Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 1 Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 2 Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 3 Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 4 Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 5 Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [v1.7.1] 6

Sniper Champions Mega Hileli MOD APK [1.7.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu çevrimiçi atış poligonu oyununda hedefinizi test edin.


Sniper Champions 1.7.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Menu MOD
  2. Donmuş düşmanlar
  3. Vizör titremesini azaltın
Sniper Champions, keskin nişancı şampiyonu için süper kupayı geliştirdi; Bunun için güçlü bir tutkuya sahip bir oyuncu olarak, maçınızı iyi bitirebilir misiniz? Nişan noktasının sonunda her zaman birden çok halkalı bir dürbün görünür; tabanca hattının uzunluğu da özel bir ölçüm birimi ile onaylanır. Günlük görev serisinde kendinize meydan okuyun; tüm hazırlıklarınız dünyanın her yerindeki maçınıza hazır.


Sniper Champions v1.7.1 MOD APK


Şu anda, Sniper Champions'ın popülaritesi ile, kapsama sıklığı dünyadaki tüm ülkeleri kapsıyor. Dünyanın her yerinden oyuncular, birinci sınıf maçlar aracılığıyla daha fazla tanışma ve sosyalleşme fırsatına sahip olacak. Oyunun yeni sürümü, Score Attack dahil olmak üzere bir dizi olağanüstü etkinliği açar. Hedef üzerindeki sınırlar kaldırılacak; açık alanda sürekli bombardıman yaşayabilirsiniz. Sadece tüm hedefleri yıkın; kazanabilirsin!


Sniper Champions Para Hilesi


Daha zorlu görevler üstlenmek için Tokyo ve Kolezyum dahil beş yeni turnuva mekanını ziyaret edin. Diğer turnuvalar da burada geliştirildi ve ADC'ler için özel ayrıcalıklar. Bu nedenle, birçok ödül de talep etmenizi bekliyor; koleksiyonunuzu sınırsız ödül mağazamızla doldurun! Silahlar, topçular için gerekli ekipmanlardır; Sniper Champions, aralarından seçim yapabileceğiniz tüm şekil ve renklerde bir keskin nişancı tüfeği koleksiyonu sunar. Ayrıca merminin hassasiyetine göre sınıflandırılırlar. Her atış için doğruluk sadece dürbüne değil aynı zamanda tekniğe de bağlıdır. Yüksek seviye silahlar jetonla satın alınacak ve diğer silahlardan daha pahalıya mal olacak. Bu nedenle, ihtiyacınız olan tüm paraları hazırlayın ve hemen nişan alın!


Sniper Champions Hile Apk


Bir Sniper Champions çatışmasına katılmanın iki yolu vardır. Elinizi herhangi bir oyuncuda deneme şansı elde etmek için meydan okuma moduna kaydolun. Atışlar skoru hesaplayacak ve en yüksek puanı alan kazanan olacak. İkinci bir şekilde, mermiler baştan sona sıralanırken oyuncular doğruluk ve çeviklik yarışına katılacaklar. Doğru hedefi belirleyip ardından atışları gerçekleştirmeniz yardımcı olacaktır.


Sniper Champions Apk indir


Her turnuva farklı bir yerde yapılacak ve her zaman harika yerler. Birinci sınıf grafik teknolojisinin desteği sizi tatmin edecek. Ayrıca, sürükleyici ses sistemi keskin nişancı performansınızı artırır! İlkbahar, yaz, sonbahar, kış her sezon yeni güncellemeler olacak; özel günlerde de şenlik havasına odaklanılıyor!


Sniper Champions Apk Son Sürüm


Sniper Champions, bu son derece profesyonel atış alanını deneyimlemek ve skor tablolarına girmek için çoğu nişancının hayalidir. Bir tur, oyuncular için beklenmedik ödüller bırakacaktır. Oyun için doğru stratejiyi bulun ve herhangi bir düşmanı yenebilmek için eğitiminizi artırın. Tüm faaliyetler her zaman hedefli ve mutlak doğrulukta olacaktır; turların tadını çıkarın ve bir inceleme bırakmayı unutmayın!


Sniper Champions indir (MOD, Mega Menu)


Bir önceki android oyun Duel Stickman Fighting Game APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar