Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK 1 Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK 2 Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK 3 Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK 4 Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK 5 Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK 6

Keskin nişancı suikastçısı silahı harekete geçirdiğinde, hiçbir ordu onu durduramaz! En iyi silahı seçin ve en eğlenceli oyunu ücretsiz, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak ateş etmeye başlayın.

Sniper 3D Assassin AÇIKLAMASI


Sniper 3D Assassin yeni sürümü indirmek isterseniz burayı tıklayın.


Mobil cihazlarda en içgüdüsel keskin nişancı deneyimi için Sniper 3D Assassin apk'yı indirin.

Sniper 3D Assassin MOD APK, oyunun mantığı gayet basit oyun size görevler veriyor ve siz bu görevleri tamamlıyorsunuz. Oyun uzun konulu bir yapıya sahip ve oyun içerisinde verilen görevlerden kazandıklarınızla kendinizi geliştiriyorsunuz. Oyunun amacı oyun içerisinde kontrol ettiğiniz keskin nişancı karakter ile birlikte oyunun size görev olarak verdiği ve seçtiği düşmanları öldürmeye çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda sizlere verdiğim Sniper 3D Assassin Para Hilesi sayesinde daha rahat edecek ve çok daha fazla zevk alacaksınız.

Bu eğlenceli ve harika oyunda, ordunun en iyi keskin nişancısısın, ateş ediyorsun ve günlük savaşta suikastçıları durdurmak için öldürüyorsun. Keskin nişancı suikastçısı silahı harekete geçirdiğinde, hiçbir ordu onu durduramaz! En iyi silahı seçin ve en eğlenceli oyunu ücretsiz, çevrimiçi ve çevrimdışı olarak ateş etmeye başlayın.

Sniper 3D Assassin v4.10.4 MOD APK

Keskin nişancı savaşı, savaşın en büyüleyici yönlerinden biridir. Sinsi olma ve yok edilecek bir hedefi saptama fikri çok kişisel ve ilgi çekici bir fikirdir. Keskin nişancılar genellikle hedeflerini öğrendiklerini ve tetiği çektikleri noktaya kadar yargıç, jüri ve savcılık gibi hissettiklerini belirtirler.

Artık aynı şeyi Sniper 3D Assassin: Fun Gun Shooting Games Free apk ile mobil cihazlarda deneyimleyebilirsiniz. Oyun sizi terörist saldırılar, rehin alma ve kaçakçılık gibi durumlarda küresel suça karşı savaşın ön saflarına koyuyor.


Ultra gerçekçi grafikler


Oyunla ilgili en çarpıcı şeylerden biri ultra gerçekçi 3 boyutlu grafiklere sahip olması. Bu, oyunu oynamayı daha keyifli hale getirir ve genel olarak daha yoğun hale getirir.

Kentsel alanlara, sahil beldelerine ve gökdelenlere ve ayrıca aklınıza gelebilecek diğer her şeye yayılan yüzlerce görev var. Oyun, gökyüzünden helikopterleri ateşlediğinizi, zombi ordularını yok ettiğinizi, dünya suçlularını vurduğunuzu ve çok daha fazlasını görüyor.

Sıkıcı, tekrarlayan FPS oyunlarından kurtulun ve daha eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir şey seçin. Oyun, can sıkıntınızı sizi dünyanın dört bir yanına götürecek ve her türlü suçluya karşı koyacak şekilde çözmenin destansı bir çözümdür.


Sniper 3D Assassin Mod APK - Sınırsız para, Reklam yok


Oyunu daha ilginç hale getirmek ve silahlarınız için en iyi yükseltmeleri hemen satın almak istiyorsanız, oyunu hızlandırmak ve işleri çok daha ilginç hale getirmek için Sınırsız para, reklamsız modunu indirin.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar