Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17] 1 Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17] 2 Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17] 3 Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17] 4 Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17] 5 Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [v0.4.17] 6

Battlefield Royale Mermi Hileli MOD APK [0.4.17] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 60 oyuncu ve 3-5 dakikalık savaş, paraşütle atlama ile , ekipman ara, kendini silahlandır, koş, saklan, saldırmak için doğru zamanı bul, sonuna kadar hayatta kalmak için savaşacaksın.


Battlefield Royale 0.4.17 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız mermi hilesi
  3. Reload hilesi
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster.

Battlefield Royale – Battle Royale, günümüzün en popüler oyun türlerinden biridir. Geçen yıldan beri o kadar popüler oldu ki MOBA'nın evi oldu. Bu, birçok üreticinin kendi ürünlerini yaratmak için bu tür oyunları taklit etmek istemesine neden oldu. Hatta oyuncuların dikkatini çekmek için oyun türüne yakın isimler kullanıyorlar. Battlefield Royale, piyasaya yeni çıkmış yeni bir ürün ve aynı zamanda pek çok hayran tarafından da yakın ilgi gördü.


Battlefield Royale v0.4.17 MOD APK


Seasungames'un Google Play'de yalnızca bir ürünü var. Ancak buna ek olarak, çeşitli türlere sahip birkaç ürünü daha var. Bu ilk hayatta kalma oyunudur, dolayısıyla oyunculara puan kazandırmak için yaratıcı olmaları gerekir. Bu ürün, bir oyundaki oyuncu sayısını en aza indiren bir yeniliğe sahiptir. Böylece bir oyunun süresi önemli ölçüde kısalacak, bu tür bir oyunu deneyimlemek isteyen ancak fazla boş zamanı olmayan oyunculara destek olacaktır.


Battlefield Royale Mermi Hilesi


Yukarıda bahsettiğim gibi Battlefield Royale bir hayatta kalma oyunu ama oyunun süresini kısaltmak için her şey minimum düzeyde tutulmuş. Örneğin standart bir Battle Royale oyunu, aynı anda 100 oyuncu ile harita oldukça büyük olacak. Ancak Battlefield Royale için sadece 29 oyuncunuz olacak. 30 kişi bir uçakla seyahat edecek ve küçük bir adaya paraşütle atlayacak. 


Battlefield Royale apk indir


Burada el bombaları, vücut tuzakları, beceriler, vücut becerileri ve ateşli silahlar gibi beş ekipman kategorisi de dahil olmak üzere size uygun olduğunu düşündüğünüz silahları toplamaya çalışın. Onları akıllıca kullanın ve mükemmel bir eşleşme için onları taktik savaşla birleştirin.


Battlefield 5 Battle Royale indir


Ayrıca vade modu ile bir arkadaşınızı oyuna davet etmenize de izin verilecek. İki takım arkadaşı yaklaşık 30 kişi ile yatay bir maçta oynadı. Kesinlikle savaş yeteneğinizi artıracak ve rakibinizin oranını düşürecektir. Bununla birlikte, ikisinin de birbirleriyle koordine etmek için kendi taktikleri olmalıdır. Çünkü diğer oyuncular da takım arkadaşlarıyla oynuyor olabilir.


Battlefield Royale Hile apk


Sonunda, zafer kupaları ile kazanacağız. Bu son bonus olağanüstü derecede dikkat çekici olacak ve çabaya değer. Aslında oyundaki her şey, birçok benzersiz ayrıntıya sahip tam 3D grafiklerle tasarlanmıştır. Kullanıcıya çeşitli eğlenceli, güzel ve duygusal görebilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca birkaç günlük lansmanından sonra oyun yalnızca Google Play'de 50000'den fazla indirme elde etti.


Battlefield Royale İndir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun True Fishing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar