürce değiştirmenize ve ayrıntılı yükseltme seçeneklerinden tam olarak yararlanmanıza izin verilen gerçekçi ve derinlemesine özelleştirme öğelerinin keyfini çıkarın. Bir profesyonel gibi sürmeyi öğrenin ve birçok oyun içi mücadeleyi kazanmak için araçlarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Liste devam ediyor.


Big Rig Racing indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Toca Lab Plants APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar