Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500]

Puan: 3.33 (Oylar: 3)
Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500] 1 Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500] 2 Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500] 3 Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500] 4 Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500] 5 Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [v1.0.21500] 6

Romantizm Kulübü - Romance Club Mega Hileli MOD APK [1.0.21500] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir oyuncu neyi seçeceğine karar vermeden önce, oyuncunun bunu dikkatlice düşünmesi gerekir çünkü kararlarınız pek çok şeyi etkiler.


Romantizm Kulübü 1.0.21500 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Mod menüsü: Oyuna başladıktan sonra, ücretsiz seçimleri etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (bazı seçimlerden sonra garip semboller görünecektir)

  1. Oyundan çıkışın sol alt düğmesine tıkladıktan sonra ana menüden ücretsiz kristaller veya çay alabilirsiniz (haftada bir kez çalışır, ilk makbuzdan önce bir süre beklemeniz gerekir);
  2. Elmas Hilesi. Ayarlar düğmesine (sağ üst köşede bulunur) tıklayarak ana menüden ücretsiz elmaslar alabilirsiniz.
  3. Reklamların devre dışı bırakılması (görüntülendikten sonra bir ödül verilmesi gerekiyorsa, hemen verilecektir);
  4. Zaman sınırlı diyaloglarda sonsuz zaman.

Not: Modu kendi sorumluluğunuzda ve ban riski altında kullanırsınız!

Aşk, insan yaşamında esastır çünkü insanların gelişmeye devam etmesinin kaynağıdır. Ancak sevdiğiniz birini bulma yolculuğu son derece zor bir yolculuktur ve herkes bunu yapacak kadar şanslı değildir. Talihsiz biriyseniz, aşkın ne olduğunu deneyimlemek için Romantizm Kulübü oyununa gelin. Bu oyun, oyuncuların keşfetmesi için birçok hikayesi ve basit oynanışı olan heyecan verici bir oyundur.


Romantizm Kulübü v1.0.21500 MOD APK


Oyuncuların oyunu deneyimlerken bildikleri ilk şey, oyunun, oyuncuların keşfetmesi için farklı türlerle birçok hikayeyi birleştirmesidir. Piyasadaki diğer birçok oyunda, oyuncu oyunu düz bir hikayede oynayacak ve oyuncu oyun boyunca bunu takip edecek. Ama bu oyun öyle değil; oyuncuların hissetmesi için hem hikayesinde hem de türlerinde çeşitlilik getiriyor. Bu, oyunu daha ilginç kılıyor ve bu çeşitlilik nedeniyle birçok oyuncudan yüksek puanlar aldı. Oyuncular, önceki bir sırayla gitmek yerine oyunun hikayesini seçebilecekler.


Romantizm Kulübü Apk Elmas Hilesi


Oyunun tipik hikayelerinden bazıları şunlardır: DRACULA: A LOVE STORY, koyu renkli ama aşkla iç içe geçmiş bir hikaye. Oyuncular bir kadın karakterin rolünü oynayacak ve Osmanlı klanının gizemli hikayelerinin kasırgasına kapılma şansı elde edecekler. Bu klan ölümsüz bir ailedir ve yüzyıllardır hayatta kalan kan emici iblislerdir, yani bir Osmanlı mensubuna yaklaşma tehlikesiyle karşı karşıya mısınız? 


Romantizm Kulübü Apk Hile


Oyuncular, oyunculara sundukları nedeniyle ilgi çekici ve ilgi çekici bir hikaye yaşayacaklar. Oyuncuların uzay araştırmasını sevdiğini varsayalım; UZAYDAN AŞK hikayesi tam size göre. Bu oyun, oyuncuları uzaydan gelen ve yanlışlıkla sizi yakalayan bir adam hakkında bir aşk hikayesine götürecek. 


Romance Club Hile Son Sürüm


Oyuncu, kasabada yaşayan bir kız rolünü oynayacak ve onunla tanıştığınızda yardım etmeye geldiniz. Oyuncu onu ilgilenmesi için eve getirdi, peki bu çılgınlık ne olmaya devam edecek? Oyuncular bunu oyun oynayarak öğrenebilirler. Bu örneklere ek olarak, oyunda keşfetmeniz için birçok ilginç hikaye daha var.


Romance Club Elmas ve Çay Hilesi Android Oyun Club


Oyun başlamadan önce oyuncuların kendilerini ve bu oyunu temsil edecek bir karaktere sahip olmaları gerekir. Benzer oyunları deneyimlediyseniz, oyuncunun karar verilen karakteri oyun başlamadan oluşturamayacağını mutlaka bileceksiniz. Ama bu oyun farklı; Oyuncular kendi deneyimlerini yaratmak için avatarlarını tasarlayabilirler. 


Romance Club Mod menü Apk Oyun İndir Club


Oyunun oyunculara kazandırdığı en ilginç özellik de bu; Bu özellik ile her oyun farklı bir deneyim olacak. Oyuncunun oyuna gelişi boyunca birçok etkinlik olacak ve her etkinliğin göze çarpması için bir kostüme ihtiyacı var. Bir kızın görünüşü, giydiği kıyafetlere çok bağlıdır. Böylece parti başlamadan önce oyuncular kostümlerini partide başkalarını etkilemek için tasarlayabilirler. Oyuncular, birçok kıyafeti olan geniş bir gardıroba sahip olacaklar, böylece istediğinizi seçebilirsiniz.


Romance Club mod menu Apk 2023


Bu oyunda, oyuncunun oyuna devam etmesi için oyunun detayları üzerinden seçim yapması gerekiyor. Birincisi karakterin görünüm seçenekleri, ardından kostüm seçenekleri ve hikaye; o hikayede kaderini etkileyen seçimler olacak. Oyuncu, başkalarıyla iletişim kurarken veya başkalarının sorularını cevaplarken sürekli olarak seçim yapmak zorundadır. 


Romance Club çay hileleri


Oyuncuların karakterin kafasındaki soruyu cevaplayacağı zamanlar olacak ki bu çok önemli. Peki seçimleriniz ne olacak? Oyuncular bunu oyunda kendileri öğrenecek ve oyunun hikayelerini keşfedecekler.


Romantizm Kulübü Apk indir


Bir oyuncu neyi seçeceğine karar vermeden önce, oyuncunun bunu dikkatlice düşünmesi gerekir çünkü kararlarınız pek çok şeyi etkiler. Oyuncu, oyunun hikayesini olumlu ya da olumsuz olarak geliştirebilir; hepsi seçiminize bağlı. Oyuncular daha önce olanları gözlemler ve seçim yapmadan önce rakibin söylediklerini okur, bu size çok yardımcı olacaktır.


Romantizm Kulübü indir (MOD, Menü)


Bir önceki android oyun Moon Pioneer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar