BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18] 1 BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18] 2 BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18] 3 BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18] 4 BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18] 5 BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [v1.18] 6

BattleStrike Gun Shooting Mega Hileli MOD APK [1.18] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı nihai savaş grevi oyun olan bu savaş oyununu deneyin.


BattleStrike Gun Shooting 1.18 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız para hilesi
  5. Sınırsız altın hilesi
  6. Sınırsız elmas hilesi
  7. Tüm seviyelerin ve haritaların kilidi açıldı
  8. Tüm VIP silahlarının kilidi açıldı
  9. Reklamlar kaldırıldı
BattleStrike Gun Shooting, güzel çekim sahneleriyle heyecan verici savaşlar sunuyor. Şehri güvenli bir şekilde koruma görevinde olan cesur bir askere dönüşeceksiniz. Şehir birdenbire tehlikede olan birçok grup arasında bir savaş alanına dönüşüyor; Bir asker olarak, tehlikeyi ortadan kaldırmaktan ve şehri yenmekten korumaktan siz sorumlusunuz.


BattleStrike Gun Shooting v1.18 MOD APK


Birinci şahıs nişancı oyunları, uzun süredir oyun dünyasında en yüksek puana sahip ve her oyuncuya aşina hale geldi. Bu tür başlıklar genellikle video oyunları dünyasına gelme sürecindeki ilk deneyimlerdir. 


BattleStrike Gun Shooting Para Hilesi


BattleStrike Gun Shooting size en iyi birinci şahıs FPS nişancı oyununu getiriyor ve deneyimlemenizi bekleyen olağanüstü özelliklerle geliyor. Ana bağlam, düşmanın seçkin ve büyük bir ordu olduğu kentsel alandır. Şimdi özel kuvvetlere katılacak ve işgalcileri yenmek için onlarla savaşacak, düşmanlarının elinde harap olan şehre doğal barış getireceksin.


BattleStrike Gun Shooting Silah Hilesi


Oyunda işgalcilere karşı onları şehirden kovmak için özel kuvvetler askerisiniz. Takım arkadaşlarınızla savaşacaksınız, ancak çoğunuz bir kahramana dönüşecek ve yolunuza çıkmak için birçok farklı silah ve taktikle donanmış birçok düşmana karşı tek başınıza savaşacaksınız. 


BattleStrike Gun Shooting Hile Apk


Ana ayar, harap ve son derece ıssız bir şehirde geçiyor ve son derece modern bir kentsel ortamda savaş hissi veriyor. Tüm bunlar, oyundaki amacı yerine getirmek için tüm zorlukların üstesinden gelme sürecinde size bir ilham kaynağı ve keyif sağlamak için bir araya geldi.


BattleStrike Gun Shooting Apk indir


Oyundaki silahlar inanılmaz derecede çeşitlidir ve oyuncunun yaşadığı koşullara bağlı olarak birçok farklı özelliğe sahiptir. Ancak bu oyunla ilgili en sıra dışı şey, modern askeri teçhizatın oyuncular için son derece etkili ve özelleştirilebilir taktikler oluşturmasıdır. 


BattleStrike Gun Shooting VIP Hilesi


Dronları tespit etmek için kullanmak veya düşmanlara saldırmak için kullanılan modern cihazlar sadece filmlerde görünüyordu, ancak şimdi bunları oyununuzda deneyimlediniz. Düşmanı yok etmek için saldırınızı mümkün olduğunca çeşitli ve etkili kılmak için farklı silahlar ve benzersiz ekipman kullanın. Kazanan becerileri kullanır ve özel etkinlik hesaplaması farklıdır ve her durum için uygundur.


BattleStrike Gun Shooting indir (MOD, Mega Hileli)


Bir önceki android oyun Sword Fighting Gladiator Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar