Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426] 1 Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426] 2 Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426] 3 Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426] 4 Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426] 5 Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [v1.426] 6

Radio Commander Hilesiz Full MOD APK [1.426] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Savaş alanında askerlere komut vermek için telsizi kullanın.


Radio Commander 1.426 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 39,99 TL olan bu oyun bedava
  2. Tüm kampanyaların kilidini açın, ücretsiz indirmelerin kilidini açın ve ücretli oyunları ücretsiz oynayın.
Askerlere hızlı bir şekilde komut vermek ve emir vermek için telsiz kullanmak ve zamandan ve enerjiden tasarruf etmek istiyorsanız, Radio Commander oyununa gelin. Bu, şiddetli bir savaş alanında ülkelerin fraksiyonları arasında bir dövüş oyunudur; oyuncular, olağanüstü heyecan verici ve tehlikeli dövüşü deneyimleme ve hayranlık duyma fırsatına sahip olacaklar. Bu oyunu şimdi indirmeyi deneyin ve burada yeni ve heyecan verici şeyler keşfetmek için katılın.


Radio Commander v1.426 MOD APK


Radio Commander'a gelince, oyuncu bir komutan rolünü oynayacak ve savaş alanında savaşçılarını kontrol edecek. Her gün, kesinti olmaksızın sürekli savaşta ordunuza katılacaksınız. Ayrıca verilen görevleri de zamanında tamamlamalı ve atlamamalısınız. Bu şiddetli savaş alanındaki zorluklar ve zorluklar karşısında, askerleri daha hızlı ve daha etkili bir şekilde kontrol etmek için, durumu duyurmak ve onları düşmanla daha kolay savaşmaya yönlendirmek için telsiz kullanmanın bir yolunu buldunuz.


Radio Commander Para Hilesi


Radio Commander'da savaşa hazırlanmak için oyuncuya çeşitli helikopterler, saha topları, uçan gemiler ve birçok benzersiz ve son derece ölümcül silah dahil olmak üzere önemli bir silah cephaneliği sağlandı. Ayrıca 15'ten fazla güçlü birlik ile her birliğin çevik ve akıllı bir komutanı olacak. Birbirlerine haber ve acil durum anonsları vermek için telsiz aracılığıyla haberleşirler. 


Radio Commander Full Apk


Esnek ve çevik bir lider olun, ordunuzu nasıl kontrol edeceğinizi ve yöneteceğinizi iyi bilin. Diğer orduları nasıl kontrol edeceğiniz ve komuta edeceğiniz hakkında konuşmaktan keyif alacaksınız. Oyunun sağladığı çeşitli seslere sahip 200 diyalog ile çok şey öğrendiniz ve o diyaloğun içeriğini anladınız. Oradan, askerlerinizle daha iyi koordine olmak için çok fazla deneyim ve bilgi kazanacaksınız. Ayrıca, dahili toplantılara telsiz aracılığıyla da katılabileceksiniz. Gerçekten de, bu radyo sayesinde savaş oldukça sorunsuz gerçekleşti ve yine de birbirinize gizli bilgi vermek için buluşmanıza gerek kalmayacak.


Radio Commander Apk Hile


Üretici, oyunculara son derece gerçekçi ve gerçekçi bir grafik ekranı sunacak; oyuncular kendilerini heyecan verici ve eğlenceli savaşa kaptıracaklar. Sadece bu da değil, bu savaşa dahil olan karakterler de şekil ve stil açısından ayrıntılı olarak çizilip anlatılıyor. Hepsi, ulusal topraklarını korumak için her zaman cesurca savaşmaya gönüllü olan mavi gömlekli askerlerdir. Ayrıca, hızlı kesme sesinin sesi de çok hareketli ve hareketli, heyecan yaratıyor ve oyuncuları daha odaklı hale getiriyor.


Radio Commander Apk indir


Bu oyuna katıldıktan sonra oyuncular çok daha fazla eğlenecek ve kendilerini daha rahat hissedecekler. Hayattaki ve işteki tüm yorgunluk ve baskı ortadan kalkıyor ve çok daha kaygısız ve iyimser oluyor. Çok çalışıyorsanız ve nasıl daha fazla motive olacağınızı bilmiyorsanız, rahatlamak ve zihninizi eğlendirmek için bu oyuna katılmayı deneyin!


Radio Commander indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Stick Tennis APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar