Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [v0.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [v0.19] 1 Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [v0.19] 2 Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [v0.19] 3 Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [v0.19] 4 Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [v0.19] 5

Space Zombie Shooter Mermi Hileli MOD APK [0.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuna engin evrenden uzaydan gelen büyüleyici bir hikaye ile başlayın. Yeni çıkan bir virüsle karşı karşıya, ancak evren ve insanlık için çok yüksek düzeyde bir tehdit.


Space Zombie Shooter 0.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar
  2. Sınırsız mermi hilesi
Bir zamanlar birçok oyuncuyu sarsan ve Aramızda oyunda karakterler uzaya ilham veriyor Space Zombie Shooter ve şimdi onu farklı bir versiyonla tekrar göreceksiniz. Diğerleri arasında Sahtekarın kim olduğunu bulmak yerine, bu oyunla siz ve diğer bazı kişiler zombileri yok etmek için savaşçı rolünü oynayacaksınız. Giderek kalabalıklaşan çetin zombilerle aranızdaki heyecan verici ve hiç bitmeyen savaşlara katılın.


Space Zombie Shooter v0.19 MOD APK


Space Zombie Shooter'ın hikayesi, binlerce yıldız arasında sadece uzay geminizin yüzdüğü uzayda çok uzak bir yerde başlayacak. Profesyonel bir paralı asker olarak oynayacaksınız ve evrendeki her şeyi keşfetmek için astlarınızla birlikte yürüyeceksiniz. Her şeyin çok barışçıl olacağını düşündünüz, ancak şimdi tehlikeli bir göreve başlamanızla ilgili acil bir mesaj alıyorsunuz. Daha önce hiç yapmadığınız ve oldukça zorlayıcı olacak yeni bir görev.


Space Zombie Shooter Para Hilesi


Garip bir virüs bir şekilde sızdı ve Hyperion uzay istasyonundaki tüm astronotları zombiye çevirdi. Sadece bu da değil, aynı zamanda her yeri işgal etmek ve hayatta kalanlara saldırmak için plan yapıyorlar. Karakterimiz oldukça tereddütlü görünüyor, ancak görevi tamamlamanın ödülünün bir milyon kredi olduğunu duyunca, uzay aracının Hyperion uzay istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşması için süper hızlı hızı hemen etkinleştiriyor. Buradan yeni bir yolculuk başlayacak ve zombilerle savaşmasına yardım edecek kişi siz olacaksınız.


Space Zombie Shooter Mermi Hilesi


Kendi karakterinizi seçebileceksiniz, ancak oyuna yeni başladıysanız, oyunun sunduğu yalnızca bir mevcut karakteri seçebilirsiniz. Heyecan verici olan şey, 1 oyunculu ve 2 oyunculu modlar arasında seçim yapabileceksiniz, o zaman arkadaşlarınızla kavga etmeden neyi bekliyorsunuz? Her karakter ve silah, bazı silahlar ve hatta bıçaklar gibi istediğiniz gibi seçilecektir. İçeride, uzay istasyonu geniştir ve birçok farklı alana bölünmüştür, böylece karakterinizi kontrol ederek zombi aramak için dolaşabilirsiniz.


Space Zombie Shooter Hasar Hilesi


Yine de dikkatli olmanız en iyisi olacaktır çünkü etraftaki her şey oldukça karanlık ve kaotiktir, bu nedenle zombiler her an size saldırmak için görünebilir. Bu hala bir şey değil çünkü bazen büyük bir dönüş yapıp size yaklaşacaklar, bu yüzden etkili bir şekilde yok etmek için her zaman mesafenizi koruduğunuzdan emin olun. Onlarla savaşan tek kişi siz olmayacağınız için de oldukça şanslısınız, ancak diğer birkaç takım arkadaşınız sizi her zaman ve her yerde desteklemek için her zaman takip etmeye hazır.


Space Zombie Shooter Altın Hilesi


Herhangi bir aksiyon oyununda silahlar da gerekli ve vazgeçilmezdir çünkü düşmanları daha hızlı yok etmenize yardımcı olurlar. Bununla birlikte, müthiş güce sahip bir silaha sahip olmak ve çok zayıf olmayan bir türe kıyasla, herkes kesinlikle daha güçlü olanı seçecektir. Ancak ona sahip olmak için, onları zombilere ateş ederken olduğu gibi daha sağlam hale getirmek için yükseltmeniz gerekir ve bu daha ciddi hasara neden olur.


Space Zombie Shooter Apk Hile


Her aşamayı iyi bir şekilde tamamladıktan sonra alacağınız ödül altın paralar ve bunları silahlarınızı yükseltmek için kullanacaksınız. Başlangıçta kullandığınız silah en düşük seviye olan 1'de olacak ve yükseltme yaptıktan sonra daha yüksek seviyelere çıkacaktır. Seviye ne kadar yüksek olursa, silah o kadar etkili olur ve kazanma yeteneğiniz de gelişir.


Space Zombie Shooter Apk indir


Oyuna engin evrenden uzaydan gelen büyüleyici bir hikaye ile başlayın. Yeni çıkan bir virüsle karşı karşıya, ancak evren ve insanlık için çok yüksek düzeyde bir tehdit. Onları hızla yok etmek ve yayılmasını önlemek için zombilerle savaşır. Hayatta kalma savaşınızda seçebileceğiniz çeşitli farklı silahlar. Güzel, renkli grafikler ve oyuncuların katılması için eğlenceli ilham.


Space Zombie Shooter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Thief Puzzle APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar