Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (v1.98.0)

Puan: 4.20 (Oylar: 5)
Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (v1.98.0) 1 Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (v1.98.0) 2 Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (v1.98.0) 3 Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (v1.98.0) 4 Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (v1.98.0) 5

Temple Run 2 Elmas Hileli MOD APK (1.98.0) - Android için Son Sürüm ücretsiz indir. Popüler sonsuz koşu oyununun eğlenceli ve heyecan verici serisine katılın.


Temple Run 2 v1.98.0 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Çok Para kazanmak için bir seviyeyi tamamlayın!

En popüler ve orijinal sonsuz koşu oyunlarından birinin beklenen devamı geliyor. İlkine kıyasla daha eğlenceli anlar ve zorluklar için Android için Temple Run 2'yi indirin.


Temple Run 2 1.98.0 Elmas Hile APK 


Oyun, Google Play Store'daki 9 milyondan fazla indirmenin gösterdiği gibi, hala üstün bir başlık olarak hüküm sürüyor. Çeşitli haritalardan geçin ve sonsuz bir koşu macerasında sizi kovalayan canavardan kaçın. Dikkat edin canavar son oyundan çok daha büyük!Temple Run 2 Nasıl indirilir?


Temple Run 2 oyununu android için oynamak da çok kolay. Arayüz ve kontrollerin anlaşılması gerçekten çok basittir. Yani, yetişkin, genç veya çocuk yaş gruplarının oyuncuları, herhangi bir dezavantajla her yönden zevk alabilir.

Koşucunuzu kontrol etmek için ekranı çeşitli yönlere kaydırmanız gerekecek. Şerit değiştirmek için sola ve sağa, zıplamak için yukarı ve aşağı kaydırmak için. Oyundaki tüm engellerden kaçınmak için tüm bu yön kontrollerine ihtiyaç duyulacaktır.


Temple Run 2 1.98.0 Para Hile APK


Ek olarak, koşu deneyiminize yardımcı olacak güçlendirmeler de olacak. Bu güçlerin yeteneklerinden bazıları şunlardır: Hasar almadan koşunuzun bir bölümünü atlamak. Sizi tek bir engelden koruyacak bir kalkanın olması. Ve kendiniz el ile almak zorunda kalmadan tüm paraları size çekebileceğiniz bir öğe.


Temple Run 2 Para Hilesi


Hangi madeni paralara yol açar. 0game'deki para birimi, koşunuz boyunca elde edilebilir. Uygulamaları, koşucunuzun başlangıcında kullanılabilecek güçlendiriciler satın almaya yöneliktir. Ayrıca, deneyiminizi kişiselleştirmek için daha fazla karakter ve görünüm satın almak için jeton kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar