Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6] 1 Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6] 2 Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6] 3 Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6] 4 Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6] 5 Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [v3.6] 6

Last Hope Sniper Para Hileli MOD APK [3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Mobil cihazlardaki en iyi fps keskin nişancı atış oyunlarından birine hazır olun!


Last Hope Sniper 3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Last Hope Sniper - Zombie War sizi, insanları korkunç zombiler tarafından saldırıya ve saldırıya karşı korumak için bir nişancı savaşı rolüne sokar. Last Hope Sniper, diğer atış oyunlarında olduğu gibi basit bir oynanışa sahiptir. Orada oyuncular zombileri yok etmek için farklı silahlar kullanacak. Her zaman güvenli bir yer bulmak için hareket etmeli ve önünüzde çevreyi geniş bir şekilde görmelisiniz. 


Last Hope Sniper v3.6 MOD APK


Temel silah, bir keskin nişancı silahı ve bir mitralyöz silahıydı. Her ikisi de zombileri daha kolay yok etmek için yükseltilebilir. Bunun dışında oyun sürecinde yeni silahlar da toplayabilir veya satın alabilirsiniz. Elbette, tehlike sadece zombiler değil, aynı zamanda sokak haydutları da sık sık taciz edecek ve onları kesinlikle vurmanız gerekecek. Büyük patronlar bile HP'niz ve güçlü silahlarla üstesinden gelmek için büyük bir zorluk çıkarır. uygun karşı önlemleri almanızı gerektirir.


Last Hope Sniper Para Hilesi


Güzel 3D grafiklere sahip derin hikaye dışında, Last Hope Sniper Mod, zombilere saldırırken çevre veya fiziksel efektlerle gerçek etkileşimler getiriyor. Bu hafta oynamaya çalışmanız gereken oldukça iyi bir oyun bu.

  • Heyecan Verici Hikaye (sürekli eklenen yeni bölümler)
  • Zombiler, akıncılar ve diğerleri gibi birçok farklı düşman!
  • Destansı patronlar ve destansı savaşlar
  • İnanılmaz Mermi Kamera
  • Tüm düşmanlara fizik
  • Gelişmiş ortam tuzakları
  • Her zaman 10'dan fazla beceri ve yenileri ekleniyor!
  • Yükseltilebilir zombi silahları öldürüyor

Birinci şahıs nişancı ve atış galerisi unsurları içeren dinamik aksiyon oyunu. Oyunun olayları, zombi kıyametinin tüm hızıyla devam ettiği bir tür kurgusal dünyada ortaya çıkıyor, sonuç olarak, karmaşık olmayan görevleri tamamlarken ve geniş bir cephanelik kullanarak yürüyen ölüleri vururken yaklaşık 150 görevi tamamlamanız gerekiyor. silahlar. Geliştiriciler ayrıca geliştirme sistemini de unutmadı, çeşitli beceriler hayatta kalma sürecini önemli ölçüde kolaylaştıracak.


Last Hope Sniper - Zombie War İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dobre Dunk APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar