Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35]

Puan: 4.43 (Oylar: 7)
Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35] 1 Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35] 2 Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35] 3 Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35] 4 Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35] 5 Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.6.35] 6

Epic Battle Simulator 2 Elmas Hileli MOD APK [1.6.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Stratejilerinizi oluşturun, birliklerinizi seçin ve onları akıllıca savaş alanına yerleştirin!


Epic Battle Simulator 2 1.6.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi
Oyunlar içerik, görsel, müzik yönünden sürekli geliştirilir ve iyileştirilir… Her oyuncunun hafızasında iz bırakan türlerden biri de strateji oyunlarıdır. Oyunda bir şeyler yapmak için deneyiminizi, bilginizi ve hesaplamanızı kullanmalısınız. Bu kategoride, Red Alert 2, Age of Empire gibi tanıdık oyunlardan bahsedebiliriz… Yavaş yavaş, mobil platformlarda aynı türden oyunlar oyuncuların her zaman ve her yerde deneyimlemelerine yardımcı olacak şekilde ortaya çıkıyor. Bugünkü gönderiye gelince, Epic Battle Simulator 2 adlı bu türde bir oyun keşfedeceğiz .


Epic Battle Simulator 2 v1.6.35 MOD APK


Oyun, Android ve IOS olmak üzere iki ana platformda desteklenmektedir. Epic Battle Simulator 2, iki uygulama mağazasındaki oyunculardan olumlu geribildirim aldı. Çoğu mobil oyun gibi, oyuncular ücretsiz olarak indirebilirler çünkü konfigürasyon açısından çok fazla şey gerektirmez. Özellikle, Android sürüm 4.1 veya üstü ve IOS 9.0 ve üstü gerekir. Oyunu ücretsiz oynamanın yanı sıra, oyuncular oyundaki bazı şeyleri satın almak için para harcayabilirler. 


Epic Battle Simulator 2 Elmas Hile Apk


Epic Battle Simulator 2 dünyasına girdiğinizde oyunda ağaçlardan, ovalardan karakterlere kadar sade bir dünya göreceksiniz. Bu, geliştirme ekibinin oyunun boyutunu küçültmesine ve oyunun daha fazla nesil cep telefonuna ulaşmasına yardımcı olmasına olanak tanır. Tasarım basit olsa da grafikler hala iyi ve oyuncunun orduyu kolayca gözlemlemesine yardımcı oluyor. Oyunda her şeyi diğer strateji oyunlarında olduğu gibi 3. bir perspektiften gözlemleyeceğiz.


Epic Battle Simulator 2 Para Hile Apk


Bir strateji, beceri, deneyim ve doğru hesaplama oyunu her zaman oyunun zaferinin önemli bir garantisidir. Oyunda, güç türlerine maruz kalacaksınız. Göreviniz, güçlerinizi kullanmak ve düşmanın güçlerini fethetmektir. Bu savaşı kazanmanın tek yolu, yer sadece mezar taşları olana kadar tüm düşman kuvvetlerini yenmektir. Epic Battle Simulator 2 bir strateji oyunu olduğu için bazı tanıdık unsurlarla karşılaşacaksınız. Ordu, silahlı adamlardan silahlı ve binekleri olan silahlı savaşçılara kadar çeşitlilik gösterir. Özellikle, her ordunun kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir faktör haline gelir. Ordu miktarı kadar konumlandırma da mücadelenin başarısını etkiledi.


Epic Battle Simulator 2 APK -- PARA hilesi


Oyun sistemi akıllı düzenlemenin yanı sıra asker yükseltme özelliği de sunuyor. Yükseltmeler 3 seviyeye kadar yapılır. Her seviye, birliklerin istatistiklerinin yükselmesine ve savaşlarda daha kolay hayatta kalmasına yardımcı olacaktır. Bu bir strateji oyunu olduğu için herkesin farklı taktikler geliştirmesi ve kullanması için farklı bir yolu olacaktır. Her savaş boyunca oyuncular, sıralama sistemi aracılığıyla diğer oyunculardan taktikler öğrenebilecekler. Mevcut ordulara ek olarak, oyuncular gerçek parayı ateş ejderhaları vb. Gibi sevdikleri orduları satın almak için kullanabilirler.


Epic Battle Simulator 2 Hile Apk


Epic Battle Simulator 2, herhangi bir oyuncunun kolayca yaklaşıp deneyimleyebileceği gerçek bir strateji oyunudur. Her oyuncu güçlü bir orduya sahip olacak ve diğer oyuncularla savaşabilecek!


Epic Battle Simulator 2'yi İndirin (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Hearthstone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Epic battle simulator 2"

Muhammed

2 yıl önce

Çooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkk güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar