Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [v1059]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [v1059] 1 Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [v1059] 2 Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [v1059] 3 Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [v1059] 4 Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [v1059] 5

Horse Riding Tales Mega Hileli MOD APK [1059] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayvanınızın moralini yüksek tutması için saman, at nalı ve diğer malzemeleri yaparak ahırınızda at bakımı görevlerini yapın.


Horse Riding Tales 1059 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Seviye 7
  2. Seviye 100 yerine Vahşi Mod Etkin Seviye 1
  3. Sihirli Ahır Kilidi Açıldı
  4. Sihirli Ahır Seviye 30

Horse Riding Tales oyununda, istikrarlı bir iş olarak en alttan başlayın ve at terbiyesi ve binicilik yarışı süperstarı olmak için yükselin! Avatarınızı kişiselleştirebileceğiniz, muhteşem vahşi atları evcilleştirip yarıştırabileceğiniz, onları ahırınıza getirebileceğiniz ve onları binicilik şovlarında atlama şampiyonları olmaları için eğitebileceğiniz biniciler ve at severler için çevrimiçi topluluğumuza katılın.


Horse Riding Tales v1059 MOD APK


Horse Riding Tales oyununda yüzlerce yıl öncesine dayanan ve dalgalı meralar ve devasa çayırlarla çevrili ilginç bir binicilik topluluğu. Uykulu. Kırsal. pastoral. hem büyük hem de küçük sevimli yaratıklarla dolup taşıyor. Dünyadaki başka hiçbir yer gibi bir huzur ve sükunet cenneti. Kasabanın ilk zamanlarına kadar uzanan, uzun zamandır at sevgisiyle tanınan bir topluluk. Mütevazı bir ahır işçisi olan Layla, burayı evi olarak adlandırıyor. Her gün atlarla çevrili olmasına rağmen hiçbir zaman gerçekten ata binmemiş, ama bu değişmek üzere olan bir at kızı!


Horse Riding Tales Para Hilesi


Çiftliğinizin dışındaki dünyayı muhteşem 3D olarak görmek için yolculuğa çıkarken en iyi kız arkadaşlarınız ve diğer kovboy kızlarla ata binmek, kısa sürede unutamayacağınız bir deneyimdir. Çok oyunculu at yarışı oyun modunda, çiftliğin etrafını tüm hızıyla dolaşacağınız çevrimiçi yarışlarda rakiplerinize karşı da rekabet etme fırsatına sahip olacaksınız.


Horse Riding Tales Elmas Hilesi


Meadowcroft Şov Atlama Müsabakalarında altın için savaşırken, siz ve atınız kesinlikle harika görünmek isteyeceksiniz. Şimdiye kadar yaratılmış en moda batı kıyafetlerini giyerek en iyi kazanan yüzünüzü giyin. Atınız için eyerler, bacak sargıları ve maskeler ve kendiniz için jodhpurs ve kasklar gibi yalnızca birkaç aksesuarla oluşturabileceğiniz yüzlerce farklı kıyafet var.


Horse Riding Tales Altın Hilesi


İdeal bineği elinize alın! Mustang, Dapple Grey, Appaloosa ve diğer boya atları gibi vahşi at ırklarını evcilleştirip onlara özen gösterirken, bu atlarla mistik bir bağ kuracaksınız ve tam yola çıkmak üzereyken aygırınız binilmeye hazır hale gelecek. yolculuğunuz.


Horse Riding Tales Hile Apk


Bulutların üzerindeki cennette özgürce koşan efsanevi Pegasus ve Unicorn atları hakkındaki gerçeği öğrenin ve ünlü fantezi gökyüzü binicilerinin bilmecesini çözün. Sayısız binicinin kapılarından geçtiğini ve çayırlarından geçtiğini gören bir okul olan saygın Meadowcroft binicilik akademisine kaydolmak için bir davetiye uzatılma ihtimaliniz var. Gökyüzü binicilerinin gizemini araştırırken, çeşitli binicilik etkinliklerinde öğrenci arkadaşlarınızla yüzleşeceksiniz.


Horse Riding Tales Apk indir


Tilkiler ve kurt yavrularından büyülü kaplanlara ve daha fazlasına kadar en güzel vahşi hayvan arkadaşlarını edinin ve koleksiyonunuza ekleyin. Sevimli hayvanlarınızı diğer tüm kovboy kızlara gösterin. Çiftlikte at yarışı görevlerini yaparken bile, size eşlik edecekler ve yanınızda dörtnala koşacaklar.


Horse Riding Tales Apk Son Sürüm


En yakın arkadaşlarınızı toplayın ve haftalık mücadelelerde inanılmaz ödüller kazanmak için diğer kulüplerin üyeleriyle kafa kafaya rekabete katılın. Diğer kulüp üyeleri için bir gösteri yapın ve bir şampiyon gibi uzaklaşın! Dünyayı keşfedin ve atınız için eyerler, dizlikler, battaniyeler ve daha fazlası dahil olmak üzere enfes batılı binicilik donanımlarını tasarlamak için malzemeler toplayın!


Horse Riding Tales indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun FPS Commando Gun Games Offline APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar