MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [v2.1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [v2.1.9] 1 MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [v2.1.9] 2 MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [v2.1.9] 3 MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [v2.1.9] 4 MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [v2.1.9] 5

MotorBike Sürükle Yarış Oyunu Nitro Hilesi MOD APK [2.1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların gözlerini alamayacağı bir hız deneyimi sağlamak için trafik ve sürükleme modlarını birleştiren bir oyundur.


MotorBike 2.1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Nitro Hilesi
MotorBike Sürükle Yarış Oyunu, oyuncuların gözlerini alamayacağı bir hız deneyimi sağlamak için trafik ve sürükleme modlarını birleştiren bir oyundur. Trafik modunda, oyuncuların belirli bir süre içerisinde gereksinimleri tamamlaması ve çevredeki araçlardan kaçınmaya çalışması gerekiyor. Aynı zamanda sadece hıza odaklanan bir savaşta diğer rakiplerle de rekabet edebilirsiniz.


MotorBike v2.1.9 MOD APK


Hız tutkunuysanız, etkileyici büyük hacimli motosiklet sürüş deneyimleri sunan bir oyun olan MotorBike'ı göz ardı etmemelisiniz. Spesifik olarak, oyuncular farklı oyun modlarına katılacaklar ve her biri, seviyeyi tamamlamak için yerine getirmeleri gereken oyuncu için belirli bir gereksinim gerektiriyor. Görüş açısı da katıldığınız moda göre değişir, böylece en gerçekçi duyguya sahip olursunuz.


MotorBike Para Hilesi


Bu oyunda bulacağınız ilk bakış açısı, bir moto binicisi olarak oynadığınızda ve bir kazadan kaçınmak için araçları geçmeye çalıştığınızda birinci şahıs bakış açısıdır. Aynı zamanda arabaya dik açıdan bakıldığında arabanın ilerleyişini ve yarışını da görebiliyorsunuz ve iki rakip bir araba üstün hıza sahip olana kadar birbirine paralel hareket edecek. Doğru kontrole sahip olmak için oyunun seçeneklerinden kontrol yöntemini de değiştirebilirsiniz.


MotorBike Nitro Hilesi


MotorBike'da ilk karşılaştığınız mod, sizi tamamen gerçekçi ve zorlu yollara çıkaran trafik modudur. Spesifik olarak, önceden belirlenmiş bir süre içinde yüksek hıza ulaşmaya ve belirli bir isteği tamamlamaya çalışacaksınız. Ek olarak, görünen araçları da görebilirsiniz ve seviyenin geriye bakmaması için onlardan kaçınmanız gerekecek. Oyuncunun reflekslerini gerektiren bir moddur.


MotorBike Hile Apk


Oyuncular, yarış oyunlarında yaygın olarak bulunan mod olan sürükleme modu deneyimiyle tanışmaya devam edecekler. Yukarıda bahsedildiği gibi, iki sürücü birbirine paralel duracak ve doğru başlangıç ​​hızını elde etmek için gaza dokunmanız gerekecek. Başladıktan sonra artı sembollü bir shift butonu göreceksiniz ve hız çubuğu yeşil alana geldiğinde shift'e basmanız gerekecek. Bu, aracın hızının artmasına yardımcı olacak ve yeşil alan daraltılacaktır.


MotorBike Apk indir


Bir yarış oyunu söz konusu olduğunda, kesinlikle hiçbir oyuncu nitro kullanımını görmezden gelemez. Nitro her iki modda da uygulanır ve birçok kişinin güvendiği ve kullandığı mekanizma haline gelir. Sadece kısa bir süre kullanılsa da, arabanın hızı gelişebilir ve önünüzdeki rakipleri yenmenize yardımcı olan şey haline gelebilir. Bu yüzden nitro kullanmanız ve bunları iyi bir hız artışı ile birleştirmeniz gerekecek.


MotorBike Apk Son Sürüm


MotorBike'ı deneyimlediğinizde, kilidini açabileceğiniz farklı motosiklet tasarımlarından kesinlikle etkileneceksiniz. Aynı kontrolleri paylaşırken, farklı bakış açılarıyla sürükleyici deneyimler yaşayabilecekleri için oyunculara çeşitli sürüşler sunarlar. Yeni arabaların kilidini açmak, performansları nedeniyle diğer birçok düşmanın üstesinden gelmelerine de yardımcı olabilir ve gelecekte geliştirilebilir.


MotorBike indir (MOD, Nitro Hilesi)


Bir önceki android oyun Smashgrounds.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar