Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 1 Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 2 Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 3 Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 4 Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 5 Thumb Drift Para Hileli MOD APK [v1.6.7] 6

Thumb Drift Para Hileli MOD APK [1.6.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda oyuncu, driftleri kullanarak dolambaçlı yollarda sürecek.


Thumb Drift 1.6.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Gerçek para ile ücretsiz satın alımlar
Thumb Drift Furious Racing — Zorlu yarış dönüşlerini fethedin, dik pistlerde sürün, dönüşleri ustaca dolaşın. Kuvvetler olduğunu sürün, ancak bir şeye çarparsanız, arabanız basitçe bir hurda metal yığınına dönüşecektir. Yaklaşık 70 farklı araba ve çok sayıda yarış sizleri bekliyor. Farklı yerlerde sürün ve tüm yarışçılarla rekabet edin.


Thumb Drift v1.6.7 MOD APK


Olağandışı grafikler, basit kontroller, komik bir olay örgüsü ve birçok olumlu duygu bu oyunu size kazandıracak. Paraları toplayın ve yeni, eğlenceli arabaların kilidini açın. Direksiyona geç ve gelmiş geçmiş en çılgın hayatta kalma yarışına hazırlan. Araba sürün ve engelleri ustaca aşın ve dönüşlere "uymaya" çalışın. Sürekli bir yandan diğer yana sallanıyor, her dönüşe uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Sonuçta, hatalar affedilmez ve herhangi bir bina veya salıncak kaldırımı, arabanızı parçalara ayırır.


Thumb Drift Para Hilesi


Nihai sonsuz serseride yana doğru ilerleyin ve kauçuk yakın! Thumb Drift'in sonsuz drift bağımlılığı ile başparmağınızın sınırlarını zorlayın! One More Line & OTTTD'nin arkasındaki ekipten, Ridge Racer'ın tüm araba yarışı aksiyonuna ve Temple Run'ın mekaniğine sahip sonsuz, puan kovalama oyunlarında benzersiz bir dönüş geliyor. Thumb Drift, 2015 yılında lansmanında 7 milyon indirmeye ulaşan One More Line'ı geride bırakarak stüdyonun en büyük oyunu olmaya hazırlanıyor. Oyunda, sonsuz bir zirvede piste çıkmak için tamamen lisanssız 50 araba (bu arada bir şaka) bulunuyor.


Thumb Drift Araba Hilesi


Mobil oyunların gücünü uzun zamandır biliyoruz ve özel oyun ekibimizle, sadece mobil oyunlara ayak uydurmayı değil, Avustralya'nın en büyük ve en başarılı oyun stüdyolarından biri haline geldik.” SMG'nin mobil oyunlardaki son başarıları, küresel oyuncak şirketi Hasbro'nun dikkatini çekti; Soap, klasik başlığı RISK'in mobil/tablet versiyonunu 2015'te tamamladı ve ekip şu anda oyun alanında diğer küresel oyuncak markaları üzerinde çalışıyor.


Thumb Drift Hile Apk


Yarış arabanızın kontrolünü elinize alın ve zorlu rotalarda harcayın. Yüksek hızda kovalayın ve zamanı döndürmeye ve dönüşe uymaya çalışın, arabayı bir sürüklenme içinde yükseltin. Yeni parkurları ve diğer hızlı arabaları keşfetmenize yardımcı olmak için rotada sürün ve para toplayın. Ekrana tek bir dokunuşla makineyi sürün ve direksiyon hassasiyeti ayarını değiştirin. Sırayla girdiğiniz anda makineniz paramparça olacak ve oyun yeniden başlayacak.


Thumb Drift apk indir


Kalabalık trafikle drift konusunda mükemmel yarışlar. Bu oyunda kullanıcı, driftleri kullanarak dolambaçlı yollarda sürecek. Süreç gezilerinde oyuncu arabayı sadece bir parmakla kontrol edecek. Her tur için, oyuncu belirli bir miktarda puan kazanabilecek ve bu da yeni bir araba satın almasına izin verecek. Ulaşım olarak sadece spor değil, okul otobüsü ve hatta tanklar da var.


Thumb Drift indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Stickman Dragon Fight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar